کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه نقد و بررسی: تمام قلب

upcoming switch games paper mario the origami king hero

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه

“کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه جذاب ماریو ماجراجویی خدشه دار دشوار و خسته کننده سیستم نبرد.”

  • دلگرم کننده شخصیت
  • موسیقی متن زیبا
  • سطح عالی انواع
  • تصاویری خیره کننده
  • آزار دهنده سیستم نبرد
  • Platforming و می تواند عدم دقت
MSRP $60.00

حدود یک سوم از راه را از طریق کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه یک Bob-omb انجام یک عمل از خود گذشتگی.

یکی از بازی شخصیت های اصلی اولیویا ناتوان است و آن را به ماریو و Bob-omb به او را نجات دهد. تلاش برای پیدا کردن یک آیتم در گرفت و زمانی که آنها بازگشت به اولیویا من متوجه شدم Bob-omb می دانست که او که قرار بود برای انجام این کار فداکارانه عمل همه, همراه, حتی اگر من این کار را نکرد. این یک صحنه زیبا و مرا به یاد که چرا من عاشق بازی های ویدئویی در وهله اول.

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه می درخشد درخشان در این لحظات. این شرم آور خسته کننده سیستم نبرد میکشد پایین در غیر این صورت این بازی بزرگ است.

Paper Mario: Origami King

کاغذ تار و مار

داستان این بازی است که نسبتا ساده ماریو کرایه. ماریو و لوئیجی در راه خود را به پادشاهی قارچ برای اریگامی, جشنواره, اما زمانی که آنها وجود دارد چیزی در جریان است. شاهزاده خانم هلو خورده است و اقدام وحشت زده و او می پرسد برادران اگر آنها می خواهند برای پیوستن به او. هنگامی که آنها حاضر آنها کاهش یافته است به قلعه را به سیاه چال انداختن. شما به زودی یاد بگیرند بد اوریگامی شاه به نام Ollie تبدیل کرده است این شاهزاده خانم به این مرده فرم و کادر Bowser خود دشمنان را خورده سربازان. او می خواهد به انجام همان به کل پادشاهی قارچ.

ماریو تیم با Bowser خود است که hilariously خورده را به یک میدان و تلاش برای فرار از زندان. او در می یابد اولیویا, Ollie, خواهر, در سیاه چال انداختن. اولیویا به اشتراک بگذارند برادرش نفرت و به طوری که آنها شروع به تلاش برای صرفه جویی در این پادشاهی و توقف Ollie طرح شیطانی.

Ollie طول می کشد هلو قلعه و حرکت آن به دور کوه او را پوشش می دهد و پادشاهی در پنج روبان های رنگارنگ به دام انداختن همه چیز. آن را به ماریو و اولیویا (و یک دسته از شخصیت های حمایت از) به unspool روبان توقف Ollie و بازگشت پادشاهی به حالت عادی.

خیلی خوب اما روایت می شود پیچیده تر از وجود دارد. ماریو و اولیویا نیاز به شکست چهار اوریگامی elementals (آتش و یخ و آب و زمین) پس اولیویا می توانند یاد بگیرند که قدرت خود و تبدیل شدن به قوی به اندازه کافی برای گرفتن فوق العاده در طراحی لوازم اداری (قیچی, منگنه پانچ سوراخ, et cetera) حفاظت از روبان. آنها همچنین کشف Ollie مبدا در طول راه. آن را تلاش برای اضافه کردن عمق اما نشان می دهد دقیقا همان چیزی است که شما انتظار می رود.

در طول سفر ماریو و اولیویا بازدید منظره مراتع سبز, گران, دسر, آب, معابد یخ لغزنده غار مشک سیاه چال ها و گدازه پر از آتشفشان به نام چند. به عنوان است که اغلب درست از بازی ماریو, داستان ارائه می دهد بهانه ای برای خدمت به طیف گسترده ای از سطوح که نگه داشتن این بازی مناظر احساس تازه است.

Screenshot of Paper Mario: The Origami King

تاپیک های زیادی برای انجام این کار پیدا کنید در بازی. صدها نفر از وزغ ها در هر گوشه و اسرار بی پایان در سراسر پراکنده. یکی از بازی اصلی مکانیک شامل پر کردن سوراخ در اطراف زمین با یک کیسه شیرینی و آن را یک انفجار. وجود دارد مجموعه برای پیدا کردن غنائم به کسب درآمد و حتی یک بازی در موزه به نمایش ماریو پیروزی.

وارد شدن به نوسان از چیزهایی

مانند دیگر مقاله اخیر ماریو عناوین اوریگامی پادشاه متقابل بین یک RPG و 3D platformer. برای بیشتر قسمت ها این رویکرد ترکیبی کار می کند. ماریو می تواند حرکت و پرش با شدت بهم زدن چکش خود و ارتباط برقرار کردن با آیتم ها مانند علائم و شخصیت های دیگر. در حال حرکت در مورد جهان احساس سیال و بدون درز.

کامل نیست اما. به این دلیل که دوربین ثابت است, آن می تواند گاهی اوقات به سختی سنج که در آن ماریو در حال رفتن به زمین است. به خصوص بعد از آن در بازی platforming و بخش ها می تواند بی رحم به دلیل میزان سلامت از دست رفته در طول یک سقوط. حداقل شفا موارد آسان به آمده و سهام.

یکی دیگر از بازی های مکانیک شامل سحر و جادو پانل. ماریو با استفاده از اولیویا را اوریگامی قدرت برای تبدیل سلاح خود را به ساقه بلند که رفت و برگشت روی صفحه نمایش جستجو برای پانل های به پاره کردن آشکار مسیرهای جدید یا اسرار. این استفاده از کنترل حرکت است که می تواند شیک. وجود دارد چند بار من تا زمانی صرف تلاش برای پیدا کردن یک بخش از صفحه نمایش من نیاز به پیشرفت است که من فکر می کردم این بازی بود bugged. من توصیه می کنم خاموش کردن کنترل حرکت برای دقت بیشتر.

این بازی همچنین دارای یک برنامه به طور بالقوه بازی-پایان دادن به موضوع. بعدها در داستان Bowser خود را قطع و نیاز به شادابی و طراوت در تعدادی از چشمه های آب گرم. جاده به آخر بهار شامل مجموعه ای از اقداماتی است که باید انجام شود به منظور. وجود دارد یک راه برای انجام این کار آنها را در جهت اشتباه که توقف همه پیشرفت رو به جلو در این بازی مجبور به پخش یا بازگشت به قبلی ذخیره کنید و یا راه اندازی مجدد بازی به طور کامل.

مبارزه با جنگ, پیروزی, جنگ

در حالی که platforming رخ می دهد در اوریگامی پادشاه جهان مبارزه می فرستد و شما را به یک به نوبه خود مبتنی بر سیستم مبارزه. این است که در آن بازی می شود به تقلا کردن. هنگامی که ماریو اجرا می شود به یک دشمن و یا رئیس آن باعث دایره شبکه پازل با یک محدودیت زمانی. طبیعی جنگ شامل دستکاری حلقه پازل به واقع دشمنان در راه است که باعث می شود آنها را ساده ترین راه برای حمله به. اگر به درستی انجام ماریو می شود یک حمله جایزه. اگر نادرست انجام شود نبرد در drags. و….

هیچ انگیزه واقعی برای مبارزه با جنگ چون ماریو نمی کند و تجربه به دست آوردن امتیاز. شما تنها به دست آوردن سکه های است که بسیار آسان برای به دست آوردن در حالی که کاوش در جهان است. ماریو می شود قوی تر ارتقا سلامت خود را زمانی که او می یابد ارتقا قلب در سراسر جهان و با استفاده از سلاح های قوی تر.

بازی فراهم می کند مقدار زیادی از گزینه ها برای ایجاد جنگ آسان تر است. ماریو می توانید بپرسید وزغ برای تشویق او را با صرف سکه و آنها را تقویت سلامت خود و در نیمه راه از حل پازل را برای او. او همچنین می توانید با استفاده از سکه برای خرید زمان بیشتر است. او همچنین می توانید خرید لوازم جانبی که افزایش زمان سلامت و قدرت خود را برای متفقین در طول جنگ. او حتی می تواند فرار هر چند که با این نسخهها کار کمتر از 50% از زمان.

ماریو می تواند به جلوگیری از برخی از جنگ است. من با استفاده از کمک غالبا و اجتناب از جنگ به عنوان اغلب به عنوان من می توانم چون من نمی لذت بردن از سیستم نبرد. دایره شبکه را احساس نمی کند شهودی و حتی با کمک دعوا احساس مانند کارهای عادی و روزمره.

جنگ و رئیس هستند و حتی سخت تر است چرا که آنها شامل مجموعه خاصی از حرکت که بر تخته مانند یک دشمن با اضافه کردن آتش در امتداد یک مسیر است که ماریو نیاز به جلوگیری از. در حالی که آن را رضایت بخش به پایکوبی یک رئیس به قطعات من اغلب ساخته شده است یک اشتباه کوچک که به من از دست دادن یک به نوبه خود و کشیده نبرد برای بی رحم مقدار از زمان.

نبرد نهایی در خصوص درگیر یک مکانیک از پازل است که به نظر می رسد تنها یک بار در این بازی در کنار بسیار باریک محدودیت زمانی. در حالی که برخی آن را تماس, نیرو, که من پیدا کردم آن را استرس زا باشد.

درمان بصری

با وجود quibbles در مورد نبرد سیستم Paper Mario: اوریگامی King یک بازی زیبا پر از قلب است.

موسیقی صوتی واحه — ترکیبی از سازهای زنده موسیقی الکترونیک و روح woodwinds. تصاویری واضح و تیز با آب آسمان و زمین اثر است که پاپ در برابر بازی های رنگارنگ ، این یک جشن برای چشم و من عاشق پیشرفت از طریق این بازی فقط برای دیدن آنچه که کاغذ ماریو تا به حال به من بعدی.

در طول بازی من کامل پارک تفریحی با یک نینجا پنهان خانه; من به پرواز در هوا در Bowser کوپترهای; من مبارزه یک ماهی مرکب غول پیکر در یک کشتی کروز و پیمایش یک کشتی در یک قایقرانی بخش شبیه به افسانه از موبایل و کامپیوتر: باد Wakerکامل با خود من دریا نمودار. شما پیدا کردن تخم مرغ عید پاک در همه جا هم شنوایی و بصری که لذت خواهد شد حتی بیشتر گاه به گاه طرفداران ماریو.

فقط هنگامی که یک بخش شروع به احساس می کنید خسته کننده بازی می اندازد چیزی کاملا متفاوت در شما. و با وجود سالم رو به جلو حرکت پس گرد تشویق است و اغلب با ارزش است.

شخصیت در بازی

اولیویا بازی عاطفی ، او کمی خورده شخصیت زرد که ماریو می تواند احضار به درخواست برای تذکرات. با تشکر از خدا که چرا من گیر کرده بود چند بار او همیشه به من می گفت که در آن برای رفتن به بعدی.

ماریو است یک سکوت شخصیت so Olivia دسته همه از روحی بلند کردن و بازی و نویسندگان بدیهی است که نه تنها عمیق نهادی دانش ماریو اما مراقبت از آن تاریخ نیز هست. وجود غم و اندوه و شادی و تن از طنز در نوشتن. من اغلب در بر داشت یک لبخند بر روی صورت من در طول بازی بسیاری از باهوش لحظات.

در یک نقطه, اولیویا است که یاد می گیرد از دیگر شخصیت سرنوشت غم انگیز. بازی خود را بدن افت می کند و من نمی توانستم پیشرفت تا زمانی که ماریو تشویق او را تا. من نمی خواهد از بین بردن او چگونه آن را ندارد, چرا که آن را خنده دار, اما این صحنه نشان میدهد که چگونه لمس و بی ریا در این بازی می تواند.

ما را

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه است دلگرم کننده, سرگرم کننده, علاوه بر این به کاغذ ماریو حق رای دادن که پایین گرفتار خسته کننده و خسته کننده پازل-سیستم نبرد.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

هر دو حیوان عبور و نفس از وحشی کلاسیک نینتندو سوئیچ ها که به مناسبت افزایش یابد. اشکال حکایات: ابدی نهال و توخالی شوالیه نیز خوب جایگزین اگر چه دومی بسیار مشکل تر است.

من هم فوق العاده لذت بردم افسانه از موبایل و کامپیوتر: لینک به بیداری بازسازی.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

آن زمان من حدود 35 دقیقه به اتمام بازی اصلی داستان و من به راحتی می تواند صرف یکی دیگر از پنج به 10 در تلاش برای پیدا کردن همه چیز در این بازی است.

شما باید آن را خرید ؟

اگر شما می توانید گذشته جنگ, این بازی پر از شگفتی خوب نوشتن و لحظات خنده دار. اگر شما یک ماریو فن این یک بازی است که قطعا ارزش بازی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>