بی عدالتی: خدایان در میان ما نسخه نهایی می رود رایگان برای دانلود برای مدت زمان محدود

Injustice: Gods Among Us Ultimate Editionدر اصل منتشر شد برای پلی استیشن 3, ایکس باکس 360 و Nintendo Wii U د

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399

Injustice: Gods Among Us Ultimate Editionدر اصل منتشر شد برای پلی استیشن 3, ایکس باکس 360 و Nintendo Wii U در سال 2013 رایگان برای دانلود برای PlayStation 4, Xbox One و PC برای مدت زمان محدود.

بی عدالتی: خدایان در میان ما, که ویژگی های شخصیت های DC Universe توسعه داده شد توسط NetherRealm Studios و منتشر شده توسط برادران وارنر سرگرمی های تعاملی. بازی مبارزه نهایی نسخه شامل تمام محتوای قابل دانلود در حال گسترش در فهرستی که در حال حاضر شامل سوپرمن بتمن و Wonder Woman با امثال Batgirl, Martian Manhunter و مورتال کمبت's عقرب.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition در حال حاضر یک دانلود رایگان در فروشگاه پلی استیشن, مایکروسافت, فروشگاه و بخار. این پیشنهاد اما دائمی نیست به عنوان بازیکن فقط باید تا تاریخ 25 ژوئن برای گرفتن یک کپی دیجیتال از بازی مبارزه.

های مختلف توسعه دهندگان و ناشران ارائه شده رایگان بازی های ویدئویی در میان COVID-19 همه گیر مردم به دلایل بیشتر به ماندن در خانه و کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. یکی از محبوب ترین رایگان شد Grand Theft Auto V برای کامپیوتر را از طریق بازی حماسی که باعث دیجیتال فروشگاه آهسته با توجه به هجوم بازدید کنندگان.

برادران وارنر در بخش گیمینگ بنا به گزارش ها برای فروش

برادران وارنر Interactive Entertainment به تازگی موضوع CNBC گزارش AT&T شایع است به بحث در مورد فروش این بخش در یک معامله است که می تواند واکشی حدود 4 میلیارد دلار. Take-Two Interactive, الکترونیک آرتز و اکتیویژن بلیزارد گفته شد که علاقه مند به گفته منابع.

در علاوه بر این به بی عدالتی سری بازی ویدیویی دیگر خواص وابسته به برادران وارنر سرگرمی های تعاملی عبارتند از: هری پاتر, بازی تاج و تخت, فیلم لگو, Scribblenautsو مورتال کمبت سری.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب