سطح خود را Selfie بازی فقط برای $19 با این ده قطعه بسته نرم افزاری

بهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.83 ٪ ت

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399
بهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

83 ٪ تخفیف عکاسی از بسته نرم افزاری | $19 | SideDeal

اگر در طول قرنطینه شما آن را دشوار است به نگه دارید تصاویر در رسانه های اجتماعی تازه شما تنها نیستید. با استفاده از همان مکان و یا زاویه که در آن شما باید در فضا و یا نور خوب است ساخته شده چیز کمی کسل کننده است. SideDeal است و به شما این شانس خود را برای تقویت عکاسی از خود بازی با این ده قطعه مجموعه فقط برای $19.

تبلیغات

اگر شما یک بیت از یک عکس و یادداشت برداری این است که یک مجموعه بزرگ. من شخصا چند خریده اند از این به صورت جداگانه و من آرزو من تا به حال دیده می شود چیزی شبیه این برای اولین بار است. من کاملا می توانید می گویند که از راه دور برای شاتر است که ارزش آن به تنهایی. سه پایه نیز ضروری اگر شما یک بیت از OOTD (که ساز و برگ از روز) تیراندازی. اما دریافت خلاق و بازی در اطراف با سه لنز بیش از حد. شما در حال گرفتن یک زاویهفیش آی, و ماکرو لنز زوم در این بسته تا مقدار زیادی به ساقه در تعقیب از تصویر کامل.

اگر شما خواندن چند ما قطعات در SideDeal قبل و شما مانند آنچه شما را دیده ام آنها را 4.99 $هزینه ماهانه برای دریافت حمل و نقل رایگان در تمام سفارشات خود را مهم نیست که چگونه بسیاری از. در غیر این صورت آن را به یک نرخ از $7.99.

تبلیغات
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن