دکتر که جدیدترین داستان کوتاه به 13 یک مستند خود را برای مقابله با

دکتر و Yaz هش برخی از افکار در جديدترين که داستان کوتاه.تصویر: BBCیک نور کوچک در این عجیب و غریب, بار, برای دک

توسط DOSTEMANSALAM در 28 فروردین 1399
The Doctor and Yaz hash some thoughts out in the newest Who short story.
دکتر و Yaz هش برخی از افکار در جديدترين که داستان کوتاه.
تصویر: BBC

یک نور کوچک در این عجیب و غریب, بار, برای دکتر که طرفداران حداقل بوده و غلیان احساسات داستان از نویسندگان از سراسر مجموعه' تاریخ اخیر جزئیات bite-sized adventures برای منحرف کردن ما از واقعیت خود ما سرگردان در بعد چهارم است. اما این هفته داستان احساس می کند کمی بیش از حد واقعی است.

تبلیغات

نوشته شده توسط پل Cornell—چه کسانی نوشته مقدار زیادی از دکتر, داستان های جدید و قدیمی شاید مهمترین آنها تطبیق خود, پیر, باکره, ماجراهای جدید, رمان, انسان طبیعت به دلخراش 10th دکتر/مارتا جونز داستان—"سایه" عبور می بیند, دکتر, Yaz, گراهام و رایان سرمایه گذاری به این سیاره Calapia برای یک استراحت کوتاه. به جز خبر بد: Tهی خودشان ورود فقط قبل از شوم مرگ ماه که می رسد هر 64 سال آغاز می شود سفر خود را در سراسر این سیاره کشتن هر چیزی است که گرفتار در زیر سایه آن است.

تبلیغات

که به طور ناگهانی به معنی دکتر و دوستان خود را مجبور به پنهان شدن با Calapians خود...حدود سه هفته است. یا y'know تقریبا چه مدت انگلستان در حال حاضر شده خود را تحت مستند سفارشات در طول Coronavirus بیماری همه گیر. شما ببینید چه چیزی او وجود دارد.

این یک داستان در مورد دکتر که معمولا ناتوان از نشستن هنوز هم حتی برای یک لحظه مجبور بودن به واقع انجام این کار و گرفتن سهام از برخی از به خصوص بی پروا احساسات از راه او تلاش می کند برای کمک به رایان گراهام و Yaz مقابله با سه هفته در داخل در یک جهان بیگانه ترس از مرگ در ماه طولانی ناامنی در مورد راه مردم هنوز هم دست کم گرفتن او شکل کنونی. اما آن را نیز یک مورد زیبایی از جوامع متحد مشترک مبارزه و چگونه قدرت آن جوامع احساس می شود حتی زمانی که مردم مجبور می شوند از هم جدا و دور است.

پیام من مطمئن هستم که همه ما می تواند درک کمی در حال حاضر. شما می توانید به عنوان خوانده شده "سایه" عبور بیش از, در , رسمی, دکتر, وب سایت.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن