تگزاس ابزار باعث می شود آن را سخت تر برای اجرای برنامه های خود ماشین حساب

Texas Instruments Texas Instruments نموداری ماشین حساب دارای شهرت به عنوان سرگرمی به دستگاه

توسط DOSTEMANSALAM در 5 خرداد 1399
TI-84 Plus CE graphing calculator in green
Texas Instruments

Texas Instruments نموداری ماشین حساب دارای شهرت به عنوان سرگرمی به دستگاه داده می شود برنامه های خود را پشتیبانی می کند اما آنها فقط از دست برخی از درخواست تجدید نظر خود را. Cemetech آموخته است (از طریق Linus Tech Tips) است که Texas Instruments است, کشیدن برای حمایت از مونتاژ - و ج-بر اساس برنامه های TI-84 Plus م و فرانسوی خود همتای TI-83 Premium CE. نصب آخرین فریمور برای هر دو (سیستم عامل 5.6 و OS 5.5 بود) و شما نه تنها از دست دادن دسترسی به این برنامه اما نمی خواهد که راه به عقب.

این شرکت توضیح داد: این حرکت به عنوان تلاش برای "اولویت بندی یادگیری و به حداقل رساندن هر گونه خطرات امنیتی." آن را به کاهش خیانت به آن را قرار داده راه دیگر. در یک چت با Cemetech, EdTech رئیس جمهور پیتر Balyta امیدوار است که جامعه را تغییر تمرکز خود را به پیشبرد پایتون توسعه و پیشنهاد می کنم ایده هایی که برآوردن نیازهای مدارس و دانش آموزان و توسعه دهندگان.

در حالی که این می تواند لطفا معلمان نگران است که دانش آموزان را با استفاده از نرم افزار برای تقلب در امتحانات علاقه مندان در حال تعجب از جا در رفته. این مسئله موجب کاهش مقدار کنترل برنامه نویسان باید بیش از خود برنامه های ماشین حساب. به عنوان آن می ایستد, این ممکن است اثر مورد نظر. در حال حاضر برخی از راههایی را برای دور زدن این ماشین حساب' حالت آزمون — به روز رسانی ممکن است بلوک 'اتفاقی' متقلب اما مشخص نیست ، در حال حاضر طرفداران را به هر دو چسبیده به همسر TI نرم افزار و یا قبول کند که خود را به ماشین حساب نیست به عنوان انعطاف پذیر است.

در این مقاله: Texas Instruments TI ماشین حساب نموداری ماشین حساب آیفون, برنامه نویسی, ti-84 ti-84 plus, ti-83 ti-83 premium ce, فریب داد, مدرسه, آموزش و پرورش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن