آن را سخت به پول واقعی فروش کالاهای مجازی

وجود دارد مقدار زیادی از اخبار در حال حاضر در مورد چگونه مردم در حال تلاش برای پول واقعی از طریق بازی های

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399

وجود دارد مقدار زیادی از اخبار در حال حاضر در مورد چگونه مردم در حال تلاش برای پول واقعی از طریق بازی های ویدئویی و نه فقط تلاش برای دریافت یک طعم و مزه از این بازی نینجا-جریان ثروت. اخیرا مردم در حال فروش اقلام به صورت پول نقد در داخل جدید Animal Crossing: New Horizons.

به عنوان coronavirus طول می کشد یک چکش به اقتصاد و تعداد زیادی از مردم در معرض خطر ابتلا به penury, فروش کالا در داخل بازی به نظر می رسد مانند یک ایده خوب است. اما در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از اعتیاد به مواد مخدره در مورد پتانسیل برای مجازی اقتصاد به رشد به عنوان دنیای واقعی آنهایی که فروپاشی حقیقت این است که کمی متفاوت است.

اگر شما ناآشنا Animal Crossing: New Horizons یک سیم کارت تالیا بازی برای نینتندو تغییر که در آن شما برای ساختن یک زندگی برای خود در جامعه از شایان ستایش حیوانات انسان. شما رشد محصولات و ماهی, هنر و صنعت, ابزار و مبلمان در حالی که کار خود را برای بهبود صفحه اصلی جزیره. بیشتر به خوبی توسعه یافته جامعه خود را بیشتر به شخصیت ها می آیند به زندگی می کنند وجود دارد بیشتر افزایش ثروت خود را. هنگامی که شما شروع بازی شما در بدهی هستند به محلی مالک تام گوشه و باید به کار به سمت هدف استقلال مالی.

بازی اصلی ارز است, زنگ طراحی شده به آینه خشن ارزش ین ژاپن. برای مثال اگر شما می خواهید برای خرید لباس یا لوازم جانبی قیمت اجرا می شود از 800 زنگ تمام راه را تا به 10000 زنگ برای چیزی عجیب است. درآمد این نقد به معنی گرفتن ماهی شما گرفتن میوه شما رشد می کنند و تولیدات خود را به گوشه مخفیگاه را از فروشگاه های محلی و تبادل آنها. شما حتی می توانید بهتر-از-بازار-نرخ هزینه های فروش "داغ" مواردی که در تقاضا در آن روز.

البته این فرایند از شروع یک جامعه و درآمد اول خود را "چک" نیاز به مقدار زیادی از خسته کننده و پرورش بهتر شناخته شده به عنوان سنگ زنی. اما اگر شما زمان-فقیر و غنی, آن را ممکن است برای خرید مقادیر زنگ ها از طریق سیستم عامل های آنلاین است که پس از آن "استعداد" به شما در داخل بازی. این است که در اینجا کارآفرینی حیوانات عبور از بازیکنان در حال ساخت یک کمی از پول واقعی در حالی که پناه در جای خود و نه با تجارت شلغم آتی.

جستجو در اطراف Etsy و eBay و شما به زودی خواهید پیدا کردن ارائه می دهد برای میلیون ها نفر از عبور از حیوانات زنگ برای بین 5 $و $20. یک مثال مثلا ارائه می دهد 12 میلیون زنگ $12 ، با فروشنده وارد به خود را در بازی جزیره در عرض چند ساعت از خرید. چند صفحه شامل لیست برای زمانی که فروشندگان آنلاین خواهد بود و وعده های چگونه سریع آنها می شود قادر به ارائه زنگ. معاملات اغلب به کار گرفته شده توسط این پلت فرم با ترتیبات ساخته شده و سپس در خصوصی اختلاف کانال.

آن را ممکن است برای آب پول خود را در عبور از حیوانات با به کارگیری یک عمل شناخته شده به عنوان "سفر در زمان." از آنجا که بازی را روایت به کنسول سیستم ساعت و پخش در زمان واقعی آن را به سوء استفاده از یک نوع. اگر شما در حال انتظار برای یک محصول می گویند درختان میوه به رشد شما می توانید خود را تغییر دهید تغییر سیستم ساعت به جلو برای سرعت بخشیدن به برداشت. این عمل در حالی که به صراحت خیانت ناپسند است توسط این بازی بازیکنان با حتی سابق نینتندو آمریکا رئیس به شوخی فریاد "هرگز!!" وقتی پرسید که آیا او تا به حال به آن را انجام دهد.

اضافی قطعی — در حال حاضر patched — مجاز بازیکنان به آیتم های تکراری در داخل خانه های خود را بیشتر ایجاد مازاد کالا برای کسانی که زرنگ و دانا و یا بی پروا به اندازه کافی برای بهره برداری از آن است. که قطعی شد توسط یک کانال یوتیوب با عنوان مصنوعی سوئیچ. این ویدئو برجسته قطعی شد, پس از اینکه گزارش شده در مطبوعات بازی گرفته شده توسط نینتندو در زمینه کپی رایت.

"فضل" که مایل به ناشناس باقی می ماند این است که یک دانش آموز و حیوانی عبور فن از هلند. "من در گرفتن پول بیشتر و بیشتر," او گفت:, و اضافه کرد که او "در سراسر برخی از لیست در Etsy از مردم فروش زنگ ها و روستاییان و دیگر در بازی مسائل است."

"من می تواند کمک به فروش من زنگ و البته برخی از [واقعی] پول در یک راه بسیار آسان," او اضافه شده است. فضل می گوید که او تا به حال هرگز به فروش می رسد آیتم های مجازی قبل از بازی افق های جدید اما تا به حال — در زمان مصاحبه — فروش شده زنگ برای نزدیک به دو هفته است.

برای کسب درآمد به اندازه کافی لازم زنگ فضل شخصیت زمان سفر به خصوص به دعوت روستاییان به جامعه است. "شما باید برای انجام این کار برای سه روز متوالی," او گفت: "پس از آن طول می کشد بیش از حد طولانی [اگر] شما آنها را به فروش." اما فضل می گوید که او را بیشتر به انجام آن به نفع آن دسته از کاربرانی که وقت ندارم به تماشای حیوانات عبور از بازار و یا پیوستن به یک جامعه است که این کار را) و صبر کنید تا اقلام خود را گرم هستند.

نینتندو ممنوع فروش آیتم های مجازی برای پول واقعی در هر یک از آن عناوین بازی. بخش 1.3 از آن به طور کلی از نظر خدمات متحده است که در بازی "آیتم های مجازی" "نمی تواند برای رد و بدل قانونی مناقصه و یا هر مورد یا راست خارج از محصول دیجیتال." بسیاری از فروشندگان در اطراف این است که آنها در حال فروش اقلام به صراحت آن را فقط یک اثر جانبی از معامله. یکی بی مثال مثلا می گوید که شما در حال پرداخت آنها را به بازدید خود عبور حیوانات جزیره هدیه از زنگ ها تنها چیزی است که آنها در این فرآیند است.

فضل نمی توانید کار در شغل فعلی در طول مستند بنابراین با استفاده از این بازی به عنوان راهی برای "کمک به مردم و کسب درآمد برخی از پول است." او گفت که تا کنون به دست آورده بود در اطراف €200 ($217) به اندازه کافی برای توجیه تلاش و زمان بازی و سازنده تر است. اما €200 است که در نهایت به اندازه کافی برای ساختن یک زندگی و یا تبدیل شدن به یک قابل دوام و پایدار کسب و کار است.

L'atelier, یک شرکت تابعه از سیستم بانکی BNP Paribas به تازگی منتشر شده یک گزارش در مورد آنلاین اقتصادی مرزی. با عنوان اقتصاد مجازی این بانک "پیش بینی شرکت" می گوید که بازی های ویدئویی ارائه راه های جدید از ساخت پول نقد. اما آن را سخت را به طور جدی این پیشنهاد که بدست آوردن پول در بازی "ممکن است پاسخ به ثروت نسل فاصله است."

این گزارش نشان می دهد که صنعت بازی های ویدئویی است که ایجاد مشاغل جدید با نعمت های در دسترس برای کسانی که با استفاده از در حال ظهور مرزی. اجرا می شود که از تبدیل شدن به یک حرفه ای esports پخش دیجیتال کارگر جنسی و Patreon-حمایت خالق محتوا از طریق کشاورزی است. یک بخش ادعا می کند که وجود دارد بیش از 150 ، 000 نفر مشغول به کار به عنوان دیجیتال کشاورزان هر درآمد تا $25,000 در هر سال با استناد به نمونه ای از ونزوئلا که در سال 2019 بودند کشاورزی طلا در موبایل برای فروش در برای ثروتمند بازیکنان.

دیجیتال کشاورزی دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن می تواند در نظر گرفته شود قابل دوام حرفه ای در همه. نه تنها آن را واقعا به نفع پلت فرم دارندگان بیش از افراد, اما آن نیز وجود دارد در یک منطقه خاکستری است که از مرزهای غیر قانونی. eBay به عنوان مثال دارای قوانین خاص در مورد فروش آیتم های مجازی تخمگذار پایین احتیاطی اضافی و محدودیت. و این سیستم شده اند و در معرض خطر سوء استفاده از منابع کلاهبرداران و شبکه های جنایتکار.

بخار که اجازه فروش آیتم های مجازی از طریق آن جامعه بازار looser سیاست از بسیاری از. در اواخر سال 2019 با این حال آن را به حال به ممنوعیت فروش ظرف های Arrow — که به شما اجازه باز کردن در-بازی غارت جعبه — داخل Counter Strike: Global Offensive. در بیانیه ای شیر گفت که اکثر فروش این اقلام ساخته شده توسط کلاهبرداران به دنبال "انحلال دستاوردهای خود را." این احتمال وجود دارد که به عنوان چیز ایستاده فرصت برای فروش کالاهای مجازی کوچک خواهد طولانی قبل از آنها رشد برای تبدیل شدن به یک اقتصاد واقعی است.

دو دهه پیش این قوانین وجود ندارد و کسانی که به اندازه کافی عاقل به نقطه فرصت را قادر به ایجاد برخی از پول واقعی است. "جان" که حاضر به صحبت با ما ناشناس خود را شروع کردم فروش کالاهای دیجیتال به عنوان یک دختر 13 ساله دانش آموز در حال رشد در هنگ کنگ. او به راحتی تسلط Diablo II: Lord of Destructionبازی 2001 گسترش و رشد ماهر در بازی سحر و جادو-پیدا کردن اجرا می شود. "شخصیت خود را مجهز به یک shitload از چرخ دنده ها که باعث بهبود شانس خود را برای پیدا کردن آیتم های سحر و جادو" او توضیح داد: "و شما بروید و کشتن همان رئیس 100,000 بار و امیدوارم یکی از این زمان آن قطره که بزرگ حماسه افسانه ای هر چه."

این حماسه افسانه ای 'whatevers" بود مرتب کردن بر اساس از مواردی است که حتی بازیکنان خوب نمی تواند تضمین پیدا کردن. به دلیل کمبود و زمان آن را در زمان برای به دست آوردن آنها این موارد می تواند جذب قابل توجه ارزش دلار برای Diablo II بازیکنان — به خصوص در هارد نسخه از این بازی بود که به مراتب بیشتر تنبیه (و پاداش) از به طور منظم.

جان می گوید او می تواند شروع یک نمونه جدید و کشتن یک رئیس "یک بار در هر دو دقیقه" پیشرو او را به سرعت سخت بازپرسی کردن از موجودی زیادی از موارد نادر. او در بر داشت یک وب سایت به فروش می رسد که نادر در بازی آیتم ها و متوجه شدم که او نشسته بود در یک goldmine. "من به یاد داشته باشید 'این بچه ها فروش به صورت بین $15 و 20 دلار ما این نوع از مسائل به نظر من از همه روز" او گفت:. به زودی پس از او ذکر شده اولین اقلام در eBay و فروش برای $40, ثروت برای کسی در سن و سال او.

هاردکور حالت به معنای اگر شما درگذشت, در بازی شما از دست تمام اقلام خود را. این شما را مجبور به خرد کردن back up از ابتدا. جان با مقدار زیادی از زمان در دست خود می تواند فروش لوازم یدکی دنده به بازیکنانی که از دست داده بود همه چیز و مشتاق بودند به صرفه جویی در وقت. "این می تواند شما را از یک ماه از پخش دو تا سه ساعت در هر روز برای رسیدن به سطح 99 [بازی را در بالاترین سطح]," او گفت:. اما جان به زودی راه اندازی شخصیت های متعدد و به حال خود digital ارتش بینهایت قدرتمند آواتار در بازی.

او همکاری با یک شریک مستقر در ایالات متحده, و کسب و کار به طور پیوسته رشد داشته است. چیزهای پیشرفته با استفاده از (ممنوع) نرم افزار رباتها که می تواند بازی بازی یک شبه. فعال است که این جفت ارز به بازی بازی در حالی که آنها خواب و در حالی که برخی از رباتها درگذشت (از دست دادن همه چیز) اکثریت موفق بسیار افزایش سهام خود را از آیتم های مجازی. آنها ساخته شده است یک وب سایت و شروع به فروش اقلام در مقیاس بزرگ "آن را مانند یک مجازی آمازون انبار," او گفت:.

جان می گوید که به این شرکت بود و درآمد حدود 300 دلار در روز با هر دو آنها کار بین چهار و پنج ساعت در هر روز. که درگیر بازی انجام سفارشات مشتریان ارائه موارد به آنها را در بازی و مدیریت موجودی. "مطمئن شوید که آن را کار" او گفت: "اما من تو را دیدم هرگز آن را به عنوان کار می کنند چرا که فقط بخشی از بازی بازی برای من است." و درآمد در آمد دستی به عنوان یک نوجوان در خانه زندگی می کنند با هیچ هزینه و سربار.

اما سوار بود به پایان رسیده و در اواخر سال 2004 زمانی که دیابلو ساز کولاک راه اندازی پروژه بعدی: بازی World of Warcraft. "مردم شروع به درک که [فروش آیتم های مجازی] می تواند یک کسب و کار پایدار و چینی طلا مزارع ظاهر شد همه جا," او گفت:. جدید بازی وسیع اقتصاد و بازیکن پایه طعمه آسان برای سازمان های بزرگتر. "مهم نیست که چقدر خوب من با یک کامپیوتر تک," او توضیح داد "من هرگز نمی تواند مقابله با اقتصاد مقیاس." در سال 2011 گاردین گزارش داد که چینی زندان اردوگاه بودند وادار کردن زندانیان به بازی World of Warcraft بین جلسات از کار فیزیکی.

"دلیل دیگر همین دلیل ما تصمیم به تماس آن واریز شده گفت: "این دلیل است که تعدادی از این بزرگتر تاسیس وب سایت های بسیار مرموزی رفت آفلاین بسیار به سرعت." او گفت که خود سایت بود که احتمالا شناخته شده توسط بلیزارد اما بیش از حد کوچک بود و تو رفتگی در دیوار به ارزش پس از رفتن. اما او تصمیم گرفتند به جای خطر اقدام قانونی توسط بازی غول نقشه کشی به پایان روز های شکوه از مجازی مورد فروش. در زمان انتشار بلیزارد تا به حال نه در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این زمینه است.

و در بیشتر بازی های مدرن این فرصت را به فروش آیتم های مجازی بسیار سخت تر در حال حاضر که شرکت های ارزش در این بازار. مثلا وسیع بازی کمیته مبارزه با سانسور خود بازار است که در آن مردم می توانند خرید — پول واقعی — "آواتار, پوست, بافت و جهان ساخته شده توسط سازندگان در Minecraft جامعه است." اما این معاملات هستند همه به کار گرفته شده در درون خود بازی فروشگاه — چیزی که سودآور است و هم برای ناشر مایکروسافت و خود را مجاز همکاران.

این احتمال وجود دارد که آینده بازی های ویدئویی اقتصاد بیشتر خواهد شد جعبه و قفل کردن خاکستری در بازار تجارت. وقتی پول می شود ساخته شده آن نادر است که ناشران بزرگ را صرفنظر کردن این نوع از کنترل به اشخاص ثالث. نگاهی Fortniteآن را به فروش می رساند همه از آن آیتم های مجازی در خانه و در پشت یک بازی رایگان و باعث می شود این نوع از پول است که باعث می شود سینما در استودیو سبز با حسادت. اما این ثروت ساخته شده توسط یک ناشر بازی نه توسط سپاه از افرادی که در حال بازی کردن این عنوان به صورت منظم.

در این مقاله: اقتصاد, eBay, Animal Crossing New Horizons, بازی های ویدئویی, Diablo II, نینتندو, فروش, Etsy, عبور از حیوانات, ویژگی های بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب