پیش از آن نشان می دهد, در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد 2021 Ford Bronco

پس از سال ها از نشت شایعات و حدس و گمان های بی حد و حصر فورد تایید کرده است که آن را در نهایت آوردن توسن SUV ب

توسط DOSTEMANSALAM در 22 تیر 1399

پس از سال ها از نشت شایعات و حدس و گمان های بی حد و حصر فورد تایید کرده است که آن را در نهایت آوردن توسن SUV بازگشت به آمریکای شمالی نمایشگاه. زمان است قطعا راست: قیمت گاز نسبتا کم رانندگان در حال خرید Suv ها سریع تر از شرکت های خودرو می تواند آنها را ساخت و فیلم O. J. Simpson در اجرا است که جمع آوری گرد و غبار همراه با Sega Saturn در پانتئون از 1990s تاریخ است.

پس از تایید جدید توسن در سال 2017, فورد است که در نهایت آماده به فاش کردن reborn SUV. آشکار خواهد شد و بصورت زنده در روز دوشنبه 13 ژوئیه در 8:00 p. m. ET در سراسر ABC, ESPN و National Geographic. در ضمن در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد 2021 Ford Bronco.

چه آن را مانند نگاه ؟

پیش از آشکار فورد تایید کرد که 2021 توسن در واقع یک "خانواده" از سه Suv ها از جمله دو درب و چهار درب مدل و همچنین به عنوان یک کوچکتر توسن مدل ورزشی.

انتظار می رود هر سه مدل به یک ظاهر طراحی شده یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از گذشته Broncos. یک درز تصویر از دو درب مدل ارسال شده در Bronco6G فروم نشان داد مقدار زیادی از منابع اصلی 1966 توسن از جمله تخت مستطیل مشبک flanked توسط دو دور چراغهای جلو. تیزر تصویری منتشر شده توسط فورد نکات که توسن چهار درب و توسن ورزشی خواهد شد که مشابه طراحی تم.

مانند جیپ مخاصم توسن دو درب و چهار درب مدل باید یک جابجایی سقف و درهای اما انتظار نداریم که بر توسن ،

آنچه در زیر ورق های فلزی ؟

طراحی و توسعه به عنوان یک واقعی off-roader این توسن خواهد شد از ویژگی های ناهموار بدن-در-قاب ساخت و ساز. آن را سوار بر یک تکامل از قاب که زیربنای فعلی مزدا وانت. که یک نقطه شروع خوب به عنوان رنجر در حال حاضر نسبتا قادر به خاموش roader هنگامی که به درستی مجهز شده است.

توسن ورزشی سوار بر پلت فرم های مختلف را نسبت به دو مدل. فورد نشده ارائه هر گونه اطلاعات در مورد آنچه که پلت فرم ممکن است اما پس از خودروساز ندارد کوچکتر بدن-در-قاب سیستم عامل های ورزشی را به احتمال زیاد بیشتر ماشین-مانند unibody ساخت و ساز. داده فورد امادگی برای پلت فرم های آن را ممکن توسن ورزش می تواند به اشتراک گذاری برخی از DNA با فرار.

فورد نشده مورد بحث tech اما خودروساز است نورد از آن همگام 4 سیستم اطلاعات و سرگرمی در این سال است. همگام 4 شامل بی سیم CarPlay اپل و Android Auto و فورد وعده داده است بهبود یافته صفحه نمایش لمسی گرافیک صدا به رسمیت شناختن. انتظار برای دیدن همگام 4 در حداقل یکی توسن نوع.

مشخصات ورق

حتی اگر آن را وارد فرهنگ عامه به عنوان یک گریز خودرو توسن آغاز زندگی به عنوان یک درست است بدون مزخرف 4×4 با بهتر از متوسط جاده دلاوری. نسل بعدی مدل را ادامه خواهد داد که این روند با ارائه یک مقدار سخاوتمندانه از زمین ترخیص کالا از گمرک, چهار چرخ دیسک, و احتمالا حتی جامد محور تولید شده توسط دانا, که همچنین لوازم محور برای رقیب جیپ مخاصم.

فورد نشده مورد بحث powertrains اما اگر توسن است که بر اساس رنجر, آن را حس برای استفاده از 2.3 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر موتور و 10-سرعت انتقال خودکار از کامیون. که از موتور 270 اسب بخار و 310 پوند-فوت گشتاور در رنجر است اما تنظیم به تولید 330 اسب بخار و 350 lb-ft در موستانگ بنابراین توسن خروجی می تواند بالاتر باشد.

انتظار توسن ورزش به استفاده از یک کوچکتر توربوشارژ موتور احتمالا 1.5 لیتری چهار سیلندر واحد از فرار. با وجود آن کوچک جابه جایی موتور که باعث می شود خانم های محترم 181 اسب بخار و 190 lb-ft در فرار است که باید به اندازه کافی برای یک SUV جمع و جور با تمرکز بر سرعت آفرود.

فورد در حال حاضر تایید کرد که تمام توسن مدل خواهد آمد استاندارد با چهار چرخ دیسک. نمی شود ما را شگفت زده برای دیدن یک نسخه از زمین مدیریت سیستم از رنجر و F-150 Raptor وانت نیز هست. این سیستم شامل چندین رانندگی برای سطوح مختلف مانند گل یا برف. تکاور دنباله کنترل فن آوری می تواند به عنوان به خوبی. این اساسا به عنوان off-road کروز کنترل جابجایی دریچه گاز و ترمز در حالی که راننده هدایت.

چه خواهد شد رقبای خود خواهد بود ؟

1960s و 1970s بهترین زمان به اطراف مغازه برای باز بالا off-roader. خریداران آمریکایی تا به حال حداقل هفت گزینه های را انتخاب کنید از جمله مدل های ساخته شده توسط Jeep, Chevrolet, GMC, Dodge Plymouth بین المللی-برداشت و البته فورد.

در سال 2018 تنها بالا تنه 4×4 با بدن-در-ساخت قاب بی انتها جیپ مخاصم. توسن را برگرداند قدیمی دهه رقابت با رقیب در همان بخش به عنوان جیپ معروف off-roader. در این مورد هم ما را شگفت زده مخاصم باقی مانده است در یک کلاس از یکی برای این مدت طولانی. تویوتا 4Runner همچنین ویژگی های بدن-در-ساخت قاب و می توانید نگه دارید تا با مخاصم در مسیرهای اما این قابلیت می آید در یک plainer SUV لفاف بسته بندی.

توسن ورزش را بسیار بزرگتر گالری سرکش به رقابت با. با تاکید بر آفرود این توسن ورزش به نظر می رسد با هدف جیپ قطب نما و تبادل نظر. وجود دارد بسیاری از دیگر مشابه به اندازه Suv ها که اغلب خریداران صلیب-فروشگاه کسانی که دو جیپ مدل های برابر از هوندا HR-V به کیا Seltos. بسیاری از این وسایل نقلیه را ارائه نمی دهد بسیار off-road, قابلیت, اما که ممکن است تفاوت را برای بسیاری از خریداران.

زمانی که من قادر به خرید یک ؟

فورد آغاز خواهد شد در نظر گرفتن رزرو برای 2021 توسن در 8:00 p. m. ET در دوشنبه, جولای 13 — درست زمانی که livestreamed آشکار شروع می شود. رزرو نیاز به $100 استرداد سپرده. بیشتر خاص قیمت گذاری و راه اندازی-زمان اطلاعات منتشر خواهد شد در ماه های آینده.

به روز شده در جولای 11, 2020: اضافه شدن آخرین توسن اخبار.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب