شکستن رکورد بالا جزر و مد سیل در حال افزایش

جاری شدن سیل پس از یک ماه اکتبر 2019 طوفان در فلوریدا. انتظار و حتی بیشتر از این در آینده نزدیک.عکس: جو Raedle

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
Flooding after an October 2019 storm in Florida. Expect even more of this in the near future.
جاری شدن سیل پس از یک ماه اکتبر 2019 طوفان در فلوریدا. انتظار و حتی بیشتر از این در آینده نزدیک.
عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

وجود دارد بدون نیاز به صبر برای آبکی آینده ما را بشکست. داده ها از 98 سایت در امتداد ساحل ایالات متحده را نشان می دهد که ثانیهigh جزر و مد سیل در حال افزایش.

تبلیغات

با استفاده از داده ها از مارس 2019 به مارس سال 2020 جدید گزارش از اداره ملی اقیانوسی و جوی انجمن را نشان می دهد که جوامع ساحلی دیدم ميانه سیل فراوانی از چهار روز در سال 2019. که فقط خجالتی سال گذشته رکورد-تنظیم ميانه پنج روز. Some مناطق ساحلی آمار رو بدتر از دیگران: 19 مکان در اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک سواحل شکست یا بسته خود را بالا تمام وقت جزر و مد سیل پرونده از جمله کورپس کریستی و در گلوستون تگزاس و همچنین آناپولیس مریلند و چارلستون کارولینای جنوبی است.

"در سال 2019 چارلستون دچار 13 روز از آسیب سیل سطح نسبت به دو روز در سال 2000" نیکول LeBoeuf اقدام مدیر NOAA National Ocean Service گفت: در یک تماس را فشار دهید. "در ایالت تگزاس سابینه تصویب و کورپس کریستی تا به حال 21 و 18 روز از جاری شدن سیل در سال 2019 که در آن آنها را تنها در حدود یک تا سه روز [2000]بود."

تبلیغات

NOAA تعریف بالا سیل جزر و مد—همچنین به نام sunny-day یا مزاحمت جاری شدن سیل—به عنوان هر نمونه که در آن جزر و مد بیش از 1.75 متر بالاتر از روزانه به طور متوسط جزر و مد بالا و شروع پرتکاپو به خیابان و یا تیراندازی از طریق تخلیه طوفان است. این سیل می تواند نشت به مردم زیرزمین و سایر موسسات و ممکن است باعث آسیب که حتی بیشتر هزینه برای تعمیر از آن ناشی از طوفان شدید. موارد بالا جزر و مد سیل در آمریکا است به سرعت در حال افزایش بیش از چند دهه گذشته.

مقصر این افزایش سریع در بالا جزر و مد سیل افزایش سطح دریا. در سطح جهانی سطح آب دریا در حال افزایش حدود یک اینچ در هر هشت سال. و این کشور دیده می شود سطح دریا افزایش 1.1 پا پس 1920 دانشمندان یافت و این روند شده است شتاب بیش از دهه گذشته است.

افزایش است که ناشی از آبهای اقیانوس است که در حال گسترش به عنوان آنها گرما و ذوب شدن زمین یخ در گرینلند و قطب جنوب است. دومی که دو سوم این افزایش با توجه به ویلیام شیرین یک اقیانوس شناس با NOAA در تماس. هر دو علائم بحران آب و هوا, هر چند گزارش نمی کند ذکر "گرمایش جهانی" و یا "تغییر آب و هوا."

تبلیغات

دانشمندان همچنین شامل پیش بینی از آینده بالا جزر و مد سیل ظهور و آنها انتظار می رود این روند افزایش خطر به ادامه. در سال 2030 بینی خود را نشان می دهد که جوامع ساحلی در ایالات متحده آمریکا را ببینید تا به 16 روز از سیل جزر و مد در هر سال است. بy 2050 آن مناطق می تواند تا 50 روز از این روز آفتابی سیل در هر سال است. آنها را پیش بینی های گذشته 2050 اما به عنوان LeBoeuf گفت: بدون اقدام جدی به منظور جلب کردن انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش تغییر آب و هوا "می بینید که در آن از این قرار است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب