چگونه به پلیس-اثبات گوشی خود را قبل از رفتن به اعتراض

عکس: گتیدر برخی از نقطه, هر کس می رسد محدود که در آن آنها می توانند دیگر به نظاره نشست و خاموش ماندن در مورد ب

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399
Illustration for article titled How to Cop-Proof Your Phone Before Heading to a Protest
عکس: گتی

در برخی از نقطه, هر کس می رسد محدود که در آن آنها می توانند دیگر به نظاره نشست و خاموش ماندن در مورد بی عدالتی در جهان است. اما اگر شما قصد دارید در شرکت در یک اعتراض—حتی مسالمت آمیز یکی—وجود دارد برخی از مهم اقدامات احتیاطی شما باید با گوشی خود را قبل از اینکه شما بروید.

تبلیغات

خاموش بیومتریک ورود و فعال کردن یک PIN یا رمز عبور

در ایالات متحده در حالی که چیزهایی مانند اثر انگشت و تشخیص چهره ممکن است عملکرد به نظر می رسد مانند همان چیزی که به عنوان یک پین یا رمز عبور خود را هنگامی که آن را می آید به باز کردن قفل گوشی خود را با توجه به محل سکونت و یا صلاحیت قانون ممکن است درمان آن ورود دو روش بسیار متفاوت است.

تبلیغات

بزرگ ترین چیزی که جدا بیومتریک ورود روش از یک PIN یا رمز عبور است که دادگاه ها به طور معمول مشاهده دومی به عنوان اطلاعات محافظت شده توسط متمم پنجم می دهد که مردم این حق را برای محافظت از خود در برابر خود مقصر شماری. این بدان معناست که اگر پلیس از شما درخواست PIN خود را برای باز کردن قفل گوشی خود را (حتی اگر آنها یک حکم) شما به سادگی می توانید رد.

Illustration for article titled How to Cop-Proof Your Phone Before Heading to a Protest
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

اما وقتی که می آید به چهره یا اثر انگشت, ورود به همان قوانین لزوما اعمال می شود و در برخی موارد پرسنل اجرای قانون می تواند با زور و اجبار را فشار دهید انگشت خود را به گوشی خود را و یا دوربین های خود را در صورت خود را در نتیجه به دست آوردن دسترسی به محتویات آن را در برابر خود خواهد شد. در سال 2019 یک قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا اداره پلیس مجاز به زور مردم را به باز کردن قفل گوشی با استفاده از بیومتریک. این حکم تنها در مورد افراد واقع در آن منطقه. قانون نیست به طور کامل حل و فصل و به امن آن's بهتر است به حذف بیومتریک از تلفن خود را به طور کامل.

Enabling قوی پین یا رمز عبور (و نه "1234" یا "رمز عبور"لطفا) به جای استفاده از چهره یا اثر انگشت برای ورود امن ترین روش عمل. در iOS حرکت به تنظیمات اینn پایین را انتخاب کنید و در صورت ID و رمز عبور برای غیر فعال کردن چهره ID. نسخه های مختلف آندروید را به تنظیمات برای بیومتریک واقع در مناطق مختلف بنابراین شما می خواهید برای بررسی خود را با تلفن خاص و نسخه ای از آندروید است. نگاه برای باز کردن قفل با چهره یا اثر انگشت باز کنید تحت تنظیمات.

تبلیغات

You را نیز احتمالا می خواهید برای غیر فعال کردن هر دستیاران دیجیتال بر روی تلفن خود را به عنوان شما نمی خواهید سیری الکسا یا گوگل دستیار بالقوه snitching بر شما. این باز هم بستگی دارد که بر روی گوشی و برنامه های شما با استفاده از. در iOS رفتن به تنظیمات و سپس انتخاب سیری و جستجو و سپس غیر فعال کردن هر دو گوش برای "Hey Siri" و "اجازه سیری زمانی که قفل شده است." در گوگل, دستگاه های دوباره حرکت به تنظیمات و به دنبال گوگل دستیار به غیر فعال کردن آن. برای دیگر صدای دستیاران مانند الکسا و Cortana شما می خواهید به حرکت به برنامه های خود و یا امن و حذف آنها در دسترس نباشد. شما همیشه می توانید آنها را دانلود کنید و بعدا دوباره.

می دانم که چگونه به زور-فعال کردن PIN/رمز عبور ورود

بسیاری از افراد گوشی های خود را به مجموعه نیاز به یک PIN یا رمز عبور پس از پنج یا 10 دقیقه از عدم فعالیت است که به طور معمول خوب است. در اعتراض اگر شما نمی خواهید کسی قادر به دسترسی به تلفن خود را بدون رمز عبور به خاطر شما فقط آن را کلیک کنید. To تغییر که در iOS حرکت به تنظیمات و سپس در صورت ID و رمز عبور و تغییر نیاز به رمز عبور به بلافاصله. آن را دشوار است به انجام در آندروید اما معمولا می توان در تنظیمات زیر امنیتی یا رمز عبور.

تبلیغات

منf شما در یک وضعیت که در آن گوشی خود را به طور بالقوه می تواند ضبط و شما در حال حاضر نیست تغییر رمز عبور مورد نیاز آن مهم است که بدانید چگونه به زور گوشی خود نیاز به یک PIN یا رمز عبور دفعه بعد هر کسی تلاش می کند برای باز کردن آن است.

اولین راه این است که به سادگی راه اندازی مجدد گوشی خود رابه عنوان در هر دو آندروید و دستگاه های iOS به عنوان زمانی که شما یک PIN/رمز عبور تنظیم سیستم عامل نیاز به یک PIN/رمز عبور پس از راه اندازی مجدد.

تبلیغات
Illustration for article titled How to Cop-Proof Your Phone Before Heading to a Protest
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

اما اگر شما در خرج کردن وجود دارد و حتی سریع تر راه. در مدرن, اپل, شما می توانید با نگه داشتن دکمه قفل و یا یکی از دکمه های حجم برای چند ثانیه. منf همه چیز واقعا وخیم شما می توانید یک تماس به خدمات اورژانس با فشار دادن دکمه قفل و دکمه های حجم هم به سرعت پنج برابر.

تبلیغات

در اندیشه وجود دارد یک ویژه مستند تنظیم است که می تواند به نظر می رسد در هر زمان شما را نگه دارید گوشی دکمه پاور پایین اما قبل از اینکه شما می توانید با استفاده از آن شما نیاز به فعال کردن این گزینه در تنظیمات دستگاه خود را برای اولین بار. بر روی اکثر نسخه های آندروید آن's پیدا کردم با رفتن به تنظیمات و سپس انتخاب امنیت و موقعیت. بعدی انتخاب قفل صفحه نمایش تنظیمات و نمایش مستند گزینه های.

روشن کردن حالت هواپیما برای جلوگیری از دولت پیگیری

همانطور که ما دیده می شود در چیندولت را آغاز کرده اند پیچیده تر شدن وقتی که می آید به استفاده از تکنولوژی برای نظارت بر افراد از جمله استفاده از دستگاه های ردیابی است که برای اتصال به نزدیکی همراه و یا وای فای گره. بنابراین اگر شما واقعا می خواهید را به یک گوشی هوشمند به یک protest به ضبط ویدئوها و یا ضربه محکم و ناگهانی تصاویر, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن روشن کردن گوشی خود را در حالت هواپیما برای کمک به پنهان کردن رد پای دیجیتال خود را.

تبلیغات
 Note: In iOS, turning on Airplane Mode only disables cellular data, which means you’ll have to disable wi-fi separately.
توجه: در iOS, روشن کردن حالت هواپیما تنها غیر فعال داده های تلفن همراه است که به معنی شما می خواهید برای غیر فعال کردن wi-fi به طور جداگانه.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

متاسفانه روشن کردن حالت هواپیما همراه با حرکت نزولی در گوشی خود نمی شود به آسانی ماقادر به برقراری ارتباط با دیگران, بنابراین اگر شما به طور موقت فعال کردن حالت هواپیما مهم است بدانید که چگونه به سرعت آن را خاموش و دوباره. در آندروید اعلان باز شود سینی را با یک ضربه تند وشدید زدن از بالای صفحه نمایش را انتخاب کنید حالت هواپیما. در iOS ضربه تند وشدید زدن از بالا سمت راست از روی صفحه نمایش و مطبوعات هواپیما را فشار دهید.

تبلیغات

تا از اطلاعات شما

اگر شما در حال رفتن به خارج برای برخی از نافرمانی مدنی شما باید برای این واقعیت است که شما می تواند از دست دادن تمام داده ها بر روی گوشی شما. بنابراین اگر شما جدی در مورد ساخت مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد, شما می خواهید به بازگشت به بالا تلفن خود را قبل از اینکه شما را ترک.

تبلیغات

در اندروید شما می توانید پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی به حساب کاربری گوگل خود رابه طوری که بعد از آن شما می توانید بازگرداندن به عقب بر روی تلفن خود را و یا حتی کاملا متفاوت دستگاه های آندروید.

در ضمن در iOS وجود دارد راه ساده برای پشتیبان گیری از دستگاه خود را به آیکلاد و یا محلی کامپیوتر اپل, بنابراین شما با خیال راحت می توانید بازگرداندن همه چیز در مورد آی فون خود را از دست داده و یا آسیب دیده است.

تبلیغات

تنظیم ایمنی شخصی در آندروید و یا تماس های اضطراری/پزشکی ID در iOS

چیز دیگری که به پیکربندی قبل از اینکه شما سر کردن است که هر شخصی اطلاعات پزشکی و تماس های اضطراری. در اندروید, گوگل , شخصی, سلامت, ویژگی های یک مکان اختصاصی برای لیست تماس های اضطراری همراه با محل به لیست مربوط به اطلاعات پزشکی مانند آلرژی نوع خون ،

تبلیغات
Illustration for article titled How to Cop-Proof Your Phone Before Heading to a Protest
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

در ضمن بر روی دستگاه های iOS اپل فراهم می کند یک سیستم مشابه به عنوان بخشی از سیب سلامت است که به شما اجازه ایجاد یک ID پزشکی و سلامت, مشخصات, با گزینه ای برای اضافه کردن تماس های اضطراری تحت اضطراری SOS تنظیمات.

تبلیغات

در نظر گرفتن پین کردن صفحه و یا هدایت دسترسی

در حالی که این ویژگی ها تنها ممکن است مفید در تو رفتگی در دیوار مواقع از آن مهم است که بدانید که هر دو اندروید و iOS باید راهی برای نمایش یک برنامه در حالی که قفل هر چیز دیگری شما PIN یا رمز عبور. این می تواند مفید باشد در صورتی که شما نیاز به بیش از تلفن خود را به نمایش مجازی بیمه و یا کارت شناسایی اما نمی خواهم پلیس برای دسترسی کامل به گوشی خود را.

تبلیغات
Illustration for article titled How to Cop-Proof Your Phone Before Heading to a Protest
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

در اندروید این قابلیت است که به نام پین کردن صفحهدر حالی که در iOS آن را به نام هدایت دسترسی. در حالی که راه اندازی کمی متفاوت است بین سیستم عامل های هر دو نسخه اجازه می دهد تا شما را به پیکربندی یک راه برای ارائه دسترسی محدود به یک برنامه یا یک فایل را بر روی تلفن خود را بدون دادن کسی رایگان اریn طول کل دستگاه.

تبلیغات

در نهایت از سوی دیگر اصلی ترین چیزی که شما باید انجام دهید قبل از ترک برای یک اعتراض است که مطمئن شوید که دستگاه شما شارژ شده است و دارای مقدار زیادی از ذخیره سازی در دسترس. تقریبا در هر تلفن امروزه یک راه برای دسترسی به دوربین خود را به طور کامل و بدون باز کردن قفل تلفن, بنابراین شما می توانید ضبط تصاویر و یا فیلم ها بیشتر و ایمن. علاوه بر ساخته شده است در ضبط صدا بر روی اکثر گوشی ها را ادامه خواهد داد برای ضبط صدا حتی در زمانی که قفل شده است بنابراین اگر هر چیزی می رود پایین شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما باید اتاق به ضبط همه چیز شما می توانید.

در این نقطه, آن را کاملا روشن است که عموم مردم نمی تواند اعتماد پلیس و پس از آن مهم است برای هر کسی که در اعتراض به انجام همه چیز آنها می توانید برای محافظت از خود و عزیزان خود.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب