این بهترین تلویزیون های 8K برای سال 2020

ما آن را بپذیرد: آن را کمی در اوایل کنار 2020 به اعلام سال بهترین تلویزیون های 8K. بسیاری از جدید تلویزیون 8

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399

ما آن را بپذیرد: آن را کمی در اوایل کنار 2020 به اعلام سال بهترین تلویزیون های 8K. بسیاری از جدید تلویزیون 8K مدل های که در دسترس خواهد بود در این سال نیست ضربه قفسه های فروشگاه نشده است و ما حتی تا به حال یک فرصت برای دیدن آنها را در خارج از یک رویداد مانند CES سال 2020 — به سختی بهترین مکان برای ارزیابی هر فن آوری جدید.

بسیاری از تلویزیون های 8K در لیست ما هستند که نسخه های جدیدتر از 8K مدل های که ما را آزمایش و یا آنها 8K نسخه های 4K TVs که ما مورد آزمایش قرار داده اند. است که می گویند این است که در واقع یک لیست از 8K تلویزیون ما هر اعتماد به نفس خواهد بود که بهترین 2020 زمانی که آنها در نهایت در دسترس برای خرید. ما می تواند اشتباه است ؟ مطمئن شوید که این یک احتمال است. بنابراین در حال حاضر در نظر گرفتن این راهنمای ما به 8K تلویزیون شما باید در لیست کوتاه خود و ما را به روز رسانی آن را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم رندر نهایی ما احکام.

بهترین تلویزیون های 8K برای سال 2020 در یک نگاه:

بهترین 8K TV: تلویزیون ال ای دی Z9 8K OLED

2020 LG ZX Series OLED TV

چرا شما باید آن را خرید: OLED است که هنوز هم رهبر وقتی که می آید به کیفیت تصویر و این تنها 8K OLED TV شما می توانید خرید که تقریبا باعث می شود آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به عنوان طولانی به عنوان شما جیب عمیق.

که آن را برای کسانی که می خواهند بهترین 8K TV بر روی این سیاره و به معنی به پرداخت قیمت آسمان بالا.

چرا ما را انتخاب LG ZX OLED TV:

اگر شما بوده ام به دنبال تلویزیون ما پوشش بیش از چند سال گذشته شما می دانید ما به سادگی گاگا در مورد OLED. وقتی که می آید به کیفیت تصویر زاویه دید و سطح آن را به سادگی بهترین نوع صفحه نمایش تلویزیون شما می توانید خرید. در سال گذشته ما یک فرصت برای بررسی $30,000, 88-اینچ 2019 LG Z9 است که بسیار شبیه به LG ZX. ما آن را اعلام کرد "آینده از تلویزیون" داد و آن را نادر کامل 10 از 10 نمره. بنابراین آن را حس می کند که LG 8K ZX OLED TV series, که به شرح زیر در Z9 را قدم به قدم خواهد بود که بهترین 8K TV شما می توانید خرید در سال 2020 است.

چون درست 8K محتوای در حال رفتن به را برای سال آینده یا دو تا استودیو و جریان انجمن گرفتن یک 8K TV باید انجام یک کار عالی از ارتقاء 4K یا Full HD محتوا در غیر این صورت شما فقط به هدر رفتن تمام کسانی که پیکسل. این Z9 برجسته LG دوم-gen آلفا 9 8K ارتقاء و هنگامی که ما یک/B مقایسه بین 4K و بومی 8K نسخه از همان محتوا در ما Z9 نقد و بررسی تلویزیون قابل مشاهده است که تفاوت ناچیز است. ZX می شود LG سوم-gen آلفا 9 8K ارتقاء که در انتظار ما خواهد بود حتی بهتر است.

شما ممکن است تعجب در مورد سونی. پس از همه, سونی A9G 4K OLED در واقع موفق به تحت الشعاع قرار دادن LG C9 4K OLED با وجود داشتن همان پنل OLED ساخته شده توسط ال جی صفحه نمایش. شما می توانید شرط می بندم که سونی ایجاد آن 8K OLED TV, از آن خواهد شد یک نیروی محسوب می شود. اما که نمی خواهد رخ می دهد در سال 2020 به عنوان سونی تنها 8K مدل با استفاده از شرکت های LED-دارای نور پس زمینه پانل. آن را بعید است که آنها خواهید بود یک بازی برای LG 8K OLED تلویزیون.

طراحی عاقلانه 88-inch نسخه از سری ZX (که نیز در دسترس به عنوان یک 77 اینچ مدل) نیز گیج کننده جسمی با آلومینیوم صیقلی ایستاده است که تبدیل تلویزیون به یک مجسمه ارزشمند از هنر مدرن نمایش می دهد. یک حرکت نزولی: پایه و صفحه نمایش یکپارچه به نقطه که در آن دیوار نصب پانل بخش به طور جداگانه غیر ممکن است.

متاسفانه LG نبود قادر به آوردن قیمت 88-اینچ ZX را از 2019 (هنوز هم قلب-حمله-القا $30,000) اما از آن است که ساخت 77 اینچ مدل موجود برای کمی کمتر ترسناک رقم از $20,000. هر چند که شوخی که ؟ اگر شما می توانید استطاعت $20K تلویزیون چه یکی دیگر از 10 grand?

این 8K TV با بهترین طراحی: سامسونگ Q950TS

Samsung Q950TS 8K TV
سامسونگ Q950TS 8K TV 99% تصویر 1% مرز. سامسونگ

چرا شما باید خرید آن: آن را احتمالا بهترین کیفیت تصویر از هر غیر OLED تلویزیون 8K و آن را به یک droolworthy طراحی.

که آن را برای کسانی که می خواهند استثنایی 85 اینچ 8K TV است که همچنین می توان به دیوار نصب شده است.

چرا ما را انتخاب سامسونگ Q950TS:

در حالی که ما نه به حال شانس به طور رسمی نقد و بررسی سامسونگ, زرق و برق دار جدید Q950TS 8K QLED تلویزیون ما را دریافت کنید به آن را ببینید در گوشت در CES سال 2020 است. در سمت چپ آن یک تصور است که هنوز هم با ما. گفت که یک تلویزیون واقعا لبه-به-لبه صفحه نمایش یک چیز است. دیدن آن را برای خودتان کاملا دیگر به همین دلیل است که (در حال حاضر) شما باید به حرف ما برای آن: Q950TS و آن "بی نهایت صفحه" باید دیده می شود قدردانی می شود.

پس از آن وجود دارد Q950TS ضخامت یا فقدان آن است. فقط 15mm (و یا فقط بیش از نیم اینچ) ضخامت آن تقریبا به عنوان نازک به عنوان یک پنل OLED و تکان دهنده ای نازک برای یک QLED تلویزیون هنگامی که شما در نظر آن را هنوز هم دارای سامسونگ 32x full-array LED نور پس زمینه چیزی پنل های OLED خود را نیاز ندارد. دار زدن چنین تلویزیون بر روی دیوار خود را بیشتر خواهد بود مانند حلق آویز نازک قاب عکس, اما بدون قاب.

در حالی که واقعا آنچه که ما می خواهم تماس بگیرید مقرون به صرفه 85 اینچ Q950TS هزینه $13,000 — بطور قابل توجهی کمتر از حتی 77 اینچ LG ZX — و شما می توانید یکی از سمت راست در حال حاضر. ما هنوز نمی دانیم که این قیمت گذاری در آن اندازه های دیگر (65-اینچ 75 اینچ) و یا زمانی که آنها در فروش. بر خلاف LG ZX است که تقریبا بدون تغییر از 2019 Z9 این Q950TS است, مدل جدید, ساخت آن را دشوار است به پیش بینی عملکرد آن است.

که گفت:, ما بسیار آشنا با سامسونگ 8K QLED تلاش برای تاریخ. فرض Q950TS سامسونگ گل سرسبد آن ارائه خواهد شد قابل توجه گام از آن قبلی محدوده-شکوه Q900 (یک فرض منطقی ما فکر می کنم) و باید یک زرق و برق دار تلویزیون در سراسر. آن را می شود سامسونگ تطبیقی تصویر فن آوری است که اجازه می دهد تا تلویزیون تنظیم تنظیمات تصویر به طور خودکار به عنوان اتاق نور شرایط تغییر چیزی است که شما همچنین می خواهید پیدا کردن در تلویزیون های مجهز به Dolby Vision IQ.

فراتر از کیفیت تصویر ما بسیار کنجکاو به آزمون سامسونگ ردیابی شیء صدا+ یکی از ویژگی های سامسونگ می گوید می افزاید واقع گرایی با اجازه شما از شنیدن بر روی صفحه نمایش اشیاء به عنوان آنها در مورد حرکت می کند. سامسونگ دارای یک تاریخچه از دور ماندن از Dolby Labs' فن آوری بنابراین انتظار ما این است که به سادگی سامسونگ نسخه از Dolby Atmos در راه همان است که حمایت خود را از HDR10+ یک جایگزین برای Dolby Vision.

بهترین قیمت در یک 8K TV: سامسونگ Q800T 65 اینچ

Samsung Q800T 8K QLED TV

چرا شما باید خرید آن: این بسته تمام مزایای یک 8K TV در یک قیمت است که باعث می شود آن را در دسترس برای بیشتر مردم است.

که آن را برای کسانی که می خواهند یک 8K TV اما نمی خواهید یک صفحه نمایش بزرگ و یا یک قیمت بزرگ.

چرا ما را انتخاب سامسونگ Q800T 65 اینچ:

اگر شما عاشق این ایده از یک 8K TV اما خودتان پیدا کنید در تهوع بیش از 8K قیمت سامسونگ Q800T 65 اینچ مدل فقط ممکن است 8K TV شما بوده ام به انتظار. در $3,500 آن را هنوز هم هزینه کمی بیشتر از حتی گران قیمت ترین تلویزیون های 4K در این اندازه صفحه نمایش است اما این مجموعه کم جدید معیار برای 8K قیمت گذاری شده است. ما دیده ایم سامسونگ ترویج کوچک-صفحه نمایش 8K مدل های قبل مانند 55 اینچ واحد آن نشان داد در نمایشگاه IFA 2019 اما ما فکر می کنم 55 اینچ بیش از حد کوچک است به درک مزایای 8K. شصت و پنج اینچ از سوی دیگر یک محل عالی برای شروع است.

65-inch Q800T ممکن است راه مقرون به صرفه تر از فانتزی Q950TS اما به لطف چندین مشترک از فن آوری های آن کیفیت تصویر باید تقریبا به عنوان خوب. این Q800T با استفاده از سامسونگ کوانتومی پردازنده 8K — همان تراشه با استفاده از آن در Q950TS — و آن را دارای همان تطبیقی تصویر از ویژگی های.

طراحی عاقلانه Q800T به نظر می رسد بسیاری مانند سامسونگ ردیف بالا 4K تلویزیون Q90T حق را به لبه به صفحه نمایش نسبت. اما در پشت شیشه ای, شما در حال گرفتن یک بطور قابل توجهی پیچیده تر از full-array LED نور پس زمینه (24x مقابل 16x) و بهتر عملکرد HDR و همچنین.

شما همچنین می خواهید دریافت کاملی از سامسونگ صوتی از جمله ویژگی های ردیابی شیء صدا+ dialogue بهبود و سازگاری با سامسونگ در آخرین خط از soundbars.

بهترین 8K TV ارزش: TCL 8K Mini-LED TV

TCL’s 8K Vidrian mini-LED
TCL را Vidrian mini-LED صفحه نمایش در CES سال 2020 است. نیک Mokey/Digital Trends

چرا شما باید آن را خرید: TCL شهرت برای ارزش فوق العاده همراه با Mini-LED بالقوه برای مطابقت با OLED سیاه و سفید سطح عملکرد باعث می شود این بسیار جذاب 8K TV.

که آن را برای کسانی که می خواهند یک صفحه نمایش بزرگ تلویزیون 8K برای بهترین قیمت ممکن.

چرا ما را انتخاب TCL 8K Mini-LED Roku تلویزیون:

از تمام تلویزیون های 8K ما برداشت در این لیست TCL را هنوز منتشر نشده Mini-LED 8K TV بزرگترین رمز و راز است. در حال حاضر همه ما باید برای رفتن بر روی یک نمونه تلویزیون TCL نشان داد در CES سال 2020 و اطلاعات چند که این شرکت ارائه شده در آن زمان است. با اینحال این یک وسوسه انگیزی دسته کوچک موسیقی جاز.

اول TCL اولین تلویزیون 8K را با استفاده از Roku تلویزیون, سیستم عامل, به عنوان آن را از دیگر تلویزیون های هوشمند. ما عاشق Roku امکانات و صفحه نمایش و رابط کاربری و داشتن آن را بر روی یک تلویزیون 8K بسیار جذاب خواهد بود. دوم TCL خواهد بود با استفاده از آن نسل دوم مینی تکنولوژی نور پس زمینه LED به عنوان شناخته شده "Vidrian." Mini-LED است که در حال حاضر یک بازی هیجان انگیز-changer وقتی که می آید به ارائه سطح سیاه از یک QLED تلویزیون که تقریبا یکسان به کسانی که از OLED. Vidrian Mini-LED است که انتظار می رود برای بهبود زاویه دید و همچنین.

در نهایت TCL همواره موفق به تحویل تلویزیون است که به خوبی انجام فراتر از آنچه که قیمت خود را نشان می دهد و این روند انتظار داریم این شرکت ادامه خواهد داد در سال 2020 با آن اولین تلویزیون 8K. ما هنوز نمی دانیم که چه قیمت است یا که اندازه صفحه نمایش در دسترس خواهد بود اما شما می توانید شرط می بندم TCL را بسیار قانع کننده در مورد زمانی که آن را به طور رسمی اعلام در دسترس بودن این تلویزیون بعد از این سال.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن