سازمان دیده بان ناسا دستی اجمالی از آن بلندپروازانه مریخ در 2020 کاوشگر ماموریت

ناسا بسیار پیش بینی مریخ در 2020 ماموریت است که همه مجموعه ای برای راه اندازی در پنج شنبه, جولای 30. ماموریت

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

ناسا بسیار پیش بینی مریخ در 2020 ماموریت است که همه مجموعه ای برای راه اندازی در پنج شنبه, جولای 30.

ماموریت اصلی اهداف برای جستجوی نشانه هایی از زندگی باستانی جمع آوری سنگ و نمونه های خاک برای بازگشت به زمین در تاریخ بعد و جمع آوری اطلاعات برای آینده بشر اکتشاف سیاره دور.

در حالی که ناسا پشتکار مریخ نورد را به انجام بسیاری از کار در این ماموریت نیز دیدن یک هواپیما پرواز برای اولین بار بر روی یک سیاره دیگر که نبوغ هلیکوپتر آسانسور از سطح مریخ.

فقط چند روز قبل از ایران راه اندازی اتحاد Atlas V موشک انفجار حمل پشتکار نبوغ و همچنین قطعه ای از مریخ سنگ جدید ناسا تصویری (در زیر) ارائه می دهد یک کوتاه اما آموزنده کلی از بلند پروازانه ماموریت.

پشتکار یک نسخه پیشرفته تر از ناسا کاوشگر کنجکاوی که در ادامه به کاوش مریخ پس از ورود به آنجا در سال 2012.

در مورد اندازه یک ماشین کوچک ناسا جدیدترین مریخ نورد شش ناهموار چرخ مجموعهای از ابزار علمی و یک 2 متری بازوی روباتیک, 23, دوربین, و برای اولین بار یک زن و شوهر از میکروفن که ضبط خواهد شد احتمالا وهم آور صدا از مریخ بادها — به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه صداهای دیگر که ما هنوز نمی دانند که در مورد.

پشتکار مریخ نورد ماموریت برنامه ریزی شده است برای راه اندازی از کیپ کاناورال در فلوریدا در 7:50 صبح روز پنج شنبه (در اینجا چگونه به تماشای این رویداد آنلاین). اما فضای طرفداران مشتاق برای به روز رسانی از ماموریت مریخ را به بیمار به عنوان رور نمی رسیدن به مقصد خود را تا مارس سال 2021.

وجود دارد تعداد زیادی از علاقه در مریخ فقط در حال حاضر به عنوان یک تعداد زیادی از کشورها به دنبال رسیدن به سیاره سرخ. فقط چند روز پیش در چین راه اندازی مریخ و مدارگرد محدود برای مریخ و مدت کوتاهی قبل از آن امارات متحده عربی با ارسال یک مدارگرد. در همین حال آماده سازی در حال حاضر در جریان مشترک اروپا/روسیه ماموریت در سال 2022 با ژاپن و هند نیز در حال برنامه ریزی جداگانه مریخ ماموریت در چند سال آینده.

به عنوان اولین ماموریت انسانی وجود ندارد بتنی طرح و در عین حال هر چند ما می توانیم تلاش برخی از زمان در 2030s با ناسا eyeing چنین ماموریت از طریق آن آرتمیس برنامه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب