این بهترین ساعت هوشمند برای زیر $200

تصویر: اندرو Liszewski, Victoria Song/Gizmodoآن استفاده می شود که ساعت های هوشمند یک نوع "لوکس" ابزار. آنها نم

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Illustration for article titled This Is the Best Smartwatch for Under $200
تصویر: اندرو Liszewski, Victoria Song/Gizmodo

آن استفاده می شود که ساعت های هوشمند یک نوع "لوکس" ابزار. آنها نمی تواند انجام دهد به همان اندازه به عنوان تلفن خود را و رک و پوست کنده ارائه نمی دهد خیلی بیشتر از یک مقدار ارزان تر گروه تناسب اندام. توپخانه چند صد یکی به نظر می رسید مانند یک اتلاف پول است.

تبلیغات

اما این روزها وجود دارد heck از بسیاری گزینه های بیشتر برای ساعت های هوشمند زیر 200 دلار است. ترین ورزش طیف گسترده ای از سنسورها از جمله مداوم ضربان قلب نظارت و حتی برخی از رویه ساخته شده در GPS. رنگ AMOLED صفحه نمایش لمسی که در حال حاضر بسیار رایج در این محدوده قیمت است چند روز عمر باتری نظارت بر خواب و فعالیت های ردیابی. و با وجود اینکه بودجه smartwatches را بسیار گران تر از آنها در واقع هستند.

تبلیغات

و قبل از اینکه شما بخواهید بدون این اپل دیده بان سری 3 و Fitbit بالعکس 2 هستند نه رقیب در اینجا. آنها هر دو بسیار عالی smartwatches, اما آنها همچنین خرده فروشی 200 دلار و این Battlemodo است برای زیر $200. مطمئن شوید که شما گاهی اوقات می توانید پیدا کردن این دو ساعت در فروش (که در این صورت شما باید ضربه محکم و ناگهانی آن دسته از نوزادان تا) اما ما تا به حال برای رسم خط در جایی. هنگامی که ما می گویند زیر $200, شما باید حداقل قادر به خرید این ساعت هوشمند ناهار و شاید اجاره فیلم.

وجود دارد بسیاری از انواع را در این رده قیمت. آنچه شما دریافت می کنید بستگی به این دارد که آیا شما می خواهید با تخفیف به زودی به نسخه قدیمی از یک خیال باف smartwatch یا یکی که به طور خاص طراحی شده برای زیر$200 سازمان دیده بان. برای این Battlemodo ما در حال تمرکز بر روی ساعت های هوشمند است که به مناسب دومی و منتشر شد در سال 2019 یا 2020. برای نگه داشتن چیزهای ساده است ما نیز آن را تنگ پایین به زیر سه مدل: این Fitbit بالعکس Lite Editionاین حدس من شهری Rو قطبی متحد.

طراحی و راحتی

The Timex Metropolitan R. This is a nice-looking smartwatch!
این حدس من شهری R. این است که خوب به دنبال ساعت هوشمند!
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

ساعتهای—هوشمند و یا در غیر این صورت باید همیشه حداقل یک کمی در مورد ساخت یک بیانیه است. اگر یک دیده بان است که زشت یا آزار دهنده به پوشیدن آن را به جمع آوری گرد و غبار در کشو. خبر خوب این است که هیچ یک از این ساعت ها شنیع و همه به شما گزینه تغییر کردن تسمه. اما هر کدام دارای عطر و طعم خود را.

این عکس Lite Edition (160 دلار) می آید در برخی به جای رنگ که در حال... اجازه دهید فقط می گویند خشونت آبی و بنفش. این درست در مورد رنگ هم هر چند وجود دارد نیز بیشتر انجام نگرفته نقره ای نسخه. رنگ های روشن هستند به جز این نگاه می تواند یک کمی بچه گانه توجه در این نسخه شما می توانید. همچنین بالعکس مطلب واضح ترین اپل دیده بان کلون از این دسته است.

تبلیغات

قطبی متحد (150 دلار) در ضمن شما می شود یک صورت گرد, برخی از خوب به طور پیش فرض گزینه بند—و خیلی بیشتر. به نظر می رسد زیبا بر روی مچ دست و بافت سیلیکون لمس خوب است اما اگر شما ترجیح می دهند دست و پنجه نرم محوطه this ain't دیده بان برای شما. من نیز در بر داشت به طور پیش فرض بند رنجآوری و در زمان کمی ناراحت کننده به خواب.

این حدس من شهری R ($180) اما واقعا خوب به دنبال ساعت مچی. آن را بیشتر در ورید سنتی آنالوگ دیده بان, اما آن را نیز برنده امتیاز برای داشتن یک چرم-سیلیکون ترکیبی بند. که به معنی شما لازم نیست که برای خاموش بند چرم به کار کردن است که در واقع عمده به علاوه.

تبلیغات

آن را برای رفتن به پایین آمدن به اولویت های فردی, اما داشتن فرسوده تمام چهار نفر از این ساعت, این عکس Lite و حدس من شهری R احتمالا دو که زده بهترین تعادل بین به نظر می رسد و راحتی. اما می تواند وجود داشته باشد تنها یک برنده—و حدس من این است که فقط finale به دنبال ساعت مچی.

برنده: حدس من شهری R

تبلیغات

امکانات و دقت

The Polar Unite.
قطبی متحد.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

اگر طراحی شد و تنها چیزی که شما نمی خواهد نیاز به یک ساعت هوشمند است. قرعه کشی بزرگ توانایی دریافت اطلاعیه و پیگیری برخی از جنبه های سلامت خود را—می شود آن تمرینات خود را و ضربان قلب و یا الگوهای خواب. همه آنها نیز ارائه چیزهایی مانند توانایی برای تنظیم آلارم و کنترل پخش موسیقی—هر چند هیچ کدام به شما پردازنده موسیقی سازی.

از دسته قطبی متحد است که بیشترین تناسب اندام متمرکز شده است, حتی اگر آن را مردد به صورت متصل از طریق GPS گوشی خود را بیش از ساخته شده در GPS. در تست آن تمایل به overreport فاصله اما نه به طرز وحشتناکی ، آن را نیز فراهم می کند و زمینه خوبی را به خواب و بهبود ردیابی و همچنین چقدر فشار شما گرفته ام از کار کردن. اگر شما نیست به خصوص به تناسب اندام این متحد است راه بیشتر محدود کردن و رابط کاربری است که به عنوان صاف است. آن طول می کشد مراقبت از اطلاعیه فقط خوب هر چند.

تبلیغات

این عکس Lite نیز ارائه می شود خیلی خوب متریک و دقت و همچنین به عنوان توانایی برای کنترل کنید که برنامه به شما ارسال, اطلاعیه یک Fitbit فروشگاه app یک کتابخانه از تماشای چهره ها و سلامت زنان ردیابی راست بر روی مچ دست است. این عکس Lite کاهش ارتفاع سنج شنا-پیگیری Fitbit مربی پرداخت NFC و یا پردازنده موسیقی اما نه بد و تجارت برای کاهش قیمت. آن را نیز بیشتر شیوه زندگی متمرکز از متحد و Fitbit جامعه است ، که یک قرعه کشی بزرگ اگر شما انگیزه رقابت مدالها و مدیران.

در ضمن حدس من شهری R تنها یکی از چهار با ساخته شده است در GPS. وجود دارد کمی از تاخیر زمانی که دیده بان در تلاش است برای پیدا کردن یک سیگنال, اما ساخته شده است در GPS بسیار عالی برای زیر $200. شما همچنین دریافت گرما نقشه برای اجرا می شود اما به طور کلی من در بر داشت شهری R را به دقت بهتر در تصویر بزرگ معیارهای از گرانول جزئیات. که همین کار را برای ردیابی خواب در شهر R.

تبلیغات

وجود دارد کمی خود را با هر یک از این ساعت, اما آن پایین می آید به عکس مطلب و قطبی متحد. در حالی که من پیدا کردم متحد به عنوان دقیق ترین در ضبط فعالیت های آن را که به مراتب از عکس مطلب. هنگامی که شما در نظر Fitbit را گسترده تر و به طور کلی مجموعه ای از ویژگی های و ساخته شده است در جامعه بالعکس Lite لبه یک برنده.

برنده: Fitbit بالعکس Lite

تبلیغات

عمر باتری

This is after wearing the Timex Metropolitan R for roughly 10 days, with multiple GPS runs. That’s pretty good.
این است که پس از پوشیدن حدس من شهری R برای تقریبا 10 روز با چند GPS اجرا می شود. که خیلی خوب است.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

این مرتب سازی بر اساس با توجه به این که خیال باف smartwatches باید پیش فرض عمر باتری به عنوان ویژگی های پیشرفته و زرق و برق دار نمایش مجموع تخلیه انرژی. این است که کاملا مورد با زیر$200 دسته! اگر یک چیز وجود دارد ارزان تر ساعت های هوشمند را بر خود گران تر از همتایان این چند روز عمر باتری.

حق کردن خفاش, شما می توانید دست کشیدن متحد کردن از رقابت. تخمین زده می شود به مدت چهار روز از باتری در یک شارژ اما من هرگز بیش از سه در تست. که باید به شما بگویم این نوع از باتری طول عمر ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا اگر سه روز ضعیف ترین نمایش از بسیاری.

تبلیغات

این عکس Lite نیز تخمین زده می شود در حدود چهار روز اما من در بر داشت که Fitbits تمایل به overperform با توجه به عمر باتری. من قطعا بعد فورا رفت واز نزدیک به یک هفته با عکس Lite قبل از.

که هنوز هم محدودتر در مقایسه با حدس من شهری R. در بیش از یک هفته از 24/7 تست که شامل GPS اجرا می شود, من هنوز هم تا به حال بیش از 60 درصد باتری باقی مانده است. که حتی بیشتر چشمگیر است که شما را به یاد بیاورید که شهری R با استفاده از ساخته شده در GPS است که بدنام باتری guzzler.

تبلیغات

برنده: حدس من شهری R

تبلیغات

برنامه همراه

Illustration for article titled This Is the Best Smartwatch for Under $200
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

تمام ساعت های هوشمند می آیند با خود برنامه و انت می تواند یکی از تانک چه در غیر این صورت بزرگ ابزار. این ساعت تمام با سرویس برنامه های, اما وجود دارد یک برنده روشن در اینجا و این Fitbit بالعکس Lite Edition.

این است که تقریبا به دلیل ناعادلانه Fitbit را به حال سال به نیشگون گرفتن و کشیدن آن برنامه و ساده کردن همه چیز. به طور کلی این ساده ترین به حرکت و جفت دستگاه ها و همچنین برای پیدا کردن مربوط به آمار و داده های تاریخی. این حدس من Smart app, در مقابل, نیست, حتی, یک سال نشده است.

تبلیغات

این است که می گویند تمام برنامه های دیگر خورد. این حدس من Smart app توسعه داده شد Huami و بنابراین خرس شباهت قابل توجه به Amazfit برنامه (همچنین طراحی و توسعه توسط Huami.) که بد نیست! این فقط حدس من این برنامه نیز بسیار ساده انگارانه است. شما در حال رفتن به گرفتن برخی از معیارهای است که شما را با یک Amazfit و من تا به حال برخی از مسائل با همگام سازی. قطبی جریان برنامه است که در واقع بیشتر در عمق وقتی که می آید به داده اما با خدا مرور در آن طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. چیزهایی که همیشه نیست که در آن شما فکر می کنم آنها باید در سال با استفاده از قطبی ساعت صاف همگام سازی نیست همیشه یک داده شده است.

برنده: Fitbit بالعکس Lite Edition

تبلیغات

برنده

If you can get beyond some of the color options, the Lite Edition is pretty great.
اگر شما می توانید فراتر از برخی از گزینه های رنگ Lite Edition بسیار بزرگ است.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

این بود که خیلی ها حتی Battlemodo با Fitbit بالعکس Lite Edition و حدس من هر یک برنده دو جنگ و قطبی متحد نزدیک دونده ، با توجه به گسترده تر مجموعه ای از ویژگی های نرم افزار کارآمد و ارزان قیمت, من به سوی پیروزی نهایی به عکس Lite Edition.

در نهایت هر سه اینها اساسی smartwatches—آن را فقط به نیاز شما بستگی دارد. در حالی که بالعکس Lite Edition بهترین به طور کلی, اما اگر شما بیشتر در تناسب اندام فکر قطبی متحد گزینه بهتری است. اگر سبک و عمر باتری بیشتر با جم خود را حدس من شهری R یک جایگزین عالی.

تبلیغات

به عنوان نکته آخر جهان از بودجه smartwatches است که در واقع بسیار بزرگتر از این ساعت. کمتر شناخته شده علامت های تجاری مانند Amazfit (که تا حدودی پشت حدس من smartwatches), Mobvoi و MyKronoz ارائه پایدار حتی بیشتر مقرون به صرفه ساعت—برخی در زیر$100 دسته حتی! اگر شما می خواهید به شکار برای یک معامله بهتر فکر می کنم از این به عنوان یک خوب پریدن کردن نقطه چه معیار به دنبال و چه از تجارت آف ممکن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب