چه یک قهرمان نشان می دهد به نظر می رسد در طول Covid-19

سرگرم کننده واقعیت: هنگامی که او را یک قهرمان Kiramei صورتی است که در واقع نیز ، دو وظیفه صرفه جویی در زندگی!ت

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399
Fun fact: when she’s not a superhero, Kiramei Pink is actually also a doctor. Double duty life-saving!
سرگرم کننده واقعیت: هنگامی که او را یک قهرمان Kiramei صورتی است که در واقع نیز ، دو وظیفه صرفه جویی در زندگی!
تصویر: تویی/بیش-زمان

شاهین و سرباز زمستان نیست از بیرون آمدن ماه آینده. CW به DC را نشان می دهد نمی توان به عقب تا سال آینده. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به بعد استودیو تا به حال به روی چیزی حساب کردن با آنچه تیراندازی یک ابرقهرمان نشان می دهد در سن اجتماعی فاصله حتی به نظر می رسد. اما ما در واقع در حال حاضر یک مثال است.

تبلیغات

در حالی که ژاپن انجام داده است بطور قابل توجهی بهتر مدیریت شیوع covid-19 از ایالات متحده—اگر چه موارد شروع به افزایش دوباره در هفته های اخیراین ویروس گسترش و همچنین جهانی تلاش برای کاهش آن از طریق اجتماعی فاصله و با پوشیدن facemasks کرده و هنوز هم تا به حال تاثیر بر تولید در کشور است. یکی از آن ترین جذاب superheroic صادرات, Super Sentai—این تویی سری که اکشن فیلم اقتباس به قدرت رنجرز در غرب—بدون استثنا بوده است.

Say hello to some potentially-future Power Rangers: the Kiramagers.
سلام به برخی از برنامه به طور بالقوه-آینده قدرت رنجرز: Kiramagers.
تصویر: تویی/بیش-زمان

تبلیغات

در حال حاضر در حال پخش 44 فصل طولانی در حال اجرا حق رای دادن, Mashin Sentai Kiramager به تازگی بازگشت به تلویزیون پس از یک ماه و نیم وقفه طولانی دوره در کنار آن ابرقهرمان زمان پخش شریک Kamen Rider صفر و یک. در اواخر ماه مارس آن را به حال شده است نشان داد که Kiramager's ریو Komiya (که نقش نشان می دهد قرمز رنجر, جورو Atsuta), تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus منجر به گزارش—که استودیو بعد را تکذیب کرد—وی از سوی مامورین که توئی شده بود مجبور به بستن آن فیلمبرداری استودیو را برای تمیز کردن فرآیندهای. این استودیو در نهایت مجبور به هر حال زمانی که ژاپن اعلام وضعیت اضطراری با فیلمبرداری recommencing در Kiramager در آغاز ماه ژوئن است. Now که نشان می دهد عقب بوده است و چند هفته ما در حال حاضر می توانید ببینید که چقدر اقدامات معرفی شده به مانع گسترش covid-19 تبدیل شده اند و هر دو بخشی از Kiramager's داستان و راه آن را فیلم برداری شده است.

آن را تحت تاثیر قرار نشان می دهد در راه ظریف و آشکار است. در حال حاضر اضافی بازی بیچاره شهروندان menaced توسط هیولا—ارتش خیلی بد Dark Empire Yodonheim—همه بیشتر با پوشیدن facemasks به عنوان آنها ذخیره شده توسط قهرمانان ما است. آبی Kiramager—Shiguru (با بازی Atomu Mizuishi)—یک بازیگر در خارج از ابرقهرمان حرفه ای و صحنه را از او فیلمبرداری در روز کار خود را در حال حاضر شامل مشت از خدمه در ماسک, تشویق اجتماعی فاصله پشت داستانی دوربین. زمانی که Kiramagers خود را حلق آویز کردن در مرکز فرماندهی خود و خارج از خود را ابرقهرمان لباس (مناسب چهره-پوشش شامل وجود دارد!), آنها به طور ناگهانی کمتر نزدیک به یکدیگر مناسب گسترش است. در خارج از این نسبتا لجستیکی موقعیت های, این همه به ظاهر شروع به تحت تاثیر قرار توطئه بیش از حد.

Kiramei Blue’s day job, now with much more social distancing.
Kiramei آبی روز کار در حال حاضر با خیلی بیشتر اجتماعی فاصله.
تصویر: تویی/بیش-زمان

تبلیغات

گذشته در چند قسمت از Kiramager صرف زمان کمتر با این تیم به عنوان یک واحد و بیشتر با آنها تقسیم—sometimes برای بررسی چیزی یا یک بیت از تقسیم و تسخیر مبارزه با هیولا از هر دو بر روی زمین و شهر-مدرج-انواع لوله. اغلب آنها نیز به راحتی جفت کردن یکی از این گروه به تازگی معرفی ششم رنجر Kiramei نقره ای بنابراین وجود خواهد داشت یک بازیگر untransformed و دیگری هنوز در خود ابرقهرمان کت و شلوار. مطمئن شوید که آن را به معنی این شخصیت ها را وادار به ایجاد یک اتصال به تازگی وارد, قهرمان, اما هنوز هم آن را احساس می کند مانند یک راه برای صرف زمان کمتر با شش به علاوه مردم در مجاورت نزدیک به یک صحنه. و حتی کسانی که در صحنه هستند در راه برای کاهش تعداد از مردم در دوربین بدون ماسک به عنوان آنجا که ممکن است با عکس و فریم برای کمک به نگه داشتن بازیگران, زمانی که آنها نه به طور کامل-نقاب-تا ابرقهرمان شیرین کاری هنرمندان دور از یکدیگر به عنوان آنجا که ممکن است.

حتی تبه کار این برنامه به عنوان به طور معمول bonkers به عنوان آنها به نظر می رسد ارائه شده در یک راه برای کاهش تعداد از مردم نیاز به فیلم. گذشته دو قسمت برای مثال دیده می شود هیولا-از-این-هفته تبدیل قربانیان خود را به اشیاء بی جان. این هفته آن باد صبا هیولا تبدیل انسان به ميدانی برای رئیس خود را به خوردن و قربانیان یک بازی مرگبار از نور قرمز و سبز و نور تبدیل به مجسمه های کوچک اگر آنها گرفتار شده بودند. لذتبخش احمقانه تبه کار توطئه نیست دقیقا غیر معمول در چیزی به عنوان صادقانه به عنوان مسخره Super Sentaiاما هنوز آنها به معنای نیاز کمتر مردم در حال اجرا در اطراف در ترس به عنوان یک هیولا growls در آنها را زمانی که آنها به راحتی تبدیل به کوچک اشیاء.

تبلیغات

هرگز نور قرمز و سبز و نور بوده است تا ترسناک.
Gif: تویی/بیش-زمان

این یک فرایند عجیب و غریب را شاهد به عنوان Kiramager همچنان به رول در پی آن coronavirus ناشی از وقفه. در بسیاری از, اگر شما حذف ناگهانی افزایش پوشش صورت در مردم (نه مثل آنها نیست در حال حاضر به امری عادی در جامعه قبل از covid-19) آن را هنوز هم احساس می کنم مثل هر فصل دیگر از Super Sentai. اما در جهانی که ما زندگی در آن غیر ممکن است برای فرار از تمام راه هایی که رسانه های ما در حال مصرف ساخته شده در این لحظه بوده است لمس توسط pandemic. زمانی که ابرقهرمان را نشان می دهد و فیلم شروع ramping تا تولید دوباره در آینده در ایالات متحده ما به احتمال زیاد شروع به دیدن بیشتر شدید اثرات درون دامنه و مقیاس ابرقهرمان رسانه های ما عادت کرده اند.

تبلیغات

شاید در سن اجباری پوشش صورت آن را واقعا قدرت رنجرز زمان به درخشش.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب