آینده اپل سیلیکون مکینتاش هنوز هم پورت رعد

Thunderbolt پورت شده اند مک ویژگی برای سال های طولانی قبل از فن آوری آمد به ویندوز. با وجود فراق راه با اینت

توسط DOSTEMANSALAM در 19 تیر 1399

Thunderbolt پورت شده اند مک ویژگی برای سال های طولانی قبل از فن آوری آمد به ویندوز. با وجود فراق راه با اینتل در سیلیکون برای مک اپل اعلام کرده آن را ادامه خواهد داد به کار با اینتل به ادامه کشتی مکینتاش — حتی آنهایی که آینده با سفارشی اپل سیلیکون — با پورت رعد.

"بیش از یک دهه پیش اپل با همکاری اینتل برای طراحی و توسعه رعد و امروز مشتریان ما لذت بردن از سرعت و انعطاف پذیری را به ارمغان می آورد به هر مک" اپل بیانیه به آستانه بخوانید. "ما همچنان متعهد به آینده تاندربولت و از آن حمایت خواهد کرد در مکینتاش با Apple سیلیکون است."

MacBook Air 2020 ports
لوقا Larsen / Digital Trends

پس از اپل اعلام کرده است که از آن خواهد شد مهاجرت و دور از اینتل x86 پلت فرم به نفع خود را سفارشی ARM مبتنی بر سیلیکون توسعه دهندگان و علاقه مندان بودند با احتیاط چه این حرکت ممکن است به معنی برای آینده صاعقه در مک.

به ویژه مک مینی کیت توسعه که عرضه در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی 2020 نیست کشتی با رعد 3 پورت و به جای متکی بر استاندارد USB-C اتصال در حالی که مبتنی بر اینتل مک مینی برای خرید در دسترس امروز همراه با چهار صاعقه 3 بیش از USB-C پورت. صاعقه نیز در حال حاضر در دسترس در دیگر اپل سیلیکون دستگاه های مانند آی پد نرم افزار.

صاعقه 3 در حال حاضر پشتیبانی از تقریبا همه اپل مک صف از جمله MacBook Air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac و Mac Pro.

با اپل تایید که صاعقه زنده خواهد ماند اینتل طلاق, توسعه دهندگان و مک حامیان برنده نیست به نگرانی در مورد در این زمینه است.

اپل بیانیه ای که آن را پشتیبانی از صاعقه در آینده مکینتاش صرف نظر از سیلیکون معماری می آید بر روی پاشنه از اینتل تاندربولت 4 اعلام. صاعقه 4 استفاده خواهد شد همان مینیاتور مستطیلی اتصال پورت به عنوان رعد 3 اما همچنین کار با USB4 و ارائه مزایای اضافی مانند توانایی پشتیبانی از هر دو 4K UHD نمایش و یا یک 8K نظارت بر.

اینتل می گوید رعد 4 را در ابتدا اولین با ببر دریاچه لپ تاپ که بسیاری از آنها سقوط خواهد کرد در این پروژه آتنا مشخصات, اگر چه آن را بعد از انتشار تراشه برای PC تولید کنندگان به ارائه صاعقه 4 بر روی سیستم های دیگر.

به نوبه خود اپل نیست که آیا دولت آن را با استفاده از صاعقه 3 یا جدیدتر صاعقه 4 مشخصات هنگامی که آن آغاز بکار مکینتاش با خود سفارشی سیلیکون برای مصرف کننده خرید. هر دو رعد 3 و 4 پشتیبانی خواهد کرد همان 40Gbps انتقال داده ها سرعت آنها را سریع تر جایگزین 20Gbps USB4 مشخصات.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب