همسایه می کشد 'به جلو به پلیس' ویژگی نگرانی بیش نژادپرستانه سوء استفاده

اریک BARADAT/خبرگزاری گتی ایماژ بسیاری از شرکت ها در حال آگاه از پتانسیل سوء استفاده از فن آو

توسط DOSTEMANSALAM در 1 تیر 1399
Nextdoor, the hyper local social network, is seen on a smartphone screen in Washington, DC, on March 27, 2020. - There are offers to pick up groceries or medicine for neighbors, to share supplies, or walk people's dogs. And exchange information on where to find scarce items like toilet paper. For people forced to stay home to ride out the coronavirus pandemic, Nextdoor, the hyperlocal social network, has found itself playing an increasingly important role. (Photo by Eric BARADAT / AFP) (Photo by ERIC BARADAT/AFP via Getty Images)
اریک BARADAT/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از شرکت ها در حال آگاه از پتانسیل سوء استفاده از فن آوری خود را در نور از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی و همسایه از این قاعده مستثنی است. محله متمرکز خدمات کشیده است "به جلو به پلیس" از ویژگی های که به شما اجازه ارسال پست های ایمنی و یا فوری هشدار به پلیس. این بود که هر دو بخشی از "ضد نژاد پرستی کار" و اذعان است که تنها یک "درصد" از اجرای قانون استفاده از این ابزار با توجه به همسایه.

به عنوان بلومبرگ مشاهده شده اند وجود دارد طولانی مدت نگرانی هایی است که رو به جلو به پلیس ساخته شده است آن را بیش از حد آسان برای تعصب کاربران به گزارش های غیر سفید از مردم برای بودن "مشکوک است." آن را نیز می تواند منجر به بی تشدید نگرانی که ممکن است بی اهمیت ،

همسایه گفت: در بیانیه ای که آن را در حال حاضر قطع "مشکل پست" 75 درصد از طریق تغییر جریان از پست های ایمنی برای آموزش مردم در مورد تعصب و جلوگیری از زانو حرکت تند و سریع ارسال. تنها 0.001 درصد از پست شد "مربوط به پروفایل نژادی" این شرکت اضافه شده وجود دارد تلاش برای کاهش حجم بیشتر است.

هنوز هم وجود دارد راه برای دریافت در تماس با پلیس از طریق همسایه برنامه از جمله پیام های مستقیم. این شرکت نیست و به طور کامل در برابر تسهیل این گفتگوها. این بیشتر از یک تشکر و قدردانی که از کجا و چگونه همسایه کاربران تماس با پلیس می تواند خوراک به تعصبات.

در این مقاله: همسایه و نژاد پرستی و ضد نژادپرستی پلیس اجرای قانون, اینترنت, برنامه های, برنامه, خدمات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب