حیوانات کشاورزی می تواند آینده بحران بهداشت عمومی

تصویر: گتیCovid-19 زئونوز virus به معنی گسترش آن به انسان از حیوانات است. دانشمندان مطمئن نیستند که حیوانات گس

توسط DOSTEMANSALAM در 17 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Animal Agriculture Could Cause the Next Public Health Crisis
تصویر: گتی

Covid-19 زئونوز virus به معنی گسترش آن به انسان از حیوانات است. دانشمندان مطمئن نیستند که حیوانات گسترش آن را به ما, هر چند که فکر می کنم مار یا خفاش ها ممکن است با گسترش آن به ما از طریق pangolins. اما آن را نه فقط عجیب و غریب, حیوانات وحشی است که گسترش بیماری است. نوع تحقیقات نشان می دهد بعد از جهانی بحران بهداشت عمومی می تواند به ما از طریق صنعتی حیوانات کشاورزی است.

تبلیغات

این مطالعهمنتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در روز دوشنبه نشان می دهد که معاصر کشاورزی روشها از جمله استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها, شماره های بالا از حیوانات کهنه به فضاهای کوچک و عدم تنوع ژنتیکی—آن را بیشتر احتمال دارد که عوامل بیماری زا را به مردم از حیوانات مزرعه و ایجاد یک بیماری همه گیر برای انسان.

تبلیغات

"کار ما نشان می دهد که تغییرات زیست محیطی و افزایش تماس با حیوانات مزرعه است باعث عفونت های باکتریایی برای عبور به انسان بیش از حد" سام شپرد, استاد میلنر مرکز برای تکامل در دانشگاه و نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای.

در خصوص این دانشمندان با تجزیه و تحلیل تکامل از باکتری Campylobacter ژژونیکه معمولا در بر داشت در مزرعه حیوانات' تلخه و با توجه به سازمان بهداشت جهانی است که منجر باکتری باعث از انسان اسهال و استفراغ معروف آنفولانزای معده است. محققان تکامل ژنتیکی از باکتری ها و دریافتند که گونه های خاص به گاو پدید آمده در قرن 20—در حدود همان زمان که انسان شروع به کشاورزی گاو در اعداد بزرگ.

"کمپيلوباکتر دفع توسط گاو به محیط زیست هر روز" نویسندگان نوشت:. "قدر مطلق از ریختن به وضوح مهم است در نظر مستقیم آلودگی محیط زیست و بالقوه سرريز انسانی وارد زنجیره غذایی."

دانشمندان استدلال می کنند که این تغییرات در گاو, رژیم غذایی, آناتومی و فیزیولوژی که منجر به از کشاورزی صنعتی فعال باکتری ها به جهش و تبدیل شدن به قادر به آلوده کردن انسان است. که شامل شیوه های رایج امروز مانند تغذیه گاو مکمل های ویتامین به آنها را سالم نگه دارید و آنها را حجیم.

تبلیغات

جوجه ها و خوک و حیوانات وحشی می تواند همه گسترش کمپيلوباکتر ژژونیاما بزرگترین مسئله این است که گاو. Researchers یافت این باکتری در مدفوع خود را یک پنجم زمان (ناخالص, من می دانم, با عرض پوزش).

"وجود حدود 1.5 میلیارد گاو بر روی زمین هر تولید حدود 30 کیلوگرم (66 پوند) از کود هر روز" گفت: شپرد. "اگر حدود 20 درصد این در حال حمل کمپيلوباکتر که به مقدار یک پتانسیل بزرگ بهداشت عمومی در خطر است."

تبلیغات

اگر اشکال می کند منتقل کنید به مردم, آن را سخت به درمان است. از آنجا که بسیاری از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود در حیوانات, کشاورزی, باکتری های مقاوم به آن دارو. محققان امید جهان به بررسی رابطه آن با کشاورزی و ایجاد تغییرات برای جلوگیری از گسترش این اشکال.

"من فکر می کنم این یک شوکی به مسئول بیشتر در مورد روش های کشاورزی, بنابراین ما می تواند به کاهش خطر شیوع مشکل پاتوژن در آینده" شپرد گفت.

تبلیغات

تغییرات این تحقیقات خواسته ها روشن است: ما باید متوقف پرورش بسیاری از لعنت حیوانات برای گوشت. پس حیوانات کشاورزی مسئول 14.5 درصد از تمام گازهای گلخانه ای آلودگی در سطح جهان ما احتمالا باید انجام آن به هر حال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن