فوری گلدان Duo با Lux: کدام بهتر است ؟

ما در جهان به سرعت گام شما باید سریع و خوشمزه وعده های غذایی. فوری گلدان شما صرفه جویی در زمان به طور قابل ت

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399

ما در جهان به سرعت گام شما باید سریع و خوشمزه وعده های غذایی. فوری گلدان شما صرفه جویی در زمان به طور قابل توجهی کاهش زمان پخت و پز و از بین بردن نیاز به شناور بیش از وعده های غذایی خود را در حالی که آن را پخت و پز.

با بسیاری از انواع فوری گلدان در بازار, چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید که بهترین است ؟ ما انجام داده ایم این تحقیق برای کمک به صرفه جویی در وقت شما در انتخاب فوری گلدان. دو تا از مورد علاقه ما هستند فوری گلدان اواز یا موسیقی دو نفری و فوری قابلمه لوکس. ما به مقایسه این دو مدل — فوری قابلمه لوکس در مقابل Duo– برای کمک به شما حق انتخاب فوری گلدان متناسب با نیاز شما.

ظاهر

هر دو این دو و لوکس نگاه بسیار مشابه در نگاه اول. آنها هر دو cylindrically به شکل چند منظوره اجاق گاز فشار است که از فولاد ضد زنگ پوشش داده شده اند سیاه بازها و سیاه و سفید و استیل درب. هر دوی آنها با دوام داخلی فولاد ضد زنگ گلدان و آنها هر دو آمده است با مشابه لوازم جانبی: بخار رک تکان دهنده قاشق تراکم مجموعه جام و فنجان اندازه گیری. اما بخار رک در دو دسته است که آن را بسیار آسان تر برای قرار دادن و حذف از گلدان.

صفحه نمایش در هر دو دستگاه مشابه نگاه; شما متوجه لبه ها بیشتر کردن مربع در لوکس صفحه نمایش در حالی که آنها کمی بیشتر گرد در اواز یا موسیقی دو نفری. لوکس و اواز برخی از دکمه های مختلف نیز (که بعدا بیشتر).

هر دو لوکس و اواز یا موسیقی دو نفری در یک مینی 3-کوارت نسخه (ایده آل برای خانواده ها دو تا سه نفر و یا برای مخلفات) 6-کوارت اندازه (ایده آل برای خانواده های چهار تا شش نفر) و 8 لیتر مدل (ایده آل برای خانواده های بزرگتر از شش نفر یا بیشتر). شما همچنین ممکن است قادر به پیدا کردن لوکس در 5 لیتر گزینه است. لوکس نیز می آید در رنگ های مختلف از جمله قرمز و آبی و فولاد ضد زنگ و فولاد ضد زنگ سیاه و سفید; و شما می توانید انتخاب کنید گزینه های مختلف طراحی با لوکس مانند الگوهای گل. رنگ های مختلف و نقوش هستند کمی گران تر از سنتی لوکس.

هر دو گلدان کوچک سمت دستگیره برای حمل آسان اما سمت دستگیره در هر گلدان کمی متفاوت است. این دو سمت دسته یک مستطیل بخش قطع شده است. این اجازه می دهد تا شما را به مجموعه درب در کنار گلدان در حالی که شما در حال تکان دهنده چک کردن وعده غذایی خود را و یا اضافه کردن مواد تشکیل دهنده. لوکس سمت دستگیره ندارد و این مستطیل cutouts بنابراین وجود دارد هیچ جایی برای فروشگاه درب بر روی دستگاه.

اریکا Rawes/Digital Trends

طراحی درب

پلوپز درب باید دستگیره بنابراین شما می توانید امن و گلدان. این دو دسته اجرا می شود در سراسر قطر درب بنابراین شما می توانید با استفاده از دست تمام خود را به پیچ و تاب و درب ایمن به محل. لوکس اما یک اسلات رسیدگی در درب است که شما می توانید گرفتن با تنها چهار انگشت. آن را کمی کمتر ارگونومیک و کمی سخت تر به امن درب به محل.

فوری گلدان و مشابه فشار پخت و پز دستگاه بخار انتشار دریچه که شما امن به "مهر" موقعیت در حالی که فشار پخت و پز و جای خود را به "دریچه" موقعیت زمانی که شما می خواهید به انتشار فشار و یا جلوگیری از جمع شدن. بخار سوپاپ در لوکس و اواز یا موسیقی دو بسیار متفاوت هستند. این دو شیر یک دریچه و یک مهر و موم موقعیت در حالی که لوکس دریچه دو دریچه موقعیت و یک مهر و موم موقعیت محور بین دو دریچه موقعیت.

ویژگی ها و توابع

تفاوت عمده بين فوری گلدان اواز یا موسیقی دو نفری و فوری قابلمه لوکس است که این دو است 7-در-1 پز (پلوپز و آرام پز پلوپز بخار روغن سرخ کرده, دستگاه ماست ساز و گرم) و آن را دارای 14 برنامه پخت; اما لوکس 6-در-1 پز (پلوپز و آرام پز پلوپز سرخ کرده و ماشین بخار و گرم) و دارای 12 برنامه پخت. این دو نیز بالا و پایین-فشار محیط در حالی که لوکس تنها با فشار بالا تنظیم. هر دو گلدان نسل سوم ریزپردازنده است که نظارت بر فشار و درجه حرارت و تنظیمات بر اساس چه مقدار مواد غذایی شما را در گلدان قرار داده.

در اینجا 14 برنامه پخت شما را با این دو:

 1. سوپ/آبگوشت
 2. گوشت/خورش
 3. باقلا سبز/فلفل قرمز
 4. مرغ
 5. در روغن سرخ کرده/سوزاننده
 6. بخار
 7. برنج
 8. فرنی
 9. حبوبات
 10. طبخ کند
 11. گرم نگه داشتن
 12. ماست
 13. پاستوریزه
 14. فشار طبخ

نگه داشتن در ذهن که 6 لیتر و 8 لیتر مدل دارای قابلیت های کامل اما Duo Mini یک نسخه فشرده. مینی نیست و برخی از برنامه ها مانند حبوبات و مرغ و یا پاستوریزه دکمه. شما می توانید بررسی کامل ما فوری گلدان Duo اینجا.

در اینجا 12 برنامه پخت شما با Lux:

 1. سوپ/آبگوشت
 2. گوشت/خورش
 3. کیک
 4. تخم مرغ
 5. در روغن سرخ کرده
 6. برنج
 7. حبوبات
 8. فرنی
 9. فشار طبخ
 10. بخار
 11. گرم نگه داشتن
 12. طبخ کند

مانند دو نسخه کوچک از لوکس نیست و شامل تمام توابع شما می توانید با مدل های بزرگتر. لوکس مینی ندارد یک کیک یا حبوبات تابع. شما هنوز هم می توانید انجام این توابع با استفاده از دکمه های دیگر هر چند.

سهولت استفاده و عملکرد

اریکا Rawes/Digital Trends

هر دو دستگاه بسیار کاربر پسند و آنها هر دو به خوبی انجام. تفاوت های کوچک مانند رسیدگی به طراحی و انتشار بخار شیر را دو کمی آسان تر به استفاده از.

به رغم مختلف پخت و پز برنامه های ما هنوز برای پیدا کردن هر چیزی که ما می توانید طبخ در اواز یا موسیقی دو نفری که ما نمی توانیم کوک در لوکس (و یا بالعکس). هنگامی که شما می دانید آنچه شما انجام, شما می توانید تقریبا هر لحظه گلدان دستور العمل در هر دو لوکس و یا اواز یا موسیقی دو نفری به عنوان طولانی به عنوان شما باید به اندازه کافی بزرگ مدل که دستور خاص.

کدام مدل بهتر است ؟

Instant Pot asparagus
جنی مک گراث/Digital Trends

بدون در نظر گرفتن قیمت به حساب این دو بهتر است ، آن را دارای قابلیت های بیشتر و چند قدرت پردازش اضافی که باعث پخت سریع تر و آسان تر مثل اضافی برنامه پخت بهتر بخار رک آسان تر به استفاده از درب و انتشار بخار شیر و یک محل برای تنظیم درب در حالی که پخت و پز.

اگر شما در حال پرداخت قیمت خرده فروشی لوکس به طور کلی مقرون به صرفه تر از اواز یا موسیقی دو نفری. در پایه خار فولاد رنگ 3-کوارت لوکس است $65 (در مقایسه با 80 دلار برای 3 لیتر Duo) 6-کوارت است 80 دلار (در مقایسه با $100 برای 6-کوارت Duo) و 8 لیتر است $110 (در مقایسه با 140 دلار برای 8 لیتر Duo). هنگامی که شما قیمت را در نظر, این خطوط زمین بازی. در حالی که ما دیده ایم هر دو مدل در فروش, ما تمایل به دیدن این دو در فروش بیشتر از لوکس بنابراین شما اغلب می توانید این دو برای یک معامله بزرگ است. اگر شما می توانید پیدا کردن این دو برای یک قیمت پایین تر این دو انتخاب قطعی و بدیهی است.

اگر شما در حال پرداخت قیمت خرده فروشی آن پایین می آید به اولویت های فردی خود را. لوکس جامد گزینه است چرا که این دو مدل مشابه لوکس ارزان تر است و شما می توانید تقریبا همه چیز را در لوکس است که شما می توانید در اواز یا موسیقی دو نفری. اما اگر شما می خواهید به پرداخت هزینه اضافی 15 دلار به 30 دلار (بسته به اندازه) تا همه چیز را کمی ساده تر برای خودتان, شما باید با اواز یا موسیقی دو نفری.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب