ورو بیچ فلوریدا. — بیش از سه روز داوری اردوگاه — نباید با اشتباه داوری مدرسه که بعدا بیشتر — کمی وجود دارد که توجه به اعتصاب منطقه. من میلی به سرب با جزئیات مانند آن است که آشنایی خود را به بیش از حد بسیاری از punchlines. در ump اردوگاه است که با تمرکز بر آموزش و پرورش و حتی ارزیابی آنها نمی آموزش دانش آموزان چگونه به تمایز بین توپ و اعتصابات و نیست که فقط به غنی ؟ جای تعجب نیست که آنها خیلی بدشما در حال فکر کردن و یا آماده شدن برای پرینت در کنار screengrab از این بند. جای تعجب نیست که همه آنها در حال جایگزین شدن با روبات.

و در راه آن schadenfreude به عنوان یک شکل از خود دفاع. افزایش مکانیزاسیون در تمام انواع صنایع را قرار دادن مردم در یک راه باریک از مشاغل ، روبات ها در آینده برای همه ما شغل; اما آنها که برای داوران’ شغل imminently و در یک مرحله.

پس از نزدیک به تماشای اولین, در اقیانوس اطلس, لیگ سال گذشته, خودکار اعتصاب منطقه شد و بنا به گزارش ها آماده برای تست در جزئی لیگ در این فصل پشت هنگامی که وجود دارد یک فصل برنامه ریزی شده است. Coronavirus انداخته است یک آچار در برنامه های به مراتب بزرگتر از تجربی ورزشی فن آوری است. روشن نیست که حتی اگر کوچک لیگ بیس بال را در سال 2020 است. و بر خلاف برخی از گزارش ها در مورد چگونه یک ویروس کوتاه فصل می تواند با ارائه یک لیگ تست زمین به صورت الکترونیکی strike zone, لیگ اصلی بیس بال است نه بحث اجرای ربات umps در bigs اگر, بازی, بازگشت بعد از این تابستان.

این سیستم به سبب گره خوردن به تمیز کردن و اعتصاب منطقه برای ایجاد ثبات در. اما همه که گفت: ربات داوران باقی می ماند غیر قابل اجتناب است. یک سیستم الکترونیکی برای تماس با توپ و اعتصابات در بالاترین سطح از بیس بال است که یک ماده از زمانی که و اگر.

برای شرکت کنندگان در این اردوگاه هدف این است که برای رسیدن به هر یک از این سطوح است. به خانه آنها داوری دبیرستان یا دانشگاه و یا کمی لیگ و آنها پول خوبی به نرخ روز. اما حتی اگر بازی خود را روز پشت سر شما — اکثر داوران به نوبه خود به officiating پس از آسیب و یا واقعیت های بیس بال خود توانایی گرفتن تا آنها را — شما هنوز هم می تواند رویای گرفتن تماس برای نشان می دهد.

A group of 32 students descended upon Vero Beach, Florida, in December 2019 to learn from former Major League Baseball umpires and take the first steps toward officiating professional games themselves. (Photo by Hannah Keyser/Yahoo Sports)
یک گروه از 32 دانش آموزان فرود بر ورو بیچ فلوریدا در ماه دسامبر 2019 به یادگیری از سابق لیگ اصلی بیس بال داوران و اولین گام به سوی officiating بازی های حرفه ای خود را. (عکس از هانا Keyser/Yahoo Sports)

اول آنها تلفن کردم به اینجا می آیند: به تاریخی Dodgertown. پس از گرفتن scouted توسط MLB مقامات در رویدادهای مختلف در سراسر کشور, 32 مشتاق داوران فرود بر روی شن و ماسه های رنگی سالن های مقدس که قبلا قرار دارد جنگ جهانی دوم نیروی دریایی نیروهای نظامی و طفره زن نوابغ. این فرصت رایگان است سه هفته بین کریسمس و سال نو مربا بسته بندی شده با آموزش و پرورش در umpiring اصول. در پایان برخی از اهدا خواهد شد یکی از 8-10 بورسیه در دسترس به صورت سالانه شش هفته داوری مدرسه. دیگران را به آنچه از آنها آموخته در اردوگاه و پرداخت راه خود را برای حضور در مدرسه. از وجود دانش آموزان می توانند فارغ التحصیل وابسته به توپ.

اگر آنها آن را که به دور آنها صرف نزدیک به یک دهه کار راه خود را از طریق افراد زیر سن قانونی برای شانس به heckled در مرحله ملی. دانش آموزان در اردوگاه درک که درک عمومی از داوران است که از بد یا پلیس — لازم مزاحم است که ممکن است به زودی رندر بی ربط. که این مشکل با گرفتن خوب در چیزی است که می رود خود خسته شده اید هنگامی که آن را به خوبی انجام می شود. در اینجا در فلوریدا, آموزش و پرورش خود را مستلزم به مراتب بیشتر از توپ/اعتصاب گیری جهان کشف و ضبط شده است پس از. به جای آنها مصرف با هنر تبدیل شدن به نوع رواقی نامرئی metronomes که نگه داشتن تمام ورزشی در حال اجرا در زمان.

“تمام من است که مقامات’

این صدا ممکن است sanctimoniously بالا فکر به میانگین بیننده که به سختی می بیند داوران در این زمینه تا زمانی که سرهم بندی کردن یک کلید تماس اما مردم به دنبال یک رویا در بیس بال در اردوگاه در ساحل Vero واقعی هستند طرفداران officiating.

“زمانی که من به تماشای ورزش در حال حاضر که من دیده بان مقامات” 28 ساله ایان زمین گفت: تکرار یک احساس مشترک توسط هر یک از شرکت کنندگان در من به صحبت کرد.

صحبت در مورد آنها چگونه حتی تازه umpiring را خراب کردن یک فرد عادی بیس بال بینندگان. هنگامی که شما شروع به officiating خود واقعی عمل خسته کننده است نسبت به داوران.

“حرکات خود را حرفه ای خود را چگونه آنها رسیدگی به مسائل در این زمینه خود را شرایط. من حتی نمی تماشای بازی. دوستان من نفرت تماشای بازی با من” زمین گفت.

“خود شخصیت خود اورا. شما می توانید بگویید اگر یک داور حرفه ای آموزش دیده و یا یک تازه کار — آنها چگونه لباس, چگونه, آنها صحبت, چگونه آنها با استفاده از بدن خود” اخیر فارغ التحصیل کالج, Alex لینارس گفت. “زمانی که آنها در این زمینه وجود دارد هرگز احساس نگرانی همیشه وجود دارد یک حس آرامش.”

آن را سخت به قبول حتی یک افزایشی در حاشيه بت های خود را و آرمان های خود را.

MLB مدیر از داوری توسعه غنی Rieker است قوی و پرشور در مورد فرصت های موجود در اردوگاه. او به طور منظم با اشاره به حرفه ای umpiring به عنوان یک بلیط قرعه کشی شما می توانید کنترل هر شماره یک buzzword از یک انگیزه و پوستر مانند آماده سازی و یا کار سخت با نهایی نتیجه نهایی بودن مقاوم به درمان به خوبی پرداخت می شود رویای کار در رشته های.

شاید او نمی خواست به صحبت در مورد ربات داوران. او سعی در منصرف کردن من از درخواست شرکت کنندگان در مورد آن بیش از حد. این امر می تواند به اشتباه می گویند که شبح ربات داوران آویزان بیش از اردوگاه. اگر هر چیزی وجود دارد تقریبا وهم آور سردی در بحث بزرگترین بحران وجودی رو حرفه ای خود را پس از معرفی K-zone. اما پس از آن دوباره این است که یک رویداد برای افرادی که گزارش umpiring یا اطلاع منتقدان از تجارت یا حتی افراد درگیر در تکامل آن — آن را یک رویداد برای افرادی که آن را دوست دارم, تنها راه آن است.

Umpire Alan Porter emphatically signals that Cleveland Indians center fielder Oscar Mercado is safe at second base during a 2019 game. (Photo by Frank Jansky/Icon Sportswire via Getty Images)
داوری آلن پورتر یقین سیگنال های که سرخپوستان کلیولند مرکز fielder اسکار Mercado امن در پایه دوم در طول یک سال 2019 بازی. (عکس توسط فرانک Jansky/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

و من می خواستم به درخواست این افراد به طور خاص — به umpiring امیدوار در پرتگاه حرفه ای و احترام به خط حزب — که آیا آنها نگران روبات تنفس پایین گردن خود را.

“در ابتدا من قطعا انجام داد” گفت: Josiah چوپان مشتاق داوری که به تازگی تکمیل شده کارشناسی ارشد در مدیریت عملیات در رود آیلند کالج, جایی که او مربی بیس بال.

“در ابتدا وقتی دیدم تمام مقالات و دیدم تمام گزارش های من بود,” اوه,, آنها می گویند در آن طول می کشد 8-10 سال برای رسیدن به bigs است و این چیزی است که من می خواهم خودم را متعهد به برای 8-10 سال برای پیدا کردن که آه وجود دارد روبات؟’ “

“شما آن را ببینید در محل کار در سراسر جهان,” چوپان گفت. “ماشین آلات در حال بدست گرفتن بیش از مردم کار دستی و چیزهای.”

او گفت: Charlie Reliford سابق لیگ برتر داوری که می آموزد از 12 ساعت از زمان کلاس درس در ورو بیچ با ترکیبی از دانش دائره المعارف و چغندر رو هیاهو, اطمینان او را که همیشه باید انسان داوران در این زمینه است. که درست است! حتی اگر یک خودکار اعتصاب منطقه رله به داوری از طریق خروجی صدای گوشی وجود دارد هنوز هم نیاز به کسی که ایستاده در پشت صفحه به سیگنال تماس فقط به عنوان همیشه وجود دارد شده است.

دیگر شرکت کنندگان ذکر شده نیاز به تکنسین های کار با خودکار منطقه سیستم به عنوان یک پادزهر برای بلندی از دست دادن فرصت های شغلی. بنابراین شاید بیکاری نیست آنچه واقعا در خطر است — آن را به هنر و صنعت و فرهنگ است.

گم شده انسان عنصر

“آن چه من احساس می کنم در مورد چمن: من آن را دوست ندارم” گفت: هوستون بومی ایزابلا Robb, یکی از 12 زنانی که در اردوگاه این سال است. “این هسته از چه بیس بال است. من درک می خواهید از یک حداقل رساندن خطای انسانی. اما این فقط یک جنبه های فرهنگی از بیس بال است که بسیاری از ورزش های دیگر ندارد. وجود چنین رابطه نزدیک بین داوران و بازیکنان تعیین کننده در هر جنبه ای از بازی تمام وقت.”

زمین گفت: ربات داوران را استریل برخی از صمیمیت از بیس بال — و نه فقط بین بازیکنان و officiating خدمه اما برای تماشاگران به عنوان به خوبی. “طرفداران شکایت در مورد داوران بخشی از بازی,” او توضیح داد.

این ایده که یک زن و شوهر از تماس های از دست رفته است و همه بخشی از سرگرم کننده است مشترک خودداری کنند.

“از آن متنفرم. من آن را دوست ندارم” مکن هموند یک معلم علوم از کارولینای شمالی گفت: در مورد ربات داوران. “بیس بال بازی سختی می توان آن را یک شخصیت بزرگ-بازی ساختمان. و فقط به آن جنبه انسانی و خطای انسانی از آن و یا حتی فکر می کردم که نوع اذیت من است.”

همه از آن قابل فهم است — مردم ذاتا مقاوم در برابر تغییر و محاوره ربات داوران به نظر می رسد به مسخره از موقعیت. هنوز وجود دارد دلیلی برای باور نمی شود آن را تقریبا به عنوان مخل به عنوان دانش آموزان می ترسید — یا به تجربه تماشای یک بازی و یا به آنچه در قلب umpiring.

“من می توانم بگویم دو سال قبل از آن بیرون آمد و هنگامی که ما شروع به شنیدن در مورد پخش [مردم گفت:]” من فکر نمی کنم من می خواهم این. من مجبور به ایستادن در تلویزیون می گویند و من خراب,'” Reliford های دیرین لیگ برتر داوری گفت. “اما همانطور که می دانید, من فکر می کنم داوران بسیار سپاسگزار از پخش.”

Umpire Mark Wegner reviewed a play using MLB's replay review system during Game 1 of the 2019 ALDS between the Tampa Bay Rays and Houston Astros. (Photo by Leslie Plaza Johnson/Icon Sportswire via Getty Images)
داوری علامت ونگر بررسی یک بازی با استفاده از MLB پخش سیستم نقد و بررسی در طول بازی 1 از 2019 دستگاه های کمک شنیداری بین Tampa Bay Rays و هوستون آستروس. (عکس توسط لسلی پلازا جانسون/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

این درست است. موازی بین خودکار اعتصاب مناطق و پخش نظرات برجسته — به خصوص در officiating سطح. هر دو تکنولوژی اجازه می دهد برای اصلاح برخی از خطاهای انسانی متعهد توسط مردان در آبی به ظاهر در هزینه خود را از غرور و یا قدرت نهایی.

و این هم درست است که پخش شده است گرمی آغوش کسانی که آرزوی لیگ umpiring صفوف.

“من مانند پخش در حال حاضر علت آن طول می کشد کمی فشار به ما و به ما کمک می کند تا برای دریافت تماس ، گفت: Sal فرناندز که مشغول به کار بود در یک In-N-Out در کالیفرنیا است. “علت به عنوان یک داوری ما فقط می خواهید برای دریافت تماس ،

“اگر من در ارائه این فرصت را به دیدن replay در بسیاری از نقش من” زمین گفت. “چرا که نه تنها آن است که یک تقویت اعتماد به نفس, اگر شما آن را کردم راست آن را یک تجربه یادگیری اگر شما آن اشتباه است.”

“هرگز اجازه دهید آنها را ببینید شما عرق’

شما ممکن است تعجب آنچه که دقیقا آنها را برای سه روز در ساحل Vero اگر نه عمل خواستار توپ و اعتصابات. خوب در واقع آنها عمل تماس با آنها را برای ساعت ها در پایان. آنها نمی عمل تعیین آنها.

راه Reliford می گوید آن دقت honed است نه از طریق آموزش اما از طریق محض تکرار. هر سال در افراد زیر سن قانونی وابسته داوران را ببینید هزاران نفر از رزین. آنهایی که آن را به رشته های خوب — و آنها هستند خوب متوسط — از آنجا که آنها انجام داده ایم آن را برای یک دهه و چون آنها ارتقا بین سطوح.

توانایی دیدن یک اعتصاب منطقه با دقت همراه با عمل است. توانایی فرماندهی میدان بیس بال به وجود از اول در خفاش.

The aspiring umpires at the instructional camp in Vero Beach practice making definitive, emphatic signals in large groups. (Photo by Hannah Keyser/Yahoo Sports)
مشتاق داوران در اردوگاه آموزشی در ورو بیچ عمل ساخت قطعی قاطعانه سیگنال در گروه های بزرگ. (عکس از هانا Keyser/Yahoo Sports)

در داوری اردوگاه آنها تمرکز بر دو موضوع اصلی: باطنی قوانین است که آنها ممکن است تنها مرجع یک بار در تمام زندگی حرفه ای و با دقت طراحی شده قدرت نگه می دارد که بازی ها را از رفتن به ریل.

در یک جفت به هم پیوسته پنبه حلاجی شده قفس, دانشجو, داوران پانتومیم در خفاش. داوری برای گیر داوری برگزاری نامرئی خفاش برای خمیر یک تبادل ماشین, مجموعه, به عنوان آن را خواهید بروید. آنها به نوبت دوار از طریق چه کسی به داوری. و سپس بارها و بارها عمل آنها عمل از تماس با یک توپ و یا اعتصاب. مسیر توپ بی ربط است. نکته این است که به فرض درست موقعیت دولا زمانی که پارچ مجموعه بدون از دست دادن یک نمایش از اعتصاب منطقه تماس به سرعت و قطعی. قوی و مطمئن و با صدای بلند. سازگار باشد. آیا اضافه کردن هر گونه استعداد. به نظر نمی آید سست اراده یا زیپو.

در backfield ایستاده در ردیف پوشیدن سیاه و سفید و یا آبی polos و anonymizing ماسک صورت انجام آنها مشابه دریل برای تماس با دوندگان سالم یا خارج. این جدی خود گروه به طور همزمان انجام حرکات همان گونه schmuck در خانه به طور چشمگیری reenact در تماس نزدیک به نظر می رسد مانند یک کمدی معمول است. چقدر سخت می تواند باشد ؟ این بستگی دارد که چقدر مهم است که شما آن را دریافت حق و بدون یک لحظه تردید.

بعدی حرکت آنها به الماس و اجرای مسیرهای مبهم تر بازی می کند. با کمک دبیرستان بازیکنان بیس بال آنها عمل چگونه به مانور و که در آن به نگاه و وقتی که به حکم را برای برچسب زدن و دخالت و زمانی که زندگی می کنند توپ سهوا پرتاب به ستاره شرق یا صندلی.

و بیش از بیش Reliford مربیان شاگردان او: “هرگز اجازه ندهید که آنها را ببینید شما را عرق.”

و برای قرار دادن ظریف نقطه بر آنچه در خطر است: “فروش آن را نگه می دارد که هر کس در ستاره شرق.”

و بدون یک اشاره از طنز: “به نظر نمی آید ،

در بین فعال مجموعه, دانش آموزان نشستن در کلاس درس و مطالعه از لیگ اصلی بیس بال rulebook. از جلو به عقب. پوشش برای پوشش. Reliford editorializes تساوی تشابه به بازی های معروف و حتی معروف تر بحث می نامد. اما هنوز هم آن مقدار متناوب از اطلاعات است. در اولین ساعت sportswriter که به تماشای این بازی را برای زندگی می تواند اشتباه گرفته شود. پانزده سال از هم اکنون اگر نوع حکومت باطنی بسیاری از ما هرگز نمی دانستند به طور ناگهانی به بازی می آید داوران نمی تواند اشتباه گرفته شود.

شاید حتی بیشتر بنابراین آنها نمی توانند به نظر می رسد اشتباه است.

“در این زمینه شما در حال نهایی اقتدار” Reliford گفت: در یک نقطه در میان F-bomb لادن سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد تنبلی روز قبل. “ظاهر از عدم اعتماد به نفس و یا بدتر از عدم تمایل اعتبار شما لطمه می زند.”

روی نامهربان تفسیر خواهد بود که داوران در حال تدریس به نمایشگاه unmerited پهلوانان — یک embarrassingly انسان احساس غرور خواهد شد که مرحله به مرحله از زمانی که یک گزینه بهتر می آید همراه است.

اما سه روز در داوری اردوگاه تأکید راه یکپارچه rote officiating مورد نیاز است برای بازی بیس بال گشوده و هموار است. در هر گام و هر اسلاید هر توپ ضربه پایین خط, تفاوت بین هرج و مرج و unremarked بر ادامه بازی سریع و قاطع تماس از معتبر حضور. زمانی که آن اتفاق می افتد به آن را آسان را برای اعطا.

بسیاری از دانش آموزان با اشاره به این که در حالی که کامپیوتر در حال دقیق آنها بی وقفه و قابل اعتماد است. الکترونیکی اعتصاب مناطق می تواند قطعی ترک زمین ناخوانده. در آن لحظات نمی توان به پشت بشقاب را برای صدور حکم — بدون اجازه تاخیر تضعیف انرژی از این بازی است.

این به نظر می رسید مرتب کردن بر اساس از غم ، مانند آنها با تکیه بر بودن تنزل به پشتیبان گیری. اما این مورد نیست. ربات داوران هر زمان که آنها در اینجا خواهد بود صرفا یک ابزار در زرادخانه از داوری — که کار واقعی بود و همیشه به داربست بر اساس آن چیزهای سرگرم کننده ساخته شده است.

هانا Keyser یک خبرنگار در یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل خود را در Hannah.Keyser@yahoosports.com یا رسیدن در توییتر @HannahRKeyser.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت