نویسنده توماس تنها بود و زیر سطحی دایره ای راه اندازی کرده است یک رایگان Sci-Fi صوتی درام

عنوانی ستاره شمال باعث می شود اولین سفر خود.تصویر: Ian McQue (Bithell بازی)توسعه دهنده بازی و نویسنده Mike Bit

توسط DOSTEMANSALAM در 4 اردیبهشت 1399
The titular North Star makes its maiden voyage.
عنوانی ستاره شمال باعث می شود اولین سفر خود.
تصویر: Ian McQue (Bithell بازی)

توسعه دهنده بازی و نویسنده Mike Bithell ساخته شده یک نام برای خود را با هوشمندانه مکانیکی دل شکستگی از توماس تنها بودکه بی پروا sci-fi ایده های زیرسطحی دایره و خود را پیگیری قرنطینه دایره (هم ؟ شگفت انگیزی خوب John Wick تاکتیک های بازی). اما در حال حاضر در حالی که ما منتظر بعدی او فیلم بازیاو را تبدیل نوشتن خود را لغو احکام صادره ی به صوتی جدید سری.

تبلیغات

هفته گذشته Bithell اعلام کرد که در حالی که تیم او در حال کار بر روی بازی آینده پروژه ها و توسعه, tاو جهان که آنچه در آن است به این معنی است که بازی بعدی خود را در یک راه در این نقطه است. اما Bithell نیز احساس مجبور به سهم خوشبین داستان سرایی در زمان بحران—خوش قصه به طور خاص در مورد آینده مشترک ما بر روی زمین و فراتر از ستاره به عنوان مردم خودشان بسته دور در داخل خانه.

تبلیغات

بنابراین نویسنده و یک میزبان از سرد همکاران از سفر آهنگساز Austin Wintory به صدای استعدادهای مانند iZombie's Rahul Kohli و انگلستان صحبت کلمه-شاعر-slash-hip-hop-هنرمند Scroobius پیپ راه اندازی یک جدید sci-fi صوتی درام به نام ستاره شمال در حال افزایش.

در حال حاضر روز, North Star افزایش به شرح زیر است دو انسان به نام تارا و اوتیس (سامانتا Béart و Rahul Kohli) به عنوان آنها پیدا کردن خود را whisked دور از زندگی خود را در یک شب اواخر در انگلستان در شهر میلتون کینز و بر روی پل به ظاهر با نام تجاری جدید کشتی فضایی در مدار.

اگر چه جفت به سرعت پیدا کردن راه بازگشت به خانه خود را در طبیعت کنجکاو می شود بهتر است از آنها به عنوان حل و فصل آنها و تلاش برای پیدا کردن فقط چرا, چگونه, و که در آن کشتی را از آمد. آن را جالب شروع—تقریبا یک کمی ستاره بازحمت حرکت کردن راه دکتر—و اگر Bithell امید است برای به اشتراک گذاشتن چیزی در مورد romanticization از سفر به فضا, آنها, تارا و اوتیس ممکن است در یک ماجراجویی سرگرم کننده.

تبلیغات

اولین قسمت از ستاره شمالی رو به افزایش است در دسترس برای گوش دادن به و یا به عنوان خوانده شده در یک رونوشت—به صورت رایگان در وب سایت رسمی خود رابا دوم با توجه به افت فردا. در ازای شارژ برای سری Bithell نشان می دهد کمک های مالی بود ساخته شده به بانک مواد غذایی محلی برای کمک به افرادی که قادر به دست آوردن مواد غذایی با توجه به این رمان coronavirus همه گیر جای.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن