خرید رپورتاژ

A student takes classes online with his companions using the Zoom APP at home during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in El Masnou, north of Barcelona, Spain April 2, 2020. REUTERS/ Albert Gea
آلبرت Gea / ایسنا

‘هر روز یک بحران’: زوم افزایش امنیت خود به بررسی رشد می کند

کوروش فریور و جو لینگ کنت, NBC News

به عنوان بسیاری از ما در حال کار و حضور در مدرسه از خانه زوم را تبدیل به یک وسیله نقلیه به صورت تصویری جلسات و جلسات کلاس درس. طی ماه گذشته این شرکت کشیده شده افزایش نظارت بر شیوه های امنیتی از هر دو عمومی و مقامات دولتی. NBC News ارائه می دهد یک نگاه به این شرکت وضع فعلی در یک چت با مدیر عامل اریک یوان.

یک عروسک جنسی سرقت هویت من

جیمز Trew, Playboy

23 سال داستان می گوید که چگونه او Instagram پست ها مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد یک عروسک جنسی بر اساس ظاهر او. هنگامی که یک پیرو هشدار داده او را به یک فروم در مورد این موضوع از آن آغاز شد مجنون سری از وقایع است. در عصری که در آن deepfakes عادی به نظر می رسد جدید تقلبی هستند “واقعی” اشیاء.

باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی در COVID-19 تماس با ما-برنامه ردیابی

اندی گرینبرگ, سیمی

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند برای ردیابی گسترش COVID-19. هر پیشنهاد جدید است که تقریبا بلافاصله با یک لیست از نگرانی های حریم خصوصی. سیمی است که جزئیات در سه پروژه مجزا و چگونه هر یک دارای هدف کمک به عمومی بدون به خطر انداختن حریم خصوصی.

زوکربرگ حسادت برگزار شد به Instagram و سوار کردن بنیانگذاران

سارا Frier, Bloomberg Businessweek

در گزیده ای از کتاب او بدون فیلتر Frier تواریخ چگونه Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل راندند Instagram موسس و مدیر عامل شرکت Kevin Systrom پس از شبکه های اجتماعی شرکت را به دست آورد عکس-به اشتراک گذاری برنامه.

در این مقاله: recreading توصیه می شود مطالعه recommendedreading زوم coronavirus Covid-19 سکس, سرقت هویت, deepfake, deepfakes, امنیت, instagram, facebook, Mark Zuckerberg, Kevin Systrom, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو