تسلا بازی های آنلاین می افزاید: 'خرید اینترنتی پناهگاه برای در-ماشین بازی

Bethesda نزدیک به یک سال پس از آن اعلام شد در E3, خرید اینترنتی پناهگاه اتحاد پیوست لیست باز

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399
Fallout Shelter
Bethesda

نزدیک به یک سال پس از آن اعلام شد در E3, خرید اینترنتی پناهگاه اتحاد پیوست لیست بازی های تسلا صاحبان می توانید بازی خود را در سیستم های سرگرمی خودرو. در ابتدا پس از راه اندازی بر روی گوشی های هوشمند پنج سال پیش, رایگان-به-بازی اسپین آف آمده است به سایر کنسول سیستم عامل و در حال حاضر ، در یکی از این, به جای تلاش برای زنده ماندن در پست-آخرالزمان wastelands, بازیکنان سعی کنید به کامل ساخت خرک را حفظ خواهد کرد که ساکنان خود را امن و شاد در خانه تحت مستند. باید آسان ،

این 2020.20 به روز رسانی نرم افزار است که می افزاید: بازی — و برخی از ترفند های جدید برای TRAX ساخت موسیقی از ویژگی های نه رسیده بسیاری از وسایل نقلیه در عین حال اما Roadshow با اشاره به این ویدیو نشان دادن آن در عمل است. همچنین به عنوان Electrek یادداشت ها در حالی که تسلا اضافه شدن پشتیبانی برای gamepads نسخه ای برای اتومبیل های خود را تنها با این نسخهها کار با صفحه نمایش لمسی کنترل.

در نهایت این به روز رسانی همچنین می افزاید: حمایت برای استفاده از فرمان کنترل (در حالی که پارک شده) به بازی مکث و یا جست و خیز از طریق ویدئوها روی صفحه نمایش لمسی.

در این مقاله: تسلا, تسلا, گذرگاه طاقدار, Bethesda, elon musk, سرگرمی, خرید اینترنتی, پناه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب