آمازون جدی طرح دعوی در دادگاه در انتظار نگه داشته تا اواسط ماه اوت

چشم انداز دیجیتال. از طریق گتی ایماژ آن را ممکن است کاملا در حالی که قبل از ما بشنود و در مو

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399
The Pentagon
چشم انداز دیجیتال. از طریق گتی ایماژ

آن را ممکن است کاملا در حالی که قبل از ما بشنود و در مورد تصمیم دادگاه در مورد آمازون جدی طرح دعوی در دادگاه. ما قاضی فدرال پاتریشیا کمپل-اسمیت قرار است در مورد نگه دارید تا اوت 17 و انتخاب کرده است به کمک مالی پنتاگون درخواست بررسی و تجدید نظر در برخی از جنبه های جدی قرارداد. آمازون قبلا مخالف پنتاگون قصد دارد به تجدید نظر جدی قرارداد و ادعا کردند که این گروه تنها به دنبال به بازبینی مسائل با هدف حفظ مایکروسافت پیروزی.

اگر شما به یاد بیاورید که وزارت دفاع اعطا مایکروسافت $10 میلیارد مشترک شرکت دفاع زیرساخت (جدی) قرارداد سال گذشته است. که باعث می شود این غول تکنولوژی پنتاگون محاسبات ابری ارائه دهنده خدمات در طول دهه آینده. آمازون که یک سناتور برای قرارداد به چالش تصمیم بر این اساس است که ارزیابی روند "موجود روشن کمبود اشتباهات و تردید دارد."

آخرین نکته این است به خصوص جالب به عنوان رئیس جمهور و جف بزوس, بحرانی شده است, از یک دیگر برای مدتی در حال حاضر. در آن شکایت آمازون گفت که وزارت دفاع تصمیم آورده بود توسط "نامناسب فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در راه اندازی های مکرر و پشت صحنه حملات" علیه این شرکت و رئیس آن. پنتاگون بازرس کل دفتر بررسی این ادعا اما آن به این نتیجه رسیدند که آن نیست در مورد: دفتر آن گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که تصمیم به جایزه قرارداد به مایکروسافت بود که در نتیجه دخالت از رئیس جمهور.

در حالی که این مورد در حال حاضر در حالت انتظار مهر یادداشت کمپل-اسمیت قبلا گفته است که آمازون به احتمال زیاد به موفقیت بر اساس آن استدلال که "DOD نادرست ارزیابی" مایکروسافت ذخیره سازی داده ها در یک قیمت سناریو. او همچنین گفت که آمازون به احتمال زیاد قادر به نشان می دهد که مایکروسافت سناریو بود "از لحاظ فنی امکان پذیر است" مانند پنتاگون مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که برای پنتاگون آن گفت: آن را ارزیابی مجدد بخش هایی از مقابله مقابله با جنبه های فنی این قرارداد ذکر شده توسط قاضی اگر او فرستاده قرارداد را برای بررسی.

در این مقاله: جدی, پنتاگون, آمازون, پرونده های حقوقی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب