بهترین تلویزیون برای سال 2020

این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 4/24/20. در شکار برای یک تلویزیون 4K?

توسط DOSTEMANSALAM در 6 اردیبهشت 1399

این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 4/24/20.

در شکار برای یک تلویزیون 4K? Sony استاد سری A9G بهترین از این دسته است. دوره. صفحه نمایش OLED فوق العاده است به عنوان نرم افزار رانندگی آن است. این باعث شد که ما به اعطای آن نادر پنج از پنج ستاره در بررسی ما که در آن ما آن را به نام بهترین تلویزیون 4K ما تا به حال لذت بردن از مرور به تاریخ. بودن فوق العاده همه طفیلی است هر چند آن را نمی آیند نیست ارزان — دور از آن — پس از آن احتمالا نمی تواند حق انتخاب برای همه است.

اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر مقرون به صرفه TCL سری 6 می تواند یک جا بهتر است. وفادار به یک سازنده ؟ در نظر گرفتن LG C9 یا سامسونگ Q70R که هر دو standouts در خود گروه. و یا اگر شما می خواهید آخرین و بزرگترین فن آوری (و نمی ترسم برای آن پرداخت) شما نمی توانید به اشتباه با 88-اینچ LG Z9 8K TV.

واقعیت این است که هر یک تلویزیون در این لیست چیز خاصی برای ارائه, پس گرفتن کارت اعتباری خود را و حرکت را از طریق ما کشت صف برای دیدار با تلویزیون از رویاهای خود.

(می توانید چیزی را پیدا کنید که دوست دارید از اینجا ؟ اتمام لیست ما از بهترین تلویزیون های زیر 1000 $و بهترین تلویزیون های زیر 500 دلار برای گزینه های بیشتر.)

بهترین تلویزیون در یک نگاه

بهترین تلویزیون: سونی استاد سری A9G

چرا شما باید خرید این: آن را نمی شود بهتر از این مردمی.

که آن را برای هر کسی که می توانید آن را استطاعت.

چرا ما برداشت Sony استاد سری A9G تلویزیون 4K:

ما می توانیم پیدا کردن گسل در Sony استاد سری A9G. این یک نفس هوای تازه در رقابتی بازار تلویزیون. سونی نیست چرخ را دوباره اختراع با این تلویزیون هر چند این یک بهبود جزئی به Sony استاد سری A9F. اما این چیز بدی نیست. این A9G است که هنوز هم یکی از بهترین 4K تلویزیون ما تا کنون gazed در پس هر پالایش می توانید تنها اینچ آن نزدیک به کمال — و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است با A9G.

نه تنها استاد سری A9G ویژگی های بهترین 4K Ultra HD OLED صفحه نمایش ما تا به حال لذت بردن از مرور اما آن را نیز decked با رویکرد نوآورانه به صوتی که چیزی کمتر از فوق العاده است. آن را به نام آکوستیک سطح و با این نسخهها کار توسط ارسال امواج صوتی از طریق صفحه نمایش خود را. این باعث می شود برای یک اثر منحصر به فرد که در آن صداها و جلوه های صوتی بازی بهتر موقعیت خود را بر روی صفحه نمایش (سمت چپ و راست و یا مرکز).

"Sony استاد سری A9G دارای بهترین کیفیت تصویر شما می توانید/باید خرید در این سال" به این نتیجه رسیدند خود ما کالیب دنیسون خود A9G نقد و بررسی. در نظر گرفتن این عهد به ما ادعا می کنند که A9G ارائه بهترین تجربه مشاهده پول می توانید خرید با سونی پردازش تصویر باور نکردنی و بی عیب و نقص, HDR تحویل ومیگوید آن را جلوتر از رقابت.

بیشتر تلویزیون

گل سرسبد سونی X1 نهایی تصویربرداری پردازنده نشانی از یک کار فوق العاده از تبدیل استاندارد HD و Full HD محتوا به 4K Ultra HD با وضوح. این فقط یکی از ویژگی های است که این تلویزیون مطلق گیج برای فیلم از تمام قطعنامه های. آتش تا کلاسیک مانند فرار بزرگو برای مثال شما احساس می کنید مانند شما در واقع در محل مشاهده استیو مک کوئین انفجار از طریق یک شهر اروپایی در پیروزی او TR6 جایزه. این نه تنها به درخواست oldies, هر چند — پردازنده می مجلل هر فیلم و یا نشان می دهد به وضوح جدید یا قدیمی.

تلویزیون اندروید اجرا می شود نشان می دهد ارائه دسترسی فوری به یک بی شمار از هر دو بر روی تقاضا و پخش زنده خدمات مانند آمازون نخست تصویری و Netflix بکشد. آن را نیز به گوگل دستیار که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل هر دو تلویزیون و دیگر هوشمند متصل به دستگاه و همچنین Google Chromecast که معرفی گزینه ای برای بازیگران مطالب از کامپیوتر و گوشی های هوشمند و یا قرص خود را به طور مستقیم به تلویزیون بدون کابل مورد نیاز است. برای همه چیز شما را تماشا

ما به عنوان خوانده شده در عمق Sony استاد سری A9G نقد و بررسی

بهترین ارزش در تلویزیون: 65 اینچ LENOVO سری 6

TCL 6-Series Roku TV

چرا شما باید خرید این: این فوق العاده 4K صفحه نمایش و می توانید به Roku مجموعه بی پایان از بر روی تقاضا محتوا.

که آن را برای: هر کسی که به دنبال یک صفحه نمایش بزرگ در بودجه است.

چرا ما برداشت 65-inch TCL 6-سری:

TCL ممکن است یک نام تجاری است که بلافاصله به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم زیادی تلویزیون اما در این مرحله آن را واقعا باید باشد. شهرت خود را برای تان شدیدا از زیر پر شیب است که مرده و دفن شده است و در حال حاضر تولید فوق العاده مقرون به صرفه تلویزیون که رقیب آن از ال جی و سامسونگ به ویژه هنگامی که شما عامل در ارزش. یکی از دلایل عمده برای TCL موفقیت? طولانی همکاری با Roku که می بیند Roku سیستم عامل از قبل لود شده در آن جدیدترین تلویزیون های.

با که در ذهن TCL سری 6 است که باید اگر شما بعد از یک تلویزیون 4K است که بانک شکستن نیست. آن را همراه با ذکر Roku سیستم عامل است واضح و روشن 4K Ultra HD صفحه نمایش چند فرمت HDR. نتیجه این است که یک تلویزیون است که هرچه دقیق رنگ های خیره کننده و جزئیات و کنتراست فوق العاده — بدون در نظر گرفتن که آیا شما در حال تماشای مادری یا upscaled 4K Ultra HD.

شما نمی خواهد پیدا کردن نرم افزار هوشمند که بهتر مناسب برای طناب برش از Roku سیستم عامل. آن را به بزرگترین مجموعه از زنده و بر روی تقاضا محتوا که تا کنون دیده ایم کشیدن مواد از به ظاهر بی پایان مخلوطی از جریان اصلی و طاقچه منابع مانند آمازون نخست ویدئو, Crunchyroll, DirectTV دیزنی+ Hulu, Netflix, Rakuten تلویزیون و تلویزیون رسن.

TCL سری 6 نیز decked با Roku کنترل صوتی از ویژگی های. وجود دارد هیچ گزینه ای برای جستجو در وب و یا کنترل هوشمند متصل, لوازم, اما آن را نشانی از بسته نرم افزاری تمام دستورات است که تعداد. شما می توانید از آن برای تنظیم سطح حجم مبادله منابع و جستجو برای یک فیلم خاص و یا نشان می دهد در تمام محتوا و خدمات شما مرتبط است. چه بیشتر می تواند شما می خواهید ؟

ما به عنوان خوانده شده در عمق TCL 6-series review

بهترین تلویزیون برای بازی: LG C9

چرا شما باید خرید این: آن را ارزان تر صفحه نمایش OLED از Sony استاد سری A9G دارای 120 هرتز صفحه نمایش و پشتیبانی از ویژگی های گیمینگ مانند Freesync و G-Sync.

که آن را برای کسانی که به دنبال افزایش گیم پلی خود را به سطح بعدی.

چرا ما برداشت LG C9:

بیایید شروع با صفحه نمایش OLED است. آن ترکیبی از رنگ های زنده و طیفی برجسته و ابسیدین-مانند سطح سیاه اطمینان از آن است دوم تنها به Sony استاد سری A9G وقتی که می آید به همه جانبه کیفیت تصویر. فیوز است که با بسیاری از آخرین HDR استاندارد از جمله Dolby Vision, هیبرید, ورود گاما و HDR10 — و ال جی آلفا 9 پردازنده که upscales به HD و Full HD محتوا به چشمگیر 4K Ultra HD با وضوح و شما باید از بالا به ثمر رساند 4K TV.

اما آنچه باعث می شود آن را به standout انتخاب برای بازی? خوب گذشته از این رعد و برق سریع پاسخ 120Hz نمایش C9 به تازگی دریافت به روز رسانی نرم افزار که مسلح آن را با هر دو Freesync و G-Sync. این دو اشکال تطبیقی تجدید فن (هنر) است که با هدف برای صاف کردن, گیم پلی, کاهش ورودی تاخیر و جلوگیری از پاره شدن صفحه نمایش. انبوه که همه با هم در پرتاب کامل سطح سیاه و کنتراست چشمگیر است که با یک صفحه نمایش OLED و ما باید واضح و قهرمان.

هنگامی که شما در نهایت قرار دادن کنترل های ال جی فوق العاده webOS smart نرم افزار, راه عالی برای باز کردن از پیچ. این decked با همه پیشرو جریان خدمات مانند آمازون نخست ویدئو, Netflix و Hulu و دیگران و همه مطالب در دسترس است در کلیک یک دکمه و یا زیر لب سخن گفتن صرف از یک فرمان صوتی. درست است — C9 یک دستیار مجازی (و یا به جای دو نفر از آنها) در هیئت مدیره برای ردیابی کردن محتوا.

ما به عنوان خوانده شده در عمق LG C9 نقد و بررسی

بهترین تلویزیون برای: سامسونگ Q70R

چرا شما باید خرید این: آن روز روشن و زیبا صفحه نمایش QLED است که بانک شکستن نیست.

که آن را برای کسانی که می خواهند به غوطه ور شود در روی صفحه نمایش عمل است.

چرا ما برداشت سامسونگ Q70R:

با 120 هرتز سرعت رفرش و ویژگی های نرم افزار برای کاهش تاری حرکت و بهینه سازی کوچکترین جزئیات (شبنم پرواز کردن فوتبال به عنوان مثال) و نزدیک یک برچسب قیمت سامسونگ Q70R کامل تلویزیون به عقب در تمام ورزش های مورد علاقه خود اقدام. آن را یکی از بهترین ها در کلاس خود و QLED صفحه نمایش با روشنایی بالاتر بالقوه به ارمغان می آورد به زندگی صحنه های پر از نور طبیعی مانند بیس بال, فوتبال و فوتبال.

شما نمی نیاز به قلاب تا یک set-top box و یا جریان چوب به لحن به آخرین باید ببینید ورزشی ثروت باد اورده ، همه چیز از آخرین فرمول 1 جایزه بزرگ به سوپر باول در دسترس است از طریق جریان برنامه های کاربردی که می توان از طریق Samsung App Store. در میان خدمات پشتیبانی اختصاص داده شده هاب برای MLB NBA و NHL و همچنین به عنوان ورزش پورتال مانند ESPN و FuboTV.

ما نمی خواهید به اتلاف وقت خود را در حال اجرا را از طریق تمام دلایل دیگر سامسونگ Q70R بسیار فوق العاده است. ما تمرکز بر روی آنچه که باعث می شود آن را ایده آل برای ورزش: ما به دنبال در رنگ های دقیق و درخشان کنتراست و جزئیات فوق العاده — همه پیچیده شده در یک بسته باریک است که بانک شکستن نیست. بودن QLED آن نیز بی اعتنا به هر گونه نگرانی در مورد سوختگی در است که می تواند رخ دهد اگر شما یک استاتیک آرم بر روی صفحه نمایش برای ساعت ها در پایان ساخت این تلویزیون برای بازی و همچنین, و نیز از آن دسته فیلم کمدی و تقریبا هر چیزی دیگری شما می خواهید به تماشای درخشان.

بهترین 8K TV: 88-اینچ LG Z9 OLED

LG Z9 88-inch 8K HDR OLED TV
دن بیکر/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: آن است که کاملا به معنای واقعی کلمه زیبا ترین تلویزیون ما تا کنون دیده ام.

که آن را برای: کسانی که پس از بهترین تکنولوژی موجود در یک تلویزیون امروز و چه کسی نمی ترسم برای آن پرداخت.

چرا ما برداشت 88-اینچ LG Z9 OLED:

8K است که هنوز هم بسیار نوظهور گوشه ای از دنیای سرگرمی به طوری که وجود واقعی 8K مطالب به راحتی در دسترس در حال حاضر. که متوقف نشده تلویزیون تولید کنندگان از نورد 8K نمایش, چند, و, تا کنون, LG Z9 است شاه کوه است.

قبل از غواصی به 8K این تلویزیون OLED که برای پول ما ارائه بهترین کیفیت تصویر شما می توانید دریافت کنید. از آن بالا درجه یک سطح سیاه به رنگ های خیره کننده و چشمگیر نرخ تجدید آن را سخت برای پیدا کردن چیزی نیست که در مورد این پانل.

با Z9 تمام می شود که لگد به دنده های مختلف. و این که قبل از شما عامل برجسته 8K upscaler ساخته شده را به Z9. بدون به طور گسترده ای در دسترس 8K محتوای قادر به به طور موثر مجلل محتوا ضروری است در زمان 8K مدل. LG آن را ندارد و آن را به خوبی.

در همه شما می توانید 33 میلیون پیکسل خالص OLED سحر و جادو در LG Z9 و تنها دلیل ما می تواند از فکر می کنم برای خرید این فصل برچسب قیمت است که با آن می آید.

ما به عنوان خوانده شده در عمق بررسی از 88 اینچ LG Z9

بهترین بودجه تلویزیون: 55 اینچ LENOVO سری 6

tcl Roku 6-series (R625)

چرا شما باید خرید این: آن را خوب به اندازه یک تلویزیون با بهترین امکانات در دسترس برای محدوده قیمت خود را.

که آن را برای هر کسی که می خواهد یک جامد در اندازه صفحه نمایش با ویژگی های بزرگ برای یک قیمت کوچک.

چرا ما برداشت 55 اینچ LENOVO سری 6:

TCL به سرعت تبدیل به یک رهبر در صنعت شناخته شده برای ساخت استثنایی صفحه نمایش در قیمت است که رقبای مانند سونی و سامسونگ تا به حال مشکل لمس کردن. این جای تعجب نیست پس از آن که خود را از سری 6 تلویزیون باید در صدر نمودار برای بودجه فکر مدل های.

55 اینچ سری 6 ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان آن 65 اینچ همتای اما آن را نیز به طور معمول قیمت 200 دلار کمتر و بسته در تمام ویژگی های مشابه. که شامل Roku ساده سیستم عامل, 4K تجربه است که به مراتب از پایه. سری 6 دارای Dolby Vision, HDR, از ویژگی های است که ارائه جزئیات بیشتری در محتوا است که با پشتیبانی از فرمت.

این مدل نیز ساخته شده است در کنترل صوتی و چهار HDMI و اسلات برای افزایش اتصال. خط پایین این است که سری 6 دارای ویژگی های مناسب آن را به ارزش هر پنی. و در مقایسه با آن بسیار مقرون به صرفه مقدار از سکه.

ما به عنوان خوانده شده خلاصه ای از بهترین تلویزیون های زیر 500 دلار

پژوهش و راهنمایی خرید

چه اندازه 4K TV باید خرید کنم ؟

پاسخ به این بستگی دارد که عوامل بسیاری از جمله خود سبکی تنظیمات اندازه اتاق و چگونه دور شما نشسته باشد. نگاهی به راهنمای ما برای انتخاب اندازه مناسب برای شما.

چه شده است بهترین Roku تلویزیون ؟

بهترین Roku تلویزیون TCL 6-سری.

چگونه به خوبی می کند تلویزیون 4K ارتقاء کار می کند ؟

که بستگی به تلویزیون اما به عنوان یک قاعده کلی: بهتر (و گران) تلویزیون بهتر ارتقاء.

اگر چه من نیاز به یک تلویزیون 4K برای یک اتاق روشن?

شما نیاز به یک OLED یا QLED تلویزیون 65 اینچ ال جی C9 و سامسونگ Q9FN.

بودجه 4K تلویزیون هر گونه خوب است ؟

تقریبا تمام تلویزیون های جدید 4K هستند بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های فوق العاده را انتخاب کنید در پایان پایین تر از قیمت گذاری مقیاس. انتظار نداریم که یک استاندارد تلویزیون به رقیب یک OLED هر چند مجموعه انتظارات خود را بر این اساس.

می توانید یک تلویزیون 4K به خوبی کار می کنند به عنوان یک کامپیوتر مانیتور ؟

بله تا زمانی که کامپیوتر شما دارای یک خروجی HDMI. آداپتور می تواند برای دیگر انواع خروجی اما اغلب نمی پاس همراه صدا.

فراموش 4K تلویزیون معمولا الکسا, گوگل, دستیار یا سیری?

مدرن ترین تلویزیون های زوج می تواند با آمازون الکسا و گوگل دستیار یا از طریق آمازون اکو, آتش, تلویزیون یا Google صفحه اصلی. برخی از تلویزیون ها و حتی آنها را ساخته شده در از بین بردن نیاز به یک گیرنده.

در حال حاضر وجود دارد هیچ تلویزیون که سیری ساخته شده است در. کسانی که پشتیبانی از پخش 2 و HomeKit اما می توان با استفاده از Siri بر روی دستگاه های iOS از جمله اپل آی فون یا آی پاد خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک مک.

آیا تلویزیون های 4K با مشکلات سوختگی ،

OLED تلویزیون تنها نوع 4K تلویزیون است که پتانسیل را دارند که به رنج می برند از سوختگی در, هر چند آن را فوق العاده نادر است. این چیزی است که برای مصرف کنندگان متوسط به نگرانی در مورد دیگر.

ما چگونه تست 4K تلویزیون

ما در آغاز هر سال مدل با آوردن در ردیف بالا تلویزیون از هر یک از مارک های بزرگ از جمله سامسونگ و سونی و ال جی و دیگران. این حق بیمه تلویزیون به کمک مجموعه ای از بالاترین استاندارد برای سال مدیریت انتظارات برای هر مدل در زیر آنها و فراهم کردن زمینه در میان رقبا است.

ما شروع آزمایش با راه اندازی هر یک تلویزیون در اتاق تاریک و تنظیم آن تنظیمات تصویر با استفاده از ابزار و روش ها به راحتی در دسترس مصرف کنندگان — درست مثل شما ممکن است در خانه انجام دهید. از آنجا ما با استفاده از یک سری از تست ها و الگوهای آشنا محتوا از خدمات جریان به Ultra HD Blu-ray به بیش از حد هوا (OTA) به قاضی هر تلویزیون ویژگی های عملکرد از جمله رنگ, تولید, حرکت, حل, سیاه و سطح نور پس زمینه نفوذ روشنایی HDR با کیفیت و جزئیات با وضوح.

هنگامی که ما تجزیه و تحلیل یک تلویزیون از کیفیت تصویر ما در حرکت به عناصر که بر تجربه کاربر از جمله هر مجموعه تلویزیون های هوشمند رابط کاربری تنظیمات رابط کنترل از راه دور دستگاه های خارجی به رسمیت شناختن و کنترل و سایر ضروری تاچ پونت.

زمانی که ممکن است ما دو مدل رقیب در کنار هم به ارائه اضافی زمینه را برای جوانب مثبت و منفی هر یک تلویزیون. در نهایت ما تصمیم می گیرید که چه نوع از کاربر تلویزیون ممکن است درخواست تجدید نظر به. برای مثال برخی از تلویزیون های ارائه بهتر روشن-اتاق عملکرد در حالی که دیگران بهتر اختصاصی سینمای خانگی عملکرد. برخی از آنها بهتر است برای ورزش در حالی که دیگران در حال بهتر است برای تماشای فیلم و یا بازی کردن بازی ها.

ما یک ارزیابی کامل برای تعیین نه تنها که تلویزیون ارائه بهترین کیفیت تصویر اما کسانی که ارائه بهترین تجربه کاربر به طور کلی. پس از همه, شما می خواهید زندگی خود را با تلویزیون جدید برای سال آمده و با استفاده از آن باید یک شادی نه درد.

ما به عنوان خوانده شده کامل روش آزمایش برای اطلاعات بیشتر.

واژه نامه اصطلاحات

در اینجا مختصر و مفید از برخی از رایج ترین اصطلاحات مرتبط با امروز فناوری های تلویزیون.

4K Ultra HD

این اشاره به یک صفحه نمایش با وضوح آن چهار برابر شده است که از 1080p HD. 4K Ultra HD تلویزیون پیکسل است 3,840 x 2,160 شبکه در نسبت تصویر 16:9 و در نتیجه نزدیک به 8.3 میلیون پیکسل است. این افزایش در تراکم می افزاید: قابل توجه جزئیات و واقع گرایی به یک تصویر و اجازه می دهد تا صفحه نمایش بزرگتر به بازدید از فواصل نزدیک و بدون پیکسل های فردی تبدیل شدن به قابل مشاهده است.

محدوده دینامیکی بالا (HDR)

محدوده دینامیکی بالا است که احتمالا بیشتر آشنا برای مردم از طریق حالت HDR در دوربین های دیجیتال خود را. این طراحی شده است برای ارائه یک تصویر است که بیشتر جزئیات در سایه ها و برجسته به علاوه طیف وسیع تری از رنگ ها. HDR در تلویزیون به دنبال همین هدف است. پالت رنگ است که گسترده تر از سیاه پوستان در حال عمیق تر و سفیدی هستند روشن تر است. در حال حاضر وجود دارد دو فرمت های HDR: HDR10 و Dolby Vision با یک سوم HDR10+ — شروع به نشان می دهد تا بر روی مدل های جدید. اولین HDR استاندارد اما دالبی چشم انداز ارائه می دهد حق بیمه تجربه. در نظر بگیرید یک تلویزیون است که پشتیبانی از هر دو. HLG (هیبرید ورود گاما) است علاوه بر این اخیر دیگر HDR, مجموعه, است که پشتیبانی از بیش از حد هوا (OTA) پخش محتوای با HDR.

Full-array local dimming (FALD)

این اشاره به یک تلویزیون LED نور پس زمینه سیستم. یک FALD نمایش شامل آرایه ای از Led ها را در یک شبکه پشت ال سی دی پانل و نه فقط در لبه های تلویزیون. این آرایه چراغ شکسته است تا به مناطق است که می تواند کاهش نیافته که لازم است برای رسیدن به, بهتر, سیاه سطوح. یکی دیگر از مزایای یکنواخت تر است روشنایی در سراسر صفحه نمایش.

وسعت رنگ گسترده ای (WCG)

این گسترش تولید رنگ های 4K Ultra HD تلویزیون که نزدیک تر از همیشه به آنچه ما می بینیم در یک سینمای دیجیتال. با نزدیک شدن به سینمای دیجیتال ابتکار P3 رنگ مشخصات 4K UHD TV می تواند تولید میلیاردها رنگ تر از 1080p HD TV.

نقاط کوانتومی

یک لایه از فیلم لود شده با نانوکريستال نیمه هادی ها قرار داده شده است که در یک تلویزیون صفحه نمایش برای کمک به تولید یک آرایه وسیعی از رنگ. نقاط کوانتومی کار با تغییر نور که از یک تلویزیون نور پس زمینه سیستم قبل از آن به تصویب رسید از طریق تلویزیون با رنگ های فیلتر.

فسفر با پوشش LED

یک جایگزین برای نقاط کوانتومی و فسفر پوشش داده شده Led ها دارای یک پوشش شیمیایی برای تغییر نور خروجی است. هنگامی که مورد استفاده در تلویزیون این نتایج در یک خالصتر نور پس زمینه است که بیشتر به راحتی دستکاری شده توسط یک تلویزیون رنگ فیلتر و در نتیجه وسعت رنگ گسترده ای و افزایش دقت رنگ.

OLED

این مخفف organic light-emitting diode. در یک صفحه نمایش OLED پیکسل ها نیز تولید خود را نور از بین بردن نیاز به اضافی نور پس زمینه LED ساخت OLED صفحه نمایش فوق العاده نازک. آنها همچنین تمایل به نمایشگاه بهتر سیاه و سفید سطح و دقت و صحت رنگ تر از تلویزیون های LED. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما OLED در برابر LED مقاله.

HDMI 2.0 a

آخرین نسخه از HDMI spec. انطباق با این استاندارد اطمینان 4K Ultra HD صفحه نمایش و یا منبع قادر به ارائه تمام اطلاعات دیجیتال مورد نیاز برای 4K Ultra HD با وضوح HDR و وسعت رنگ گسترده ای در تا 60 فریم در ثانیه.

HDCP 2.2

آخرین نسخه High-Bandwidth Digital content Protection فن آوری فراهم می کند که کپی پیشگیری به طور خاص از 4K Ultra HD محتوا. هر منبع دستگاه است که نیاز به HDCP 2.2 نیاز به 4K Ultra HD TV با HDCP 2.2-سازگار با پورت HDMI برای سازگار اتصال.

HEVC (H. 265)

مخفف "با راندمان بالا تصویری برنامه نویسی." جدید فشرده سازی فن آوری های توسعه یافته برای بزرگ 4K UHD تصویری فایل های کوچکتر و در نتیجه راحت تر به جریان بیش از پهنای باند اتصال به اینترنت. HEVC است گفت: برای فشرده سازی داده ها نسبت بیش از H. 264 غالب رمزگذاری تکنولوژی امروز استفاده می شود برای فیلم های 1080p در حالی که حفظ همان کیفیت ویدئو. یک تلویزیون هوشمند یا جریان جعبه تنظیم بالا باید قادر به رمزگشایی HEVC برای پخش 4K فوق العاده ویدئو HD از سایت هایی مانند Netflix و Amazon Instant Video.

VP9

یک جایگزین برای HEVC توسط گوگل توسعه یافته و استفاده می شود عمدتا برای رمزگذاری 4K Ultra HD YouTube فیلم ها آزاد. برای یک تلویزیون هوشمند یا جریان جعبه تنظیم بالا به بازی 4K Ultra HD YouTube فیلم ها باید آن را قادر به رمزگشایی VP9 ویدئوها.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im
آخرین مطالب