'پادشاهان جنگهای صلیبی سوم' به ارمغان می آورد قرون وسطی سیاست را به کامپیوتر خود را در سپتامبر 1st

Paradox Development Studio این پادشاهان جنگهای صلیبی بازی استراتژی سری است که در نهایت نزدیک

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399
A royal family in 'Crusader Kings III'
Paradox Development Studio

این پادشاهان جنگهای صلیبی بازی استراتژی سری است که در نهایت نزدیک به یک سوم ورود بیش از هشت سال پس از دوم. پارادوکس اعلام کرده است که پادشاهان جنگهای صلیبی سوم در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر 1st, 2020, با برنامه ریزی برای یک بار دیگر انتشار آن بر روی مک و لینوکس و ویندوز. اصلی وجود دارد که ارتقاء در فروشگاه اگر چه روشن است که توسعه دهندگان نمی ضلالت از این فرمول این است که هنوز سلسله متمرکز بر گیم پلی است که شما را شناخته ام فقط به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

عنوان جدید با تمرکز بیشتر بر خود حاکم خانواده شخصیت کامل با شخصیت و شیوه زندگی و صفات (اقدام علیه آنها می تواند منجر به استرس و یا حتی خرابی) کسب شهرت برای افزایش اعتبار خود و القای ترس به نگه داشتن مردم در خط. سلسله تقسیم می به خانه های فردی باج خواهی است یک گزینه ماهر مبارزان می تواند تبدیل به شوالیه و شما می توانید مجموعه ای از اصول و آموزه برای ادیان که انحراف از اصل است.

نیز وجود دارد به سادگی بیشتر برای پوشش. نقشه تقریبا چهار بار به عنوان دقیق به عنوان قبل و کمی بزرگتر پوشا از اسکاندیناوی به آفریقای مرکزی است.

آن را بیش از حد به زودی به می گویند اگر پادشاهان جنگهای صلیبی سوم را به دست همان فرقه آمار وضعیت به عنوان سلف خود. هشت سال گذشته را دیده اند متعدد بسط و بسیاری از ویژگی های از آن افزودنی نخواهد بود در حال حاضر در بازی سوم در راه اندازی. که ممکن است مهم نیست که چقدر با توجه به جدید مکانیک, اگر چه, و این نسخه جدید می تواند در معرفی بسیاری به سری حیله گری قرون وسطی سیاست برای اولین بار.

در این مقاله: پارادوکس Paradox Interactive بازی ها, تصویری بازی ها, مک, ویندوز, لینوکس, جنگهای صلیبی پادشاهان, پادشاهان جنگهای صلیبی سوم, استراتژی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب