پشه بند طرح چادر مسافرتی 8 نفره 8t1

چادرهای مسافرتی اتوماتیک جزو محبوبترین چادرها هستند که نهتنها بهراحتی میتوانید آنها را نصب کنید، بلکه مدلهای

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

چادرهای مسافرتی اتوماتیک جزو محبوبترین چادرها هستند که نهتنها بهراحتی میتوانید آنها را نصب کنید، بلکه مدلهای متنوع آن، دست شما را برای انتخاب چادر موردنظرتان باز میگذارد. این نوع چادرها اغلب ارتفاع بیشتری دارند و سقف آنها مرتفع است؛ در نتیجه بهراحتی میتوانید در داخل آنها بایستید و فضای ایدئال و بازتری داشته باشید. اگر قصد خرید کادو برای نوجوان پسر دارید و راجعبه علاقهمندیهای او اطلاعات چندانی ندارید، میتوانید یکی از مدلهای ساده عینک آفتابی را انتخاب کنید (مثل عینک ساده ریبن با فریم مربعیشکل که تقریبا با هر لباسی میشود آن را ست کرد). شما میتوانید با تقسیم کردن اقلام این فضا را کاهش دهید و برای مثال در حالی که خودتان بدنهی چادر را حمل میکنید، بگذارید که همراهتان بخش مربوط به بارانی و تیرها را حمل کند. چادر در حالت بسته معمولا وزن بالایی دارد و حمل آن در مسافتهای طولانی کمی سخت است. از آنجا که امکان استفاده حداکثری از فضای موجود در چادرهای گنبدی میسر نبود؛ تولیدکنندگان به فکر تهیه چادری با ساختار نیم دایرهای افتادند و به این ترتیب، چادر تونلی را طراحی کردند. Data has  been creat᠎ed by GSA C onte nt Gener᠎ator D​emover sion .

در واقع، بخشهای مختلف این چادر با درهایی از یکدیگر جدا میشوند و حریم خصوصی افراد بهخوبی حفظ میشود. این چادرها نیز که از مدل چادرهای اتاقدار محسوب میشوند، امکان فضای خصوصی برای تمام اعضای خانواده را مهیا میکنند. با این حال، چادرهای تونلی عموما دارای اتاقهای مجزا نیستند و خانوادهها فارغ از حریم خصوصی میتوانند در تعداد بالا، سفری خاطرهانگیز را تجربه کنند. چادرهای پاد وزن زیادی دارند و برای کمپینگ حرفهای مناسب نیستند، اما اگر قصد پیکنیک و شبمانی با خانواده را دارید، این چادر یکی از بهترین گزینههای موجود است. با توجه به وزن زیاد این چادرها بدیهی است که برای کمپینگ حرفهای مناسب نیستند و هدف از طراحی آنها کمپهای خانوادگی، پیکنیک و هرجایی است که میتوان این چادر با وسیله نقلیه تا نزدیکی محل برپایی چادر حمل کرد. چادر مسافرتی کولهپشتی بهواسطه وزن و حجم کمی که دارد، بهراحتی در کولهپشتی قرار میگیرد و حمل آن برای کیلومترها بهآسانی انجام میشود. چادرهای گنبدی بهعلت وزن سبکی که دارند، بهراحتی قابل حمل هستند. نصب این چادر بسیار آسان است و ستونها و بدنه اصلی آن از طریق میخهای موجود در پکیج لوازم جانبی چادر به زمین متصل میشوند و امکان استفاده از آن بهراحتی وجود دارد.

این چادر دارای سقفی شبیه به خیمه است و با تیری افقی در طول چادر نصب میشود؛ بهطوری که دو تیرک عمودی در ابتدا و انتهای چادر قرار میگیرند. بیشتر چادرهای مسافرتی برزنتی نسبتا با دوام بوده و برای انواع شرایط آب و هوایی مناسب میباشند. به همین خاطر، باید برای خرید چادر مسافرتی خوب دقت زیادی داشته باشید. این نوع چادر برای شرایط آبوهوایی نامساعد و بادخیز مناسب نیست و استقامت زیادی ندارد. معمولا زوجین دیدگاه مثبتی نسبت به رابطه جنسی برنامه ریزی شده ندارند چرا که تصور میکنند اگر برای رابطه جنسی برنامه ریزی کنیم دیگر رمانتیک نیست و نمیتوان عشق بازی خوبی برایش متصور بود. اگر قصد خرید چادر مسافرتی را دارید پس این بخش آسمونی را از دست ندهید چرا که به معرفی چادر مسافرتی و همچنین انواع چادر مسافرتی می پردازیم. جز ارزان ترین چادرهای مسارفرتی به شمار می آید. تعداد چادرهای بادی که در بازار به فروش میرسد، بسیار کم است و از آنجا که وزن بالایی دارند، افراد کمتری بهسراغ آن میروند. چادر نیمه ژئودزیک نیز در بازار به فروش میرسد که طراحی سادهتر و میلههای کمتری دارد و به همین دلیل سبکتر است. This was cre ated by GSA᠎ C​onte​nt  Gen er at or Demoversi​on!

چادر ژئودزیک از نظر ظاهری شکلی شبیه به چادر گنبدی دارد و در نتیجه فاصله سر تا سقف زیاد است. اگر توجه داشته باشید به دلیل این که هوای داخل خانه یا هر فضایی دیگر حالت شرجی پیدا نکند برای خانه ها یا فضاهای سر بسته دیگر دودکش تعبیه می کنند و ما هم از این اصل در چادرهای خود استفاده کرده و سقف چادرها را از جنس تور استفاده نمودیم. وجود تیرکهای دایرهای باعث میشود تا دیواره چادر بهشکل تونل درآید و داخل آن نسبت به بسیاری از چادرها وسیعتر شود و هنگام نشتن، فضای بیشتری برای سر و شانه وجود داشته باشد. ضمن اینکه احتمال بالای آسیبپذیری بدنه این چادر، باعث شده برای تفریح مناسب باشد و انتخاب خوبی برای طبیعتگردی و کمپینگ حرفهای نباشد؛ چراکه با وارد شدن کوچترین آسیبی به هریک از ستونهای این چادر و سوراخ شدن آن، برپاکردن ممکن نخواهد بود و نیاز به تعمیر خواهد داشت. این چادرها در مقابل بادهای شدید و ناگهانی بسیار مقاوم هستند و معمولا نصب آنها به بیش از یک نفر نیاز دارد. اما نکته مهم این است که در یک چادر 2 نفره فقط دو نفر جای میگیرند و فضا برای وسایلتان بسیار کم است. سرویس سالیانه این نوع کولر بسیار ساده و بدون هزینه است.

آخرین مطالب