نیروی هوایی مرموز X-37B فضا هواپیما سر به مدار مارس 16th,

بوئینگ نیروی هوایی ایالات متحده X-37B هواپیما فضایی است که به عنوان بازگشت به مدار زمین کم پ

توسط DOSTEMANSALAM در 21 اردیبهشت 1399
Boeing
بوئینگ

نیروی هوایی ایالات متحده X-37B هواپیما فضایی است که به عنوان بازگشت به مدار زمین کم پس از شکستن رکورد پنجم ماموریت سال گذشته است. این برنامه ریزی شده برای راه اندازی در مه 16 از کیپ کاناورال در فلوریدا و در حالی که آن را هنوز هم متعلق به نیروی هوایی تازه شکل گرفته ما فضا نیروی نظارت خواهد آینده خود را راه اندازی عملیات و فرود.

هواپیما شروع به انجام ماموریت در سال 2010 در خدمت به عنوان پلت فرم برای چه عمدتا طبقه بندی تجربی بر روی کامپیوتر کاربر. نبود حتی روشن چه اهداف و رسالت آن زمانی که آن را آمد در اواخر سال 2019 پس از گذراندن 780 روز در مدار 240 روز طولانی تر از انتظار می رود.

در حالی که ما فقط قبلا داده شده و نکات مبهم از آنچه هواپیما حامل فضایی نیروی بیشتر صریح این زمان در اطراف. در آن اطلاعیه های نظامی را بدست آورد نشان داد که X-37B ششم ماموریت استقرار یک ماهواره کوچک به نام FalconSat-8 است که توسعه یافته توسط نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی.

به عنوان Gizmodo , یادداشت های نظامی ممکن است بیشتر مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات این زمان در اطراف, به این دلیل که اهداف و رسالت نیست به عنوان حساس: FalconSat-8 آموزشی پلت فرم است که خواهد آمد با پنج تجربی بر روی کامپیوتر کاربر. پرواز را نیز حمل دو ناسا آزمایش به منظور مطالعه اثرات تابش در دانه ها و مواد مورد استفاده برای رشد مواد غذایی در فضا است.

شیدا والدن مدیر و برنامه اجرایی برای این بخش از نیروی هوایی سریع قابلیت های دفتر به نام ششمین ماموریت یک "گام بزرگ" برای X-37B برنامه. این اولین بار است که این هواپیما با استفاده از یک سرویس ماژول به میزبان آزمایش و که خواهد شد اجازه می دهد آن را به میزبان بیشتر تجربی محموله رفتن به جلو.

در این مقاله: X-37B, فضا, هواپیما, آمریکا فضا نیروی, نیروی هوایی, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن