مارول خیلی بد است ایده آل برای کسانی که به فکر نسخه های دیزنی خیلی خوب

جعبه هنر و شخصیت قطعات برای مارول خیلی بد: قدرت بی نهایت.عکس: بث Elderkinio9, بررسی,بررسی و تجزیه و تحلیل انتق

توسط DOSTEMANSALAM در 1 مرداد 1399
The box art and character pieces for Marvel Villainous: Infinite Power.
جعبه هنر و شخصیت قطعات برای مارول خیلی بد: قدرت بی نهایت.
عکس: بث Elderkin
io9, بررسی,بررسی و تجزیه و تحلیل انتقادی از فن های مورد علاقه, فیلم, تلویزیون را نشان می دهد, کمیک, کتاب, و بیشتر.

اگر بازی دیزنی خیلی بد است مثل این است که در پنجم مارول خیلی بد است و روز اول مدرسه. آن را احساس می کند اما آن را کاملا نه. وجود قوانین و هنجارهای شما تا به حال هیچ ایده وجود داشته اما در حال حاضر مهم ترین چیز در جهان—و این احتمال وجود دارد که همکلاسی شما آمد همراه با ممکن است دوستان خود را با پایان آن است. اما این نیمه باعث می شود Ravensburger مدیره بازی یک انفجار است.

تبلیغات

آخرین هیئت مدیره و کارت بازی آزادی از Ravensburger (در همکاری با Prospero هال) است خروج از شرور دیزنی سری که چاله چاله های مختلف خائنانی دیزنی در برابر یکدیگر در یک مسابقه به اهداف کامل خود را از فیلم. این نسخه سرمایه گذاری به مارول جهان به تمرکز بر سوء استفاده از کتاب های کمیک baddies (آنها از لحاظ فنی و نه طیف نسخه اما آنها بسیار شبیه طرح ها و اهداف به طوری که آنها تقریبا همان چیزی).

تبلیغات

شروع نسخه از این بازی مارول خیلی بد: قدرت بی نهایت, ویژگی های پنج خائنانی: Hela Killmonger, Ultron, Thanos و کار فرما. بسیاری از این شخصیت ها در حال حاضر ساخته شده ظاهر در دیزنی مارول فیلم—غیر از کارفرماکه در اولین بیوه سیاه بود با تاخیر به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. من حدس می زنم او در نظر گرفته شده بود تازه ترین طیف صورت برای این بازی اما در حال حاضر او را بیشتر شبیه یک تیزر برای آنچه که ما انتظار می رود در این فیلم است. با توجه به هر شخصیت دیگر در مارول خیلی بد شده بود و گمان می کنم ما می توانیم سرنوشت خود را. پور یکی برای کارفرما.

As you can see, Marvel Villainous plays similarly to the Disney version, with a few exceptions.
همانطور که می بینید مارول خیلی بد بازی می کند به طور مشابه به نسخه دیزنی با چند استثنا.
عکس: بث Elderkin

برای این playthrough من Hela و من کمی محاصره شوهر, بازی های برگزار شده تانوس (چیزهایی که او می کند برای عشق). خائنانی اهداف طیف وسیعی از شکست دادن را یاد قهرمانان به جمع متحدان روح و بی نهایت سنگ برای تقویت صفوف خود را. برای انجام این کار خائنانی حرکت بین عرصه های مختلف در تابلوهای خود را جمع آوری پول (در قالب قدرت) ساختمان نیروهای vanquishing قهرمانان. آن را در واقع بسیار آسان به حرکت از دیزنی خیلی بد به مارول خیلی بد و بدون نیاز به صرف زمان بیش از حد یادگیری قوانین. وجود دارد چند جدید زنگ ها و سوت مانند که قادر به حرکت متحدان خود را به افراد دیگر تخته به جمع آوری اقلام و اما اصلی چلیپا از این بازی یکسان است به نسخه های دیزنی—با یک استثنا.

بر خلاف دیزنی خیلی بدکه در آن هر یک تبه کار است که انجام چیزی که خود را در فیلم های خودشان را (به غیر از خانه از ماوس و یک بار پس از یک زمان) ، baddies در مارول خیلی بد وجود داشته باشد در یک کتاب کمیک جهان. شما فقط به عنوان به احتمال زیاد برای دیدن پلنگ سیاه مبارزه Killmonger به عنوان شما را به دیدن او بن بست در برابر Thanos. این واقعیت است که شخصیت های مارول معمولا عبور به دیگر فیلم آن را سخت تر در هیئت مدیره بازی به جدا کردن قهرمانان خاص خود خائنانی—بنابراین مارول خیلی بد نیست.

تبلیغات

به جای هر یک تبه کار خود را قهرمان عرشه در این بازی همه سهام. جمعی عرشه ویژگی های عمومی از قهرمانان کمیک های مارول همراه با آنهایی که خاص به هر یک تبه کار ، هر زمان شما را انتخاب کنید به بازی یک قهرمان کارت در برابر یک بازیکن دیگر شما در قرعه کشی از مشترک عرشه و سپس را انتخاب کنید که به آن بازی در برابر. این می افزاید: یک لایه دیگر از سرگرم کننده پیچیدگی به بازی اما آن را نیز باعث می شود آن را آسان به هدف قرار دادن دیگران بر اساس چه کارت شما دریافت نتیجه افزایش شانس خسروانه و درهم کوبیدن بیش از مخالفان خود را. پسر اوه پسر این می تواند زشت واقعا سریع است. به ویژه هنگامی که شما اضافه کردن وقایع به تصویر.

Oh Events, the bane of my existence.
اوه حوادث زهر از وجود من است.
عکس: بث Elderkin

تبلیغات

مارول در فیلم اغلب از ویژگی های حوادث بزرگ را که قهرمانان و خائنانی با هم به مبارزه با یک تهدید مشترک—وجود یک سری کامل از Avengers فیلم که در واقع یک زنجیره ای از حوادث است. در مارول خیلی بدرویدادهای مختلف پنهان هستند در به اشتراک گذاشته قهرمان عرشه و اگر یک کشف شده است (و هیچ متضاد حوادث در حال حاضر در هیئت مدیره) آن را بلافاصله انجام شده و خواهد شد اضافه کردن یک پنالتی تا خائنانی در مجموع اهدا به اندازه کافی متحدان آن را شکست. برخی از این تحت تاثیر قرار همه, بازیکنان, اما دیگران را هدف قرار داده و به خاص خائنانی. من Hela رویداد در اوایل و تا به حال آن را برای بیش از نیمی از بازی و آن را مکیده بسیار. اعتماد به من وقتی که من می گویند در تلاش برای بازی با این که پنالتی بود و یکی از خسته کننده ترین تجربه بازی من تا به حال پس از خواب زمستانی فرو رفته.

شما می توانید بازی بدون حوادث, اما شما می خواهم دست بر روی یکی از چیزهایی که ساخته شده است این بازی تا enraging و در عین حال با ارزش است. یک زمان وجود دارد در طول اولیه من playthrough زمانی که من می خواهم گیر شده است با Hela رویداد و یک رویداد برای 20 دقیقه و به سختی می تواند به انجام یک چیز لعنتی که من آماده بود برای گفتن" ، اما این یک بازی است که ارزش چسبیده از طریق تکه های خشن به خاطر آن پاداش صبر و کار سخت و برخی از خوب قدیمی از مد افتاده شرارت (بعد از این که تمام کابوس من هنوز هم به پایان رسید تا برنده). مارول خیلی بد است که یک سخت تر کمتر آمرزنده نسخه دیزنی خیلی بد, اما به نظر می رسد که مناسب است. این PG-13 روز رسانی بعد از سال G.

تبلیغات

من در پایان در پاسخ به سوال من مطمئن هستم که شما هنوز هم در حال مرگ بدانید: آیا من می توانم این بازی را با دیزنی شرور? Ravensburger قبلا گفته مارول خیلی بد طراحی نشده است به عبور بیش از دیزنی بازی. از لحاظ فنی درست است اما اگر شما حذف رویدادهای فردی ساخت مارول قهرمان عرشه که مطابقت با اندازه و دامنه دیزنی آنهایی که و به خائنانی دیزنی چند مارول ارتقاء (عمدتا اجازه دادن به متحدان حرکت به عقب و جلو بین بازیکنان) آن را نسبتا آسان به را که مدتها در انتظار اورسولا و Ultron متقاطع اتفاق می افتد. شما فقط مجبور به استفاده از تخیل خود را. من احساس همه ما خیلی خوب در آن است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب