شل ویدئو و صدای تماس را با تکیه بر آمازون سنج

توماس Trutschel via Getty Images فقط به عنوان شل در گزارش درآمد سه ماهه آن را نیز اعلام کرد

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Berlin, Germany - July 09: In this photo illustration the Logo of Amazon Web Services ( AWS ) is displayed on a smartphone on July 09, 2019 in Berlin, Germany. (Photo by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)
توماس Trutschel via Getty Images

فقط به عنوان شل در گزارش درآمد سه ماهه آن را نیز اعلام کرد توافق جدید با آمازون است. تحت شرایط این قرارداد شل را حفظ خواهد کرد با استفاده از Amazon Web Services (AWS) به آن ترجیح دهنده ابر — به عنوان آن را پس از راه اندازی در سال 2014 — است و تغییر آن شل تماس قابلیت استفاده از آمازون, صدای سنج ایجاد کردن.

در مورد شما را فراموش کرده ام آنچه آمازون سنج است, این خانه نهفته ابزار شرکت نشان داد چند سال پیش. اما یک exec گفت CNBC در مصاحبه ای که آن را تا به حال سرمایه گذاری در ایجاد یک UI در سطح آنچه شل است و به همین دلیل است که در جهان با زوم اسکایپ و گوگل از ملاقات شما احتمالا نمی با استفاده از آن. شل خواهد دوباره آن تماس تکنولوژی به استفاده از سنج باطن خدمات به طوری که آن را می توانید کار قابل اعتماد و اضافه کردن ویژگی های جدید مانند تلفن همراه و تصویری به صورت خودکار رونوشت — به راحتی.

در آمازون طرف همه کارکنان قادر خواهد بود به استفاده از شل به عنوان دو شرکت خط تا به نبرد با مایکروسافت تیم بیش از خواهد شد که غالب دهنده برای همکاری آنلاین.

در این مقاله: شل آمازون AWS آمازون, صدای سنج ایجاد کردن, شل, تماس تصویری, چت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن