آنلاین و مستقل: آینده روزنامه نگاری است که در حال حاضر در اینجا

مدرن, اخبار صنعت در بحران است. برای سال قبلا بی باک نشریات خریداری شده و تا گود و فروش قراضه توسط درنده (و

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399

مدرن, اخبار صنعت در بحران است. برای سال قبلا بی باک نشریات خریداری شده و تا گود و فروش قراضه توسط درنده (و اغلب کاملا بی کفایت) شرکت های سرمایه گذاری. اخیر شیوع جهانی از COVID-19 بیشتر خرد کسب و کار به عنوان خبرنگاران و سردبیران شده اند furloughed یا آشکار خاموش گذاشته شد یکهو. در حال حاضر به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور در اعتراض به جورج فلوید مرگ در زانو از یک پلیس مینیاپولیس رشد در هر دو دامنه و شدت سنتی اتاق های خبر در حال پیدا کردن منابع خود را برای پوشش این حوادث گسترش نازک است. اما به آن پوشش از درجه اعتبار ساقط پا کرده است یک نسل جدید از مستقل مبتنی بر اینترنت روزنامه نگاران آوردن صدای مردم در خیابان ها به چشم و گوش مردم آمریکا همه بدون paywalls.

این خبرنگاران آمده از انواع پس زمینه و سازمان خود را به تعدادی از اشکال. برای مثال Abner لاهه بنیانگذار و سردبیر از ساحل چپ به راست دیده بان کالیفرنیا-بر اساس اخبار سایت پوشش جناح راست سیاست و افراط گرایی های اخیر فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی مدرسه روزنامه نگاری. "من آموخته ویدئوگرافی وجود دارد و من مستند پایان نامه توسط تعبیه محلی دور از حق و برکلی و کالج اوباما درست پس از میلو Yiannopoulos shutdown در فوریه سال 2017" Hauge گفت: Engadget. "که مستند چیزی است که من مرتب کردن بر اساس از ایجاد LCRW به انتشار اما من در اطراف آن بدست نمی رتبهدهی نشده است. صادقانه وجود دارد فقط خیلی به پوشش است که من با داشتن یک زمان سخت پیگیری."

A photo shows AFP photographer Anne-Christine Poujoulat (R) and photographer Jean-Baptiste Autissier during a rally as part of the 'Black Lives Matter' worldwide protests against racism and police brutality, on Place de la Republique in Paris on June 13, 2020. - A wave of global protests in the wake of US George Floyd's fatal arrest magnified attention on the 2016 death in French police custody of Adama Traore, a 24-year-old black man, and renewed controversy over claims of racism and brutality within the force. (Photo by Thomas SAMSON / AFP) (Photo by THOMAS SAMSON/AFP via Getty Images)
توماس سامسون via Getty Images

"من یک مرد خدمه در حال حاضر اگر من شروع به کار با چند جدی روزنامه نگاران و افرادی که آموزش می تواند به عنوان یک روزنامه نگار به رشته برای من در مناطقی از کشور که تحت-گزارش" او ادامه داد.

اسب شاخدار شورش از سوی دیگر است 501(c)3 رسانههای آموزشی سازمان تاسیس در سال 2015 با خبرنگاران در سراسر کشور است. "ما تصمیم به LLC به طور خاص [چرا که] ما می دانستیم که ما در این برای پول" نیکو Georgiades شرکت بنیانگذار و تهیه کننده در خروجی گفت: Engadget.

"آنچه ما برای هدف شد اجازه می دهد مردم را به صدای شنیده می شود با ایجاد رسانه ای بود که یک پلت فرم برای جامعه," او توضیح داد. "و بنابراین آنچه که ما می دانستم که از بود که ما احتمالا می تواند روشنگری مردم و آموزش مردم است. ما می تواند به آوردن چیزی جدید به جدول و [پر] یک تو رفتگی در دیوار است که ما می دانستیم که نیاز به پر شود."

چرا که این رسانه ها فاقد پشتوانه مالی موجود در سنتی اتاق های خبر این سازمان ها اغلب کار در بودجه بند کفش با استفاده از هر تجهیزات آنها می تواند به سنگ فرش با هم. "من یک Juicedlink ra333 من eBay خوب میکروفون XLR (عشق Sanken cos-11d برای مصاحبه های صوتی فوق العاده است) و تجهیزات روشنایی عمدتا فقط یک flapjack," لاهه گفت. "من دوربین های قدیمی سونی a7s و a7r... راستش هر چند در این نقطه من واقعا از اینجا به ساقه به صورت مستند, دیگر, بنابراین من به سختی بیشتری را نسبت به a7r یک cheapie سوار میکروفون یک آداپتور و چند ساله کانن لنز. و من آیفون 7 پلاس."

Hauge قصد دارد برای راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی "که در آن من را LCRW برچسب و رنگ مردم پرتره برای 150 $در هر خرید یک [آیفون] 11 Pro به زودی هر چند. 7 Plus شروع به فرسوده و لعنت در صورتی که جدید زاویه گسترده و لنز نیست تو را برای جمعیت خوبی عکس."

اما این بدان معنا نیست لاهه ندارد یک چشم انداز برای خروجی آینده قابلیت های. "در حالت ایده آل, آنچه که من می خواهم به کار در جفت با کسی که در Periscope برای LCRW حساب و نگه داشتن کار خود را انجام دهد چیزی است که در این توییتر موضوعات است که سعی کنید به گفتن یک داستان در طول یک اعتراض" لاهه گفت. "من واقعا می خواهید برای پیدا کردن سمت راست دنده های صوتی, بنابراین من می توانید دریافت بهتر صدا در حالی که هنوز قادر به تایپ بر روی گوشی من. من دیده ام بسیاری از مردم با تلفن سکوهای بهتر با میکروفون ، اما شما واقعا نمی تواند از طریق یک نوع Smallrig تلفن قفس."

در حالی که اسب شاخدار شورش است که در بیشتر جامد مالی, فوت فتیش سازمان می کند تکیه انحصاری بر روی نمایشگر کمک های مالی برای سرمایه گذاری. "همه این بود که تنها قادر به انجام شود از حمایت از افرادی که مشاهده شده است ما مسائل" Georgiades اشاره کرد. اما که همراه با خروجی را عمدا غیر متمرکز سرمقاله ساختار بدان معنی است که کیفیت تجهیزات می تواند متفاوت باشد بین خبرنگاران و حوادث.

هنگامی که خروجی اول راه اندازی شد خبرنگاران با اتکا بر "فقط تلفن های همراه و یک live stream" Georgiades گفت. "سپس ما همچنین متوجه شدم که وحشتناک بود چون ما قادر به سند بیشتر بود و ما تنها قادر به دریافت هر چه بود به اینترنت و ما نمی HD پشتیبان گیری از هر یک از آن پس ما از دست رفته در بسیاری از واقعا خوب فیلم است."

امروز تو را با خبرنگاران زندگی می کنند جریان حوادث با استفاده از یک مجموعه از Teradek تجهیزات از جمله مکعب تخمین و باند تلفن همراه رادیو و تلویزیون گره کوله پشتی هر چند Georgiades شده است کمتر تحت تاثیر قرار با تجهیزات عملکرد. "این گران قیمت ترین تجهیزات ما تا به حال تا به حال خریداری و به نظر من واقعا شکست خورده ما در طول قیام در اینجا [در مینیاپولیس] به دلیل آن واقعا pixelated تصویر. ما آن را خریدم چون چهار مودم و آن را به AT&T اتصال و آن را واقعا انجام نداده تا پر داده چقدر ما آن را کردم ،

کسانی که تجهیزات نگرانی گسترش فراتر از دوربین و میکروفون. پوشش تظاهرات اخیر ثابت کرده است که بسیار خطرناک برای رسانه ها. پلیس در ابتدا در پاسخ به راهپیمایی و تظاهرات با لیبرال و چندوجهی استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و باطوم. به طور مشابه جناح راست ضد تظاهرکنندگان به تازگی همگرا در جنوب فیلادلفیا مارکونی پلازا برای "محافظت از مجسمه کریستف کلمب با تهدید و آزار خبرنگاران. به این ترتیب این رسانه ها باید اماده کردن خود با خبرنگاران با کلاه, چشم و گوش, حفاظت, ماسک گاز-حتی توپخانه ضد هوایی جلیقه.

"ما از کسانی که همه چیز در ایستاده راک" Georgiades اشاره کرد. "در طول اخراج برخی از اعضای خدمه ما که قرار بود برای پوشش این احساس مانند آنها نیاز به یک توپخانه ضد هوایی قنتد, ژاکت چرا که آنها نمی دانم چه خواهی اتفاق می افتد با پلیس در آینده تا نظامی."

اما با وجود شخصی خطرات این فرم از روی زمین گزارش که بر مصاحبه با شرکت کنندگان در تظاهرات خود ارائه می دهد بینندگان بسیار متفاوت از آنچه که بینندگان را به سادگی از تماشای سربار جمعیت عکس یا سطح خیابان فیلم در پس زمینه در حالی که اخبار مجریان به صحبت مفسران.

"زمانی که کسی بر روی زمین حتی اگر آنها یک مدرسه قدیمی ایران را که فقط یادداشت برداری با قلم و کاغذ و نوشتن آن بعد از حافظه آنچه شما در حال گرفتن است کسی که در آنجا بود با قصد خاص در تلاش برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است و چرا" Hauge استدلال می کند.

"مقایسه چه اسب شاخدار شورش را در مینیاپولیس به آنچه که سی ان ان را در مینیاپولیس" او ادامه داد. "سی ان ان ارسال می شود یک تیم در و آنها چه بسیاری از روزنامه نگاران تماس" چتربازی در.' این نوع گزارش که مسن تر و بیشتر شده و در برخی از راه های آن را قابل اعتماد. هنگامی که شما چتر نجات شما فقط انتظار مردم به صحبت کردن با شما و دست شما را به داستان. شاید شما چند فعالان محلی. شاید شما دریافت می کنید مردم شما واقعا قرار به صحبت کردن. اما شما نمی مراقبت. شما باید یک پنجره زمان شما در حال نشان دادن است. شما دریافت می کنید آنچه شما دریافت و سپس شما فایل داستان و رفتن به بعدی چیز است."

اسب شاخدار شورش از سوی دیگر سال ها صرف ایجاد روابط با فعالان محلی و روزنامه نگاران لاهه ادامه داد. "سپس شما باید از مردم در یک دسته از مکان های مختلف شما می توانید اعتماد که نیست فقط پلیس و شهردار. دیگر چیز عمده اسب شاخدار شورش بود فقط ماندن در زمین و نگه داشتن جریان به طور مداوم. آنها را دیدم همه چیز لعنتی و یا حداقل آنها را دیدم تعداد زیادی از آن."

Georgiades تکرار آن احساسات. "من احساس شما را به صرف برخی از زمان در جوامع مختلف در مورد جامعه اجازه دهید آنها را به شما صحبت می کنید با این حال زمانی و سپس سوال بپرسید و پس از آن," او گفت:. "من فکر می کنم که خیلی بیشتر موثر, mediawise نسبت به فقط لاشخور و کرکس است."

و در حال حاضر به عنوان چشم انداز رسانه در ادامه به فرو ریختن و بازسازی خود را از نو و مستقل روزنامه نگاری و رسانه های مانند ساحل چپ راست دیده بان و اسب شاخدار شورش مطمئن هستند که برای اثبات حیاتی برای این تلاش است. "اگر وجود دارد مانند یک بزرگتر conglomerated نسخه [فردی مستقل رسانه] شما می دانید این گروه در اینجا است که گروه وجود دارد" Georgiades گفت: "و همه آنها با هم تحت همان indie در, رسانه های چتر... من فکر می کنم که قطعا کمک به چشم انداز رسانه ها."

اگر شما علاقه مند به حمایت مادی مستقل روزنامه نگاری و بررسی LCRW توییتر خوراک و اسب شاخدار شورش وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

در این مقاله: روزنامه نگاری تظاهرات جورج فلوید, اسب شاخدار, شورش, ساحل چپ راست دیده بان, Abner لاهه نیکو Georgiades, Teradek پلیس, خشونت, مینیاپولیس, فیلادلفیا, ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب