جدیدترین کهکشان از ماجراهای کوتاه به ما می دهد یک نگاه در بهترین لحظه در جنگ ستارگان

Darth Vader با ارائه دست به لوقا. تصویر: دیزنی/لوکاس فیلممن هرگز به شما ملحق شوند!لوک اسکای واکر در نهایت ساخت

توسط DOSTEMANSALAM در 25 خرداد 1399
Darth Vader offering a hand to Luke.
Darth Vader با ارائه دست به لوقا.
تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم

من هرگز به شما ملحق شوند!

لوک اسکای واکر در نهایت ساخته شده راه خود را به ابر شهر است. چه چیزی در انتظار او, او آماده نیست. اما او باید برای رویارویی با آن به هر حال. چنین است سرنوشت و از Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back. این یکی از بزرگترین لحظات در, مدرن, فیلم, مسلما بهترین لحظه در Star Wars: درگیری میان لوقا و Darth Vader در روده ابر شهر است. و کهکشان از ماجراهایدیزنی در حال رشد مجموعه فوق العاده little Star Wars انیمیشن کوتاه است و مقابله با آن را تقریبا به طور کامل.

آن را با مایع مبارزه و بسیاری از بصری درام. این یک شکاف کوچک هر چند: این نشان می دهد که این کاربر Vader لوقا پدر از دست رفته است. من حدس می زنم به... جلوگیری از اخلال گران? اگر این اولین بار است که نگاه اجمالی برخی از بچه ها از جنگ ستارگان, من حدس می زنم آن را حس می کند برای جلوگیری از دادن دور همه اسرار است. اما من قصد دارم به صداقت: من واقعا می خواهم که برای دیدن آن لحظه در انیمیشن بیش از حد. کل توالی در حالی که نمایشی فقط احساس وجود ندارد و بدون آن.

تبلیغات

این است چهارم در یک سری متمرکز بر امپراتوری حملات برگشت در بزرگداشت آن 40th anniversary. نیز وجود دارد که, کوتاه, در نبرد Hothلوقا را در سفر به Dagobahو هان و لیلا رفتن به ابر شهر. قابل پیش بینی همه آنها عالی است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب