ربات-ماشین های راه اندازی شفق قطبی هدایت راه خود را به تگزاس برای تست

خودمختار-وسیله نقلیه متخصص شفق قطبی است که مصرف آن تکنولوژی به تگزاس برای تست.

دره سیلیکون مبتنی بر راه اندازی گفت که در چند هفته آینده مردمی در داخل و اطراف فورت ورث می توانید انتظار برای دیدن یک ناوگان کوچک از شفق قطبی وسایل نقلیه trundling در امتداد جاده های عمومی.

در یک پست وبلاگ اعلام ورود خود را در حالت ستاره تنها, شفق گفت: این برنامه برای تست آن مستقل کرایسلر Pacifica ماشین با اجسام حجم و همچنین به عنوان خود به خود رانندگی کلاس 8 و کامیون ها در مسیرهای تجاری که نشستن در این مرکز از محبوب تحویل دالان.

این شرکت گفت که در حالی که دراز مدت آن تمرکز خواهد شد در با استفاده از آن خود رانندگی وسایل نقلیه برای حرکت هر دو نفر و محصولات آن اولین محصول تجاری خواهد شد در حمل و نقل “که در آن بازار امروز بزرگترین واحد اقتصاد هستند و سطح خدمات مورد نیاز بیشتر کمک می کردند.”

شفق قطبی در حال حاضر آزمایش فن آوری آن در کالیفرنیا و پنسیلوانیا اما گفت که این گسترش به تگزاس به این دلیل که دولت یک مرکز تجاری حمل و نقل با حمل و نقل حمل و نقل در بزرگراه ها آن را پیش بینی نزدیک به دو در 25 سال آینده.

این شرکت همچنین اشاره کرد که دولت “باز نظارتی محیط زیست و طرفدار سیاست های کسب و کار” که در آن گفت: آن را به یک مکان جذاب به کار یک وضعیت است که در خدمت به جذب دیگر خودمختار-خودرو شرکت های منطقه مانند Waymo فورد و رانندگی.ai.

شفق قطبی تاسیس شد در سال 2016 توسط همکاران سابق خود-رانندگی-خودرو پروژه توسط گوگل (در حال حاضر Waymo) و بارگذاری, در میان دیگران.

آن را جذب مقدار زیادی از علاقه بیش از حد با آمازون در سال گذشته شرکت در $530 میلیون بودجه دور برای این شرکت پیش از این e-commerce غول کسب Zoox دیگر خودمختار-خودرو هنگام راه اندازی.

شفق همچنین جوهر مقابله با جنوب خودروساز کره ای هیوندای در سال 2018 به ساخت self-driving نمونه بر اساس آن کشورهای عضو اکو دوستانه Nexo, وسیله نقلیه, و یک قرارداد امضا شده با فیات کرایسلر اتوموبیل در سال 2019 است که منجر به استفاده از آن ماشین با اجسام حجم با توجه به راه اندازی انواع خدمات تجاری برای انتقال کالا و مردم است. همچنین همکاری با فولکس واگن در سال 2018 برای کمک به ساخت آن تکنولوژی به خودروساز آلمانی وسایل نقلیه هر چند این همکاری به پایان رسید در سال گذشته زمانی که قرارداد به پایان رسید.

دره سیلیکون شرکت فنی و تاسیس خودروسازان شده اند تشکیل روابط نزدیک تر در سال های اخیر به عنوان آن را می دهد و دومی دسترسی به تکنولوژی های برتر بدون نیاز به سرمایه گذاری هنگفتی در ساختمان تحقیقات خود را و برنامه های توسعه برای خودروهای. در ضمن شرکت فنی می توانید دریافت حمایت مالی برای توسعه خود را از طریق کیت ادامه داد: تحقیق و آزمایش است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>