Facebook تن به تن یک اتحادیه متلاشیکننده ابزار آن سوگند بود واقعا فقط برای قلدری

عکس: گتیبه عنوان مارک زوکربرگ در ادامه به سیمان خود را به عنوان مدیر عامل یکی از دره سیلیکون بیشتر amoral تکنو

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
Illustration for article titled Facebook Pitched a Union-Busting Tool It Swears Was Really Just for Bullying
عکس: گتی

به عنوان مارک زوکربرگ در ادامه به سیمان خود را به عنوان مدیر عامل یکی از دره سیلیکون بیشتر amoral تکنولوژی تیتان—یعنی با بهره مندی از آهسته فرسایش دموکراسی—شرکت خود را موفق به فرو رفتن به یک سطح جدید از شنیع توسط تبادل یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به لیست سیاه هشتگهای مرتبط با سازماندهی کار است.

تبلیغات

رهگیری گزارش روز شنبه بر روی یک داخلی برای ارائه ویژگی های جدید برای محصول این شرکت محل کار یک ابزار ارتباطات داخلی استفاده شده توسط شرکت هایی مانند استارباکس و خارج شده که هر دو شناخته شده و تهاجمی اتحادیه-busters. با توجه به رهگیری ارائه تبلیغ پتانسیل برای "کنترل محتوای" و به طور خاص با استفاده از کلمه "داشتن اتحادیه" به عنوان یک موضوع است که می تواند منع می شود. این ویژگی باعث چنین قوی لیست سیاه در میان Facebook خود کارکنان این سایت گزارش داد که محل کار معاونت Karandeep نند بعد عذرخواهی کرد برای مثال در یک شرکت داخلی انجمن.

در بیانیه سخنگوی این شرکت گفت: این شرکت پس از کنسرو طرح به رول ویژگی را به طور گسترده ای برای هم بودن.

تبلیغات

"در حالی که این نوع از محتوا اعتدال ابزار مفید برای شرکت های این مثال این بود که ضعیف انتخاب شده و هرگز نباید استفاده شده است. این ویژگی تنها در اوایل توسعه و ما کشیده اید هیچ برنامه ای برای رول کردن آن در حالی که ما فکر می کنم از طریق مراحل بعدی" the Facebook سخنگوی گفت.

Facebook قاب این نوع از محتوا اعتدال ابزار به عنوان منابع برای ممانعت از آزار و اذیت و سوء استفاده داخلی در این سیستم عامل است. این شرکت گفت که این ویژگی به طور خاص اجازه می دهد یک مدیر برای پاک کردن هشتگهای از پست ها هستند که روند در محل کار بدون حذف پست خود را. هر چند Facebook گفت: این ابزار به منظور جلوگیری از مضر پست از روند آن مشخص نیست که چرا "داشتن اتحادیه" می توان اشاره کرد به عنوان مثال برای پتانسیل حذف. آن را ندارد اما به نظر می رسد به پیگیری برای یک شرکت که رهبر به ظاهر با تکیه تا کنون به طور کامل به نقش خود به عنوان یک بی امان supervillain.

این هم سخت نیست برای دیدن طنز در Facebook را نمایان جنگهای صلیبی در برابر سوء استفاده در آن محل کار پلت فرم در حالی که Facebook مناسب همچنان به صورت نقد برای خود محتوای اعتدال فجایع و عجیب و غریب دفاع از پست های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید واقعی به صراحت اعلام کرد خشونت علیه آمریکایی ها. اما Facebook سرهم بند با یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اتحادیه متلاشیکننده—یا نه Facebook به صراحت می گوید—احساس می کند کاملا تعجب آور برای یک شرکت که فارغ التحصیل از شرم آور داده leaker به مدافع توطئه horseshit و خطرناک اطلاعات غلط در مقدار نسبتا کوتاه از زمان.

آیا هر یک از ما واقعا انتظار هر گونه مختلف در این نقطه است ؟

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب