اما چگونه است که PS5 ،

تصویر: سونیبرای اولین بار آمد الگوهای رفتاری در مورد پلی استیشن 5 swooped طراحی و در حال حاضر مردم می خواهم بد

توسط DOSTEMANSALAM در 30 خرداد 1399
Illustration for article titled OK, But How Big Is the PS5, Really?
تصویر: سونی

برای اولین بار آمد الگوهای رفتاری در مورد پلی استیشن 5 swooped طراحی و در حال حاضر مردم می خواهم بدانم چقدر بزرگ سونی نسل بعدی کنسول در حال رفتن به. Fرام همه چیز را دیده ایم و تا کنون PS5 قطعا به نظر می رسد مانند آن خواهد شد یک کرگدن—آن را حتی ممکن است قرار داده خود دی وی دی پلیر و اصلی ایکس باکس به شرم. سونی فاش نشده ابعاد واقعی از 5 پلی استیشناما با کمی legwork, ما باید یک ایده خوب از اندازه آن است.

تبلیغات

ما باید به چند پیش فرض های بزرگ: که تصاویری از PS5 دیده ایم درست به مقیاس و tکلاه در حالی که آنها ممکن است ارائه آنها دقیق هستند. اگر ما را که فرض سپس این PS5 را اندازه می شود بسیار آسان تر برای تشخیص.

برای اولین بار وجود دارد تصاویر مثل این یکی که نشان می دهد PS5 بعدی به کنترل جدید:

Illustration for article titled OK, But How Big Is the PS5, Really?
تصویر: سونی
تبلیغات

اگر PS5 واقعا یک کرگدن قوی بیش از همه دیگر کنسول ها در حال انتظار برای سائورون چشم به نور و سپس کنترل کننده خواهد بود بسیار کوچکتر از کنسول. برای مرجع در اینجا یک عکس سریع من جامعی از PS4 در کنار یک PS4 controller.

Illustration for article titled OK, But How Big Is the PS5, Really?
عکس: الکس Cranz (Gizmodo)
G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

نسبت بسیار مشابه هستند اما PS5 آیا هنوز هم نگاه کنید کمی بزرگتر.

از لحاظ تئوری جدید PS5 کنترل نیز می تواند غول پیکر و این واقعا می تواند سونی اقدام به مایکروسافت تاج برای "stupidly largest controller و console." اما با وجود دیگر کوچک سرنخ است که به ما بینش چگونه swole این PS5 خواهد بود.

تبلیغات
Illustration for article titled OK, But How Big Is the PS5, Really?
تصویر: سونی

بنابراین شما احتمالا نمی توانید آنها را ببینید به خوبی در بالا pic اما من صحبت کردن در مورد USB-C پورت دیسک درایو حافظه و آنچه به نظر می رسد USB-پورت بعدی به USB-C. هنگامی که شما زوم در نزدیک USB-پورت به نظر می رسد مانند آن را نمی توان استاندارد. در واقع آن ممکن است در واقع نمی توان یک USB-A port در همهاما کمکی پورت شبیه به یک بر روی PS4 و مورد استفاده برای پلی استیشن دوربین.

تبلیغات

برای جلوگیری از این سردرگمی بیایید فقط با نگاه کردن به USB-C پورت و دیسک درایو. USB-C پورت نسبتا استاندارد و عرض به طور معمول از 0.33 اینچ (8.38 mm). در ضمن یک UHD Blu-Ray disc, که ما می دانیم که PS5, پشتیبانی از قطر 4.7 اینچ (121mm). من یک کولیس در دست برای دقیق ترین اندازه گیری اما هنگامی که با استفاده از یک نوار اندازه گیری یافت PS4 به یک دیسک حافظه حدود 4.7 اینچ گسترده.

Illustration for article titled OK, But How Big Is the PS5, Really?
تصویر: الکس Cranz (Gizmodo), سونی
تبلیغات

Knowing این دو شماره یک می توانید هاپ به یک برنامه مانند می گویند و فتوشاپ و تقریبا سرعت تقریبی اندازه PS5.

آن را در مورد 14 اینچ (355mm) قد بلند که بر روی یک پایه همانطور که در تصاویر سونی منتشر کرده است. برای مرجع همان ابعاد در PS4 Pro 12.87 اینچ (327mm) و اصلی PS4 11.34 اینچ (288 mm). پس از آن قطعا حتی با تکان دادن اتاق از اندازه گیری حداقل یک اینچ بزرگتر از بزرگترین PS4.

تبلیغات

اما اگر آن را 14 اینچ قد بلند که به معنی آن را نیز بزرگتر از ایکس باکس سری X. با توجه به Digital Foundryنسل بعدی ایکس باکس حدود 11.85 اینچ (301mm) بلند است.

که...راستش کمی تکان دهنده به من. هر دو دستگاه بسته بندی سخت افزار مشابه در داخل و باید از لحاظ نظری بود به همین اندازه. اما زمانی که ما شاهد وحشی به دنبال PS5 توسعه دهنده کنسول در سال گذشته ما این باورند که PS5 ممکن است برخی از شدید حرارتی خواسته است. داده شده و اندازه آن و آنچه به نظر می رسد تعدادی از تهویه امتیاز در PS5, به نظر می رسد مانند آن حرارتی مطالبات برگزار خواهد شد درست برای محصول نهایی به عنوان به خوبی.

تبلیغات

اما روشن نیست آنچه که می تواند برای عملکرد در مقابل ایکس باکس سری X. PS5 ممکن است به خوبی در حال اجرا داغتر از آنجا که آن را در حال اجرا سریع تر است. یا شاید ایکس باکس سری X طراحی شده است که توسط همان گروه طراحی که دسته سطح خط رایانه—و که راه اندازی یکی دیگر از AMD محصول فقط در سال گذشته—یک روش بهتر از دست زدن به همه گرما.

ما نمی خواهد می دانم بیشتر در مورد عملکرد و حرارتی خروجی از هر دو کنسول تا زمانی که آنها راه اندازی بعد از این سال. ما رسیده ایم به سونی برای جزئیات بیشتر در ابعاد واقعی از پلی استیشن 5 و به روز رسانی خواهد شد اگر ما به عقب.

تبلیغات

و اگر شما بیشتر دانش در مورد PS5 یا ایکس باکس سری X شما می توانید به من یک خط رها در alex.cranz@gizmodo.com یا alex.cranz@protonmail.com, و یا تماس با ما به صورت ناشناس از طریق SecureDrop.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب