Red XIII قابل پخش در Final Fantasy VII Remake اما با محدودیت

Final Fantasy VII Remake بازیکنان مجاز به کنترل Red XIII اما صرفه جویی در بازی ویرایشگر فایل می توانید او را

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

Final Fantasy VII Remake بازیکنان مجاز به کنترل Red XIII اما صرفه جویی در بازی ویرایشگر فایل می توانید او را به یک شخصیت قابل پخش — با محدودیت.

یک save editor by Xeeynamo که ایجاد شد برای پادشاهی قلب سری به روز شده است به کار با Final Fantasy VII Remake. بازیکنان ممکن است با استفاده از این نرم افزار برای تغییر موجودی مواد و سطوح شخصیت و همچنین به عنوان اضافه کردن Red XIII به حزب به عنوان یک شخصیت قابل پخش است.

Red XIII می آید با حمله انیمیشن برای دکمه مربع را یک حمله خاص مربوط به مثلث را فشار دهید. او همچنین نیز حذف شده از حزب پس از cutscene ها و یا زمانی که دیگر عضو حزب برگ.

قبلا در مصاحبه ای با VG247, Final Fantasy VII Remake co-مدیر Naoki Hamaguchi نشان داد که در حالی که Red XIII خواهد بود بخشی از داستان به عنوان نشان داد در یک تریلر برای RPG بازیکنان نمی خواهد بود قادر به کنترل او در طول نبرد. به جای Red XIII را در کنار مبارزه با خدمه به عنوان یک A. I. کنترل مهمان شخصیت.

"ما احساس نقطه که در آن Red XIII می پیوندد حزب در داستان بسیار دیر بنابراین ما فکر کردم خوب اگر ما قصد داشته او را به عنوان یک شخصیت و سعی کنید و این بازیکن را به لذت بردن از شخصیت خود را توسعه قوس و رشد به عنوان یک شخصیت طریق که آن را واقعا نمی به اندازه کافی زمان برای انجام این کار است'," Hamaguchi گفت.

اولین قسمت از بازی Final Fantasy VII Remake به پایان می رسد فقط به عنوان ابر و تیم خود را ترک Midgar. Red XIII که به نظر می رسد در مدت کوتاهی قبل از آن خواهد بود که نقطه کانونی از داستان به عنوان خدمه به Cosmo, دره عمیق و باریک.

با Red XIII ایجاد شده به عنوان یک مهمان شخصیت این به این معنی است که به طور معمول شخصیت های قابل پخش برای اولین قسمت از بازی Final Fantasy VII Remake محدود به ابر Barrett, Tifa و Aerith. این است که قطعا یک تیم توانمند بازیکنان تکیه می کنند در حالی که در Midgar.

Final Fantasy VII Remake قسمت بعدی

اولین قسمت از بازی Final Fantasy VII Remake نورد در مارس 10. شرکت Square Enix است و نه ارائه یک تاریخ انتشار برای فصل بعد در این بازگویی مدرن از کلاسیک RPG بنابراین مشخص نیست که چه زمانی بازیکنان را مجبور به صبر کردن قبل از آنها خواهد بود قادر به ادامه Cloud سفر و دیدن یک به طور کامل گوشت-قرمز XIII در عمل است.

به روز شده در آوریل 24 سال 2020: اضافه شدن اطلاعات است که صرفه جویی در ویرایشگر بازی را Red XIII قابل پخش است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب