چگونه Deadpool در بر داشت راه خود را به یک 'Black Lives Matter' نقاشی دیواری

حتی به عنوان مجسمه بزرگداشت بدترین جنایات گذشته هزار سال همچنان به سقوط در میان جریان تظاهرات جرقه توسط پلیس ب

توسط DOSTEMANSALAM در 24 خرداد 1399

حتی به عنوان مجسمه بزرگداشت بدترین جنایات گذشته هزار سال همچنان به سقوط در میان جریان تظاهرات جرقه توسط پلیس به قتل جورج فلوید شهرستانها مختلف ساخته اند آثار خود را از هنر (اگر تنها به طور موقت) به مناسبت جنبش برای زندگی گسترده در ایالات متحده و چندین کشور اروپایی است.

تبلیغات

هفته گذشته موریل Bowser خود شهردار واشنگتن دی سی بی سر و صدا به راه اندازی هشت هنرمندان به رنگ "سیاه و سفید زندگی می کند ماده" در 50 با ارتفاع حروف در سراسر دو بلوک پیشرو به کاخ سفید است. در روز سه شنبه, نیویورکر ارائه شده ما در پشت صحنه نگاه کنید که چگونه مخفی پروژه گشوده و هیجان و اضطراب از کارگران بودند که "سوگند به پنهان کاری" و توضیح داد که چگونه این پروژه به کمک بود در آن لحظات پایانی توسط غریبه ها که از خواب بیدار برای پیدا کردن زرد رنگ بودن نورد بالا و پایین کشش طولانی از خیابان شانزدهم.

سایر شهرستانها به زودی پس از دنبال کت و شلوار از اوکلند به آلبانی به سیاتل به دالاس یک دوجین یا بیشتر است. آثار نیست انجام می شود با استفاده از استنسیل و یا حتی در خیابان از همان عرض و بنابراین به طور طبیعی هیچ دو یکسان هستند. پروژه های از این مقیاس به طور معمول ممکن است هفته ها برنامه ریزی, اما هر شهرستان تمایل خود را نقاشی دیواری آغشته شد با یک حس فوریت در آورده نه تنها تمایل به نشان دادن همبستگی در لحظه ای اما برای مطابقت با سرعت و خودانگیختگی است که با سی نقاشی دیواری به نظر می رسید به نظر می رسد. Bowser خود در حال تنظیم سرعت.

تبلیغات

در پایان, آن را تنها در رنگ و دولت های محلی را از دیگر مسائل مبرم تر به توزیع با—مانند این که چگونه برای رسیدگی به خواسته های واقعی گفت: معترضانبسیاری از آنها مایل به دیدن مبالغ قابل توجهی از پول را منحرف از پلیس بودجه.

Illustration for article titled How Deadpool Found His Way Into a Black Lives Matter Murali/ii/i
عکس: شهر شارلوت

شارلوت کارولینای شمالی بزرگترین شهرستاندر زمان یک رویکرد متفاوت است. در حالی که شهرهای دیگر رفته بود به محض دید—نقاشی سیاه و سفید "زندگی" موضوع روشن فیلمهای زرد—شارلوت ترایون خیابان در حال حاضر تحت پوشش در انواع سبک های هنری, هر نامه چشم انداز منحصر به فرد یک هنرمند مختلف, تقریبا تمام آنها سیاه و سفید هستند. و اگر فقط به این دلیل که مغز ما تمایل برای patternicity برای بسیاری از افراد یکی از این نامه ها خارج از غرفه را با وضوح بیشتری نسبت به بقیه هنگامی که شما در نهایت رسیدن به ارتفاع مورد نیاز برای مشاهده و کار در تمامیت آن: "ک."

"صبر کنید که Deadpool?"

اولین واکنش من به دیدن ابرقهرمان مارول کمیک Deadpool داخل شارلوت دیواری شبیه به دیگران آنلاین. اوان Narcisse, نویسنده , افزایش پلنگ سیاه (سابق io9 نویسنده), خواسته همان سوال در توییتر بود که در ابتدا اجرا از طریق ذهن من: چرا که نه یک ابر قهرمان مانند لوک کیج و یا شاید حتی واضح ترین انتخاب: پلنگ سیاه? Deadpool که همه چیز سیاه و سفید نیست. که است که می گویند او غیر قابل انکار است سفید. به لطف اخیر به طور گسترده ای تحسین شده فیلم در مورد شخصیت عنوانی ترین همه دنیا این را می داند. (توجه داشته باشید: "B" است که در واقع یک نقاشی از طوفان از X-مردان توسط هنرمند Dammit وسلی با یک کلمه حباب خواندن: "چرا من نه مهم است ؟ چرا امریکا عشق من؟")

تبلیغات

چه معنی می تواند comically کرال مزدور با یک دهان بزرگ خود را نگه دارید برای یک جنبش اختصاص داده شده به upending جامعه بارها کشنده بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ؟

تبلیغات

سیاه هنرمندانی که نقاشی, این نقاشی های دیواری البته نمی مدیون من—یا هر کسی که رک و پوست کنده—توضیح. اما پادگان جان کلام این هنرمند در پشت Deadpool نقاشی می خواست مردم را به درک بهتر انگیزه خود را.

از طریق جان کلام چشم غیر مومن قهرمان Deadpool نشان دهنده کسی که می داند که "نظم" نباید هدف نهایی از یک جامعه که تحت آن تمام اهداف دیگر باید تعظیم. در قیام مشخص شده توسط تزلزل نافرمانی در برابر افراطی, خشونت, Deadpool می تواند برخی relatable ضد استبدادی نماد به خصوص با توجه به اغراق اهمیت است که مردم در قدرت قرار داده اند نیاز برای معترضان باقی می ماند مدنی.

تبلیغات

هنگامی که اجتماعی "قابل قبول" تاکتیک به طور کامل موفق به رسیدن به هدف از عدالت برخی از ابرقهرمانان مایل به قطع خود capes و قبول مرزهای جامعه قرار داده است در استفاده از قدرت خود را. (این مفهوم بازی های انجام شده در مارول سینمایی جهان: فاز سه.) Deadpool مخالف این خط فکر. او بیشتر احتمال دارد به از بین بردن خود را با کتاب قانون و عدالت به هر حال حتی زمانی که آن را عملا دور از دسترس است.

"من واقعا می خواستم به استفاده از او به عنوان نوع مانند یک استعاره برای نسل ما با آنچه در جریان است در حال حاضر" جان کلام گفت. "هنگامی که شما فکر می کنم Deadpool شما فکر می کنم باغی رادیکال صریح و در بالای همه که او می رود در برابر تمام هنجارهای وقتی که می آید به ابرقهرمانان. او چالش های تمام کسانی که در مرزها و ایده هایی که ما در محل مجموعه هنگامی که ما فکر می کنم از ابرقهرمانان."

تبلیغات
Charlotte ‘Black Lives Matter’ artists, including, in no particular order: @dammit_wesley, @dakotahaiyanna, @matthewclayburn, @artbyabel, @2gzandcountin, @owl.clt, @arko.clt, @thekylemosher, @fk.creative, @kmuii, @marcus_kiser, @gardenofjourney, @part_t1m3, @frankie.zombie_, @chdwckart, @jagolactus_, @daricalamari
شارلوت 'Black Lives Matter' هنرمندان از جمله در هیچ منظور خاص: @dammit_wesley, @dakotahaiyanna, @matthewclayburn, @artbyabel, @2gzandcountin, @جغد.clt, @arko.clt, @thekylemosher, @fk.خلاق @kmuii, @marcus_kiser, @gardenofjourney, @part_t1m3, @فرانکی.zombie_, @chdwckart, @jagolactus_, @daricalamari

"هنگامی که شما در نگاه نسل ما در حال حاضر با این حرکت ما که رادیکال ما که سرکش ما که صریح ما در حال انجام هر کاری که ما باید انجام دهیم را به مطمئن شوید که صدای ما شنیده می شود بنابراین ما دیدن تغییراتی که ما می خواهیم ساخته شده در واقع اتفاق می افتد," او گفت:.

تبلیغات

این نقاشی همچنین دارای یک "عید پاک تخم مرغ" جان کلام گفت. "اگر شما واقعا خواندن کمیک شما را نمی دانم اما در کمیک Deadpool در نظر گرفته شده است که به صورت دو جنسی و یا pansexual," او گفت:.

"این غرور ماه," او گفت:. "من شخصا بسیاری از دوستان و برخی از اعضای خانواده که بخشی از جامعه تجاوز بنابراین من احساس همراه با دلیل اول و استعاره به همین دلیل من تصمیم به استفاده از Deadpool, من احساس می کردم این امر می تواند یک راه مناسبی را برای آنها افتخار و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها فقط به عنوان به غیر از این جنبش به عنوان به خوبی."

تبلیغات

شما می توانید پیدا کردن جان کلام در Instagram, Twitterو Etsy.

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب