خود را سرکوب عبور حیوانات FOMO با تبدیل iPad خود را به یک مینی کنسول

عکس: اردن مک ماهونGameVice کنترل | $50 | آمازونViozon iPad Pro ایستاده | $46 | آمازونUGREEN تبلت پایه نگهدارند

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399
Illustration for article titled Quell your iAnimal Crossing /iFOMO by Turning Your iPad Into a Mini Console
عکس: اردن مک ماهون

GameVice کنترل | $50 | آمازون
Viozon iPad Pro ایستاده | $46 | آمازون
UGREEN تبلت پایه نگهدارنده | $13 | آمازون

تبلیغات

من عادت به داشتن مغز مه آن را با خاک می آید زمانی که شما به ADHD. اما پس از شروع قرنطینه چند ماه پیش, من متوجه شده ام این خزنده به بیشتر جنبه های زندگی من و گرفتن را از طریق وظایف بیشتر احساس خسته کننده و خسته کننده تر از قبل. همانطور که شروع به فرو رفتن در آن سخت است برای پایان دادن به برخی از روزها با یک حس موفقیت.

من معمولا در بازی ها -- تنها یکی من رو واقعا به سال گذشته Untitled غاز بازی—اما در قرنطینه آنها ارائه کرده ایم لازم فرار از یکنواختی روز است که آغاز شده را با هم مخلوط. به عنوان کتی هینی امتیاز در این قطعه از برشها و همچنین ارائه یک کم مخاطرات راه را از طریق یک لیست انجام و این به من کمک کرد پر کردن جای خالی که در آن انجام به طور معمول استوار است. آن را در دراز مدت ثابت اما همه چیز نیست بزرگ در حال حاضر و هر چیزی که باعث می شود شما احساس می کنید کمی بهتر است و ارزش دادن به برخی از فضای زندگی خود را حتی اگر آن را فقط در حال اجرا در اطراف به عنوان یک غاز سرقت یک پیر مرد دمپایی برای چند ساعت.

اگر شما شده است به اندازه کافی خوش شانس برای گرفتن دست خود را بر روی یک دستگاه سوئیچ به تازگی شما احتمالا لذت بردن از یک فرار به را مربوطه جزایر Animal Crossing: New Horizonsاما سهام است که هنوز هم بسیار محدود است. خبر خوب این است که شما نمی نیاز به یک سوئیچ برای پیدا کردن یک بازی است که به شما برخی از تسکین; اگر شما یک آیفون یا آی پد چند محبوبیت و ابزارهای مناسب می تواند به شما موقت کنسول با یک کتابخانه از بازی های که شما سرگرم نگه دارید تا زمانی که شما در نهایت می توانید سفارش دهید و یا به اندازه کافی بلند برای فراموش کردن شما حتی می خواستم یک.

تبلیغات

جمع آوری دنده خود را

به عنوان طولانی به عنوان شما در حال حاضر یک دستگاه iOS دستی اولین چیزی که شما نیاز به یک خوب ایستاده است. وجود دارد مقدار زیادی از قرص غرفه را انتخاب کنید برخی از که تقلید یک دسکتاپ راه اندازی با یک تنظیم گردن و دیگران که فقط به شما سریع محل را با صدای تلپ گوشی یا تبلت و با آن. اگر شما عمدتا فقط به دنبال انجام برخی از بازی های گاه به گاه بر روی iPad خود را ایستاده خواهم این یکی از UGREEN انجام خواهد شد. این قابل تنظیم زاویه دید اما شما هنوز هم می خواهید به نگاه کردن در آن در حالی که شما در حال بازی است که بزرگ نیست برای هر چیزی بیش از سریع جلسات.

برای کمی تنوع بیشتر و فشار کمتر بر روی گردن خود را, شما می خواهید چیزی شبیه به این پایه از Viozon. این اجازه می دهد تا شما چرخش بین چشم انداز و پرتره حالت است که می آید در دستی پس اکثر بازی ها قفل خواهد شد شما را به یک جهت. سهام به نظر می رسد خیلی ضربه یا خانم با iPad می ایستد در حال حاضر, هر چند, بنابراین فقط در مواظب برای هر غرفه که قابل تنظیم زاویه دید و اجازه دهید شما چرخش دستگاه شما خوب خواهید بود.

غرفه بزرگ هستند برای شما نمایش بهتر صفحه نمایش خود را اما آنها می توانید آن را کمی سخت تر برای ارتباط برقرار کردن با لمس و بدون چیز wobbling در اطراف. برای بازی هایی که از آنها, کنترل, راه راحت تر برای بازی دیگر جلسات و آنها می توانند همه چیز را کمی آسان تر بیش از حد. اگر شما در حال حاضر یک PS4 یا Xbox One controllerسپس یکی از آن انجام خواهد شد و شما می توانید خودتان یک کمی از پول. اگر نه آنها هر دو در دسترس در آمازون هر چند سهام ممکن است محدود شود در حالی که برای.

تبلیغات

اگر شما می خواهم به جای دریافت بازی خود را انجام شده بر روی آی فون خود را شما همچنین می توانید گرفتن این کنترل از Gameviceکه توسط گوشی خود را از طریق رعد و برق, بنابراین بدون نیاز به آن را شارژ و یا اتصال از طریق بلوتوث و این نوع را می دهد گوشی خود را به یک سوئیچ-مانند پرنیان که جامد به اندازه کافی برای جلسات بازی.

گرفتن همه چیز درست

هنگامی که شما بدست هم تمام دنده خود را, شما نیاز به چند تنظیم قبل از ریختن تمام مسئولیت ها را کنار گذاشته و با صرف چند ساعت پیدا کردن علاقه جدید خود را زمان وزنه. پس از شما در پیدا کردن یک نقطه خوب برای تنظیم همه چیز را بدون گرفتن در هر راه شما نیاز به جفت کنترل خود را به iPad خود را. آن را بسیار سریع روند اما فوق العاده ساده است بنابراین در اینجا مختصر و مفید و سریع.

تبلیغات

برای PS4 کنترل را فشار دهید و نگه دارید PS و به اشتراک گذاری دکمه در همان زمان تا زمانی که شما نوار نور شروع به فلش. اگر شما یک ایکس باکس کنترل فشار ایکس باکس دکمه آن را روشن کنید و سپس فشار دهید و نگه دارید دکمه اتصال تا زمانی که ایکس باکس لوگو شروع به چشمک زدن. پس از آن هاپ خود را به تنظیمات بلوتوث بر روی iPad خود را و شما خواهید دید یک از دستگاه های ذکر شده به صورت "DUALSHOCK4 کنترل کننده بی سیم" یا "ایکس باکس کنترل کننده بی سیم" بسته کنترل خود را. فقط شیر برای اتصال و شما خوب به آن بروید.

سریع نکته: می توان آن را روی حیله و تزویر بدانند چگونه به خاموش کردن کنترل خود را هنگامی که شما انجام می شود برای به روز برای جلوگیری از تخلیه باتری. سریعترین راه من به ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین از صفحه نمایش iPad (آن خواهید بود همان در آی فون خود را اگر شما هر گونه دستگاه با شکاف طراحی) برای پایین آوردن مرکز کنترل و پایین نگه داشتن بر روی بلوتوث را فشار دهید. شما یک آیکون را ببینید که نشان می دهد خود را کنترل دستگاه نام; شیر بر روی آن و آن را قطع و بلافاصله خاموش کردن کنترل خود را تا جلسه بعدی خود را.

بازی در کنار در خانه

هنگامی که شما بدست تمام است که مراقبت از شما آماده برای شروع بازی است. اگر این اولین بار است شیرجه رفتن به بازی های iOS, اگر چه وجود دارد بسیاری از را انتخاب کنید و آن را همیشه آسان به انتخاب چیزی است که شما لذت بردن از میان تمام بازی های خارج وجود دارد وجود دارد.

تبلیغات

شما گزینه اول و یکی که احتمالا شما صرفه جویی در پول بیشتر اگر دوست دارید تلاش یک دسته از بازی ها است که فقط به گرفتن یک اشتراک به اپل بازی های آنلاین. آن را 5 دلار در هر ماه پس از یک ماه آزمایشی رایگان است که ممکن است به نظر می رسد کمی گران است, اما آن را ارزان تر از بسیاری از حق بیمه های iOS, بازی اما هیچ در برنامه خرید و یا اشتراک به فرد بازی است. چیز خوب در مورد اپل بازی این است که بازی های جدید اضافه کنید و شما می توانید سعی کنید و بازی به عنوان بسیاری از شما می خواهید بنابراین شما بعید است که برای اجرا از گزینه های.

بزرگترین حرکت نزولی این است که برخی از بازی ها بسیار کوتاه است, بنابراین شما ممکن است یک تن از ارزش پخش از هر بازی شما را تا پایان با محبت. وجود دارد برخی از بازی های بزرگ وجود دارد هر چند که یک اشتراک ارزشمند و مقدار زیادی از آنها در حال کنترل پسند.

Illustration for article titled Quell your iAnimal Crossing /iFOMO by Turning Your iPad Into a Mini Console
تصویر: آناپورنا تعاملی
تبلیغات

من واقعا لذت بردن از اب زیر کاه Sasquatchاست که سرگرم کننده و جذاب طراحی شخصیت های دوست داشتنی و یک وظیفه گرا سیستم است که به شما کمک کند احساس انجام شده و حتی خود را در سخت ترین روز. برای دوستداران موسیقی وجود دارد Sayonara وحشی قلباست که به عنوان سرگرم کننده به نگاه آن را به عنوان برای گوش دادن به, بنابراین شما قطعا باید به قرار دادن بر روی یک جفت هدفون خوب برای این یکی.

نیز وجود دارد سنگ چاقو تیز کنینبرد/بازی پازل است که فریاد می زند با رنگ مینی بزرگراهکه در آن شما را در به طور فزاینده ای به چالش کشیدن نقش کنترل کننده ترافیک و کره رویالاست که اساسا یک cuter, خانواده, دوستانه نسخه از Fortnite بدون غارت جعبه—آن را بزرگ!

اگر هیچ یک از این بازی ها در بازی های آنلاین جذاب به نظر می رسد به شما و یا به اشتراک مدل فقط با جم خود اخم نکنید! هنوز هم وجود دارد یک کتابخانه بزرگ از بازی ها در فروشگاه App را انتخاب کنید.

تبلیغات

سوئیچ کاربران ممکن است حقوق انحصاری برای عبور حیوانات برای فرار از واقعیات, اما شما لازم نیست که برای تسلیم به FOMO فقط رتبهدهی نشده است. Stardew ولی یکی از بازی های مورد علاقه من در تمام دوران آن را به شما مقدار زیادی از ارزش پخش و آن را درست در صفحه اصلی بر روی یک کنسول قابل حمل. پرش از اخبار چرخه برای چند ساعت و جمع آوری محصولات خود را به شیرجه رفتن به معادن برای دیدن آنچه که شما می توانید پیدا کردن و یا فقط چند پالس (pals) خود را در شهر جدید.

اگر شما بودند به Dark Souls یا Bloodborneفکر می کنم Hyper Light Drifter خود را دوست طولانی از دست رفته پیکسل هنر-الهام خواهر و برادر. بازی نور است در داستان اما آن هنر طراحی است که برخی از بهترین آب نبات چشم شما را در یک بازی و آن را به چالش کشیدن به اندازه کافی برای نگه داشتن شما را مشغول و اشغال برای بیش از چند ساعت.

Illustration for article titled Quell your iAnimal Crossing /iFOMO by Turning Your iPad Into a Mini Console
تصویر: دایناسور Polo Club
تبلیغات

برای چیزی که کمی متفاوت گوزن خدا ترکیب عناصر RPG به بی پایان-دونده-بازی به سبک است که در قرعه کشی شما را به جهان خود را حق دور. Dandara دادگاه ها از ترس دیگر متفکرانه طراحی شده platformer با بسیاری از تاب و چرخش است که شما را نگه دارید حدس زدن حتی به عنوان پیشرفت بازی.

اگر شما نیاز به یک کمی بیشتر راهنمایی یا فقط می خواهید برای پیدا کردن چیزی را به سبک خود این سایت همچنین دارای یک لیست از تمام بازی های که پشتیبانی, کنترل, بنابراین شما لازم نیست که آنها را شکار کردن یک به یک.

بازی ممکن است اولین چیزی که شما فکر می کنم زمانی که شما انتخاب کنید تا آی فون خود را یا آی پد, اما اگر شما نگاهی به زمان برای پیدا کردن حق بازی ها و چند قطعه از چرخ دنده ها به زنده شدن تا تجربه شما ممکن است خودتان را خوب با FOMO از داشتن یک سوئیچ—آب را بسیار خوب بیش از اینجا.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب