است وجود دارد یک دلیل خوب برای خرید ساعت اپل سری 5 ?

آن بوده است که پنج سال پس از اپل عرضه ساعت هوشمند خود را, و در آن زمان این مربع رو دستگاه تبدیل شده است یا

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399

آن بوده است که پنج سال پس از اپل عرضه ساعت هوشمند خود را, و در آن زمان این مربع رو دستگاه تبدیل شده است یاد و بدنام. جدید ترین نسخه ارائه می دهد 'dimmable چهره که نگه داشتن صفحه نمایش در دسترس در همه زمان ها حسن نیت ارائه میدهد از آن low-temperature polysilicon و اکسید نمایش. اما آن را نیز فراهم می کند بسیاری از همان چیزهایی که قبل از جمله 18 ساعت عمر باتری 40 و 44 میلی متر با اندازه و دیجیتال تاج. سردبیر دانا Wollman داد پوشیدنی جامد نمره 88 زمانی که او آن را بررسی.

در حالی که اپل ادعا می کند که بسیاری از افرادی که خرید یک ساعت هوشمند در حال انجام این کار برای اولین بار وجود دارد که برخی از مشتریان را تکرار است که به سادگی می خواهید ارتقا دهید. پس به ما بگویید: کدام گروه هستند و شما بخشی از? اگر این دومی چه ویژگی های الهام بخش شما را به سوئیچ به جدیدترین Apple Watch ؟ و اگر شما یک مبتدی هستید, آیا شما در نهایت جهش ؟ ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب یک کاربر بررسی در سازمان دیده بان اپل سری 5 صفحه محصول و به اشتراک گذاری تمام جزئیات که خریداران بالقوه باید بدانید. به یاد داشته باشید بهترین نظرات را شامل می شوند در آینده کاربر بررسی خلاصه مقالات تا ترک نمی هر چیزی!


توجه داشته باشید: ما بسته نظرات برای این پست از آنجا که ما واقعا می خواهید به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم بیش از در اپل دیده بان سری 5 صفحه محصول — تا سر وجود دارد برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات خود را!

در این مقاله: thebuyersguide, userreview, userreviews, بررسی کاربر, کاربر, نقد و بررسی, Apple Watch, سری 5, calltoaction اپل, ساعت هوشمند, ویژگی, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب