آخرین Rick and Morty انیمیشن کوتاه است که یک بار چرخاندن توکیو, هیجان انگیز

Morty و ریک. تصویر: شنا بزرگسالانچند ماه پیش Adult Swim به ما لذت بخش درمان در قالب یک Rick and Morty انیمیشن

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Morty and Rick.
Morty و ریک.
تصویر: شنا بزرگسالان

چند ماه پیش Adult Swim به ما لذت بخش درمان در قالب یک Rick and Morty انیمیشن کوتاه یک مودی سامورایی داستان با فقط به اندازه کافی بیش از حد و عجیب علم به احساس معتبر. خوبی داریم و این یکی را حتی بیشتر پر هرج و مرج.

تبلیغات

در "Rick and Morty مقابل Genocider" به کارگردانی تاکشی سانو (برج خدا) این دو چهره را زمان پارادوکس مرموز دوز و کلک مرگبار Mortys و پر جنب و جوش توکیو در آستانه تخریب است. این است که طولانی تر و پیچیده تر از گذشته به یک پیچ خورده طرح که با من مشکل دارند از گذاشتن درپوش حتی اگر من سعی کردم. شما فقط باید آن را تماشا کنید.

در مقایسه با نشان دادن این شلوارک باید تمایل خود را نسبتا به طور جدی و اعتصاب تر به صورت جدی تن است که طراوت و آثار به گوشت از جهان است. ریک به نظر می رسد حداقل تا حدی اصیل... قهرمانانه? که در حالی که احتمالا بهترین براق را از ریک و با یک پیچ و تاب و سرگرم کننده در اینجا.

تبلیغات

Rick and Morty در حال حاضر بین فصول با پنجم و ششم فصل در مراحل مختلف تولید در قرنطینه. با توجه به سان Diego Comic-Con ظاهر پنل توسط Dan Harmon پنجم فصل در حال حاضر در حالی که ششم این است که در نوشتن مراحل. ما هنوز هیچ تاریخ برای فصل آینده, اما زمانی که آن را پخش آن خواهید بود در شنا بزرگسالان.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب