Assassin's Creed Valhalla ساخته شده من می خواهم به بازدید از شرق آنجلیا

آن را سخت برای به دست آوردن احساس برای بازی در چند ساعت. آن را حتی سخت تر زمانی که شما صفحه نمایش است که با

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399

آن را سخت برای به دست آوردن احساس برای بازی در چند ساعت. آن را حتی سخت تر زمانی که شما صفحه نمایش است که با جریان مصنوعات اما چنین زندگی در سال 2020 است. پیش از یوبی سافت رو به جلو بازی رویداد شرکت ما ارائه برخی از راه دور دموی دو از آن AAA منتشر شده این سال است. در حالی که همکار من تا به حال هیچ مسائل بازی Watch Dogs لژیونمن عام اتصال به اینترنت به معنای جلسه من با Assassin's Creed Valhalla شد مالیات. اما من دوست دارم آنچه من فکر می کنم من تو را دیدم.

پس از از دست دادن راه خود را با back-to-back-to-back منتشر شده در اوایل به اواسط 10s, 2017 به مصر مبتنی بر ریشه های یک بازگشت به فرم برای Assassin's Creed سری و به دنبال آن یک سال بعد توسط همین خوب اودیسهکه نقشه برداری سرزمین اصلی یونان و بسیاری از جزایر دریای اژه. برای سالن پذیرایی خدای اودینUbisoft در حال پریدن از یک هزاره به جلو در زمان و تمرکز بر حمله وایکینگ انگلستان است.

به عنوان نشت طی هفته گذشته پیشنهاد کرده اند که یوبی سافت نسخه ی نمایشی نشان داده روزنامه نگاران در تاریکی و streamers تنظیم شده است به طور کامل در شرق آنجلیا یک هنوز-نسبتا-بخش روستایی انگلستان واقع در جنوب شرق لندن است. ما در اواخر 9 قرن از زمانی که Anglo-Saxons در حال حاضر از دست داده و بخش هایی از کشور به وایکینگ استعمارگران.

ACV
یوبی سافت

بسیاری از درخواست تجدید نظر از گذشته دو Assassin's Creed, بازی حداقل برای من شده است در گشت و گذار; Ubisoft ساخت زیبا اگر تا حدودی خالی گودال ماسه بازی که من از دست داده کاوش برای ساعت. آنچه من دیده ام از سالن پذیرایی خدای اودین به نظر می رسد همان. من سفر در سراسر مناظر زیبا به تاریخی renditions از نورویچ, Thetford و بوری ست ادموندس با کمی به کار بین شهرک اما تحسین مناظر و جمع آوری برخی از منابع است. گشت و گذار سخت بود با توجه به فوق جریان مسائل اما مشاهده محلی ضبط پس از آن نشان داد که واقعا خیره کننده جهان است.

مانند اودیسهشما می توانید انتخاب کنید بین یک مرد یا زن با شخصیت در این مورد هر دو نام Eivor. نسخه ی نمایشی اجازه برای سوئیچینگ بین شخصیت های اصلی در پرواز و جنسیت خود حداقل از آنچه که من تجربه کرده است و هیچ ارتباطی چگونه شخصیت ارتباط برقرار کردن با شما و یا توانایی خود را برای عاشقانه آنها است. در حالی که این و بسیاری از گی برخورد من تا به حال در یونان باستان احساس طبیعی در آخرین بازی این باعث می شود کمتر احساس در این دوره زمانی است. آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه قاطعانه مسیحی Anglo-Saxons که مشاهده هر گونه رابطه جنسی گاه به گاه به عنوان گناهکار مقابله با پیشرفت. با که گفت, شدت سکوت بی دست و پا پس از یک در غیر این صورت-حرف یوبی سافت هرزه به تماشای من تحریک برخی گی وایکینگ بود شاید به یاد ماندنی ترین بخش از نسخه ی نمایشی و به عنوان سری اریب بیشتر به سمت RPG من از بودن قادر به آزاد که من را مشاهده کنید مناسب.

ACV
یوبی سافت

به اندازه کافی در مورد آنچه همان -- چه جدید در سالن پذیرایی خدای اودین? بزرگ-بلیط موارد ضرب و جرح و حمله. ضرب و جرح هستند و تقریبا مشابه به فتح جنگ در ادیسه. من به رهبری یک ارتش کوچک برای حمله به یک قلعه یا قلعه که در نسخه ی نمایشی این احساس قابل ملاحظه ای شبیه به یک دور برای افتخار: مدیر عامل جمعیت حمایت از نیروهای نظامی و به دست گرفتن دشمنان قوی تر که من کتک راه من به اوجی در یک مبارزه. حملات بیشتر freeform ورزش. شما می توانید رویکرد این پنهانی و یا فقط در عجله خود را با ارتش از جبران. من در زمان شش یا پس از نگهبانان بدون اینکه شناسایی شده و سپس به یک درب است که مورد نیاز یک جفت دوم دست به باز کردن. من پس از آن منفجر در یک شاخ به احضار خوش آمدید, پارتی, مجبور, راه من و کشته شدن دشمنان باقی مانده در داخل.

که یک وایکینگ ها شخصیت خود را بهتر است-مناسب برای تمام کردن مبارزه با بیش از گذشته بازی assassins. شما دو اسلات سلاح است که می تواند جمعیت با ترکیبی از آیتم های شما می تواند دو weild کوچک محور حمل سلاح و سپر و یا بزرگتر دو دست سلاح. نیز وجود دارد که سه نوع متمایز از کمان که همه رسیدگی متفاوت است. این منجر به بیشتر از گزینه های مختلف در هنگام نزدیک شدن به مبارزه با برخورد به خصوص در زمینه حمله به جنگ است.

یوبی سافت
تصویر های اعتباری: Ubisoft

با وجود حملات و همه جانبه مبارزه با عناصر وجود دارد بیشتر تمرکز در خفا نسبت به گذشته دو بازی که در کاهش سری امضا مکانیک برای پنهان کردن در چمن و بوته. شما هم اکنون می توانید قرار داده و در یک ردای خود را پایین تر هود و شرکت در برخی از مد افتاده اجتماعی خفا به ترکیب جمعیت و فرار از تشخیص. خود را پر همدم (یک کلاغ در سالن پذیرایی خدای اودین) است که کمتر در اودیسهکه در آن شما به طور موثر می تواند علامت هر دشمن در یک اردوگاه در یک پاس. شما هنوز هم با استفاده از پرنده خود را به غیر روحانی از زمین و علامت تا به سه هدف — یکی دیگر از چیزی تقریبا غیر ممکن است در نسخه ی نمایشی من با تشکر از جریان تبدیل که زمین به یک لک — اما شما به طور معمول با استفاده از خود را "اودین را دید" (بازی نام برای eagle vision/animus پالس) برای شناسایی دشمنان را به پایین به صورت جداگانه.

در حالی که نشان داده شده در پیش نمایش, شهرک به عنوان دیده می شود در Black Flagبه پشت, با تمرکز بر روی ساخت ساختمان و یک جامعه است. یکی دیگر از بازگشت از ویژگی های hidden blade برای ترور — در زمان شما ظاهرا قادر به کشتن هر هدف با یکی یواشکی رسید. اخیر, ویژگی های مانند استخدام NPCs در حال حاضر. من استخدام یک گربه در نسخه ی نمایشی من اما احتمالا انسان ها به طور مشابه, خوش آمدید به پیوستن به خود را خوش آمدید ، نیز وجود دارد اسطوره ای موجودات و دشمنان به مبارزه در همراهی با تغییر نسبت supernatural اسطوره گذشته نوشته است. من آمد تا در برابر سیاه و سفید پوسته, یک شبح مانند سگ از شرق Anglian افسانه رومینگ در اطراف خراب کردن Suffolk.

ACV
یوبی سافت

سالن پذیرایی خدای اودیندر برداشت اول است که کمتر در مورد "جدید" از آن است که در مورد دادن مفاهیم قدیمی در قرون وسطی لیسیدن رنگ. برای مثال بازی ظاهرا قرار می دهد کمتر از تاکید بر "درست کردن" اما به نظر می رسد بیشتر از یک پالت مبادله از یک تغییر عمده فروشی. شما باز کردن, امتیازدهی به مهارت ها و قرار دادن آنها در یکی از سه دسته گرگ خرس یا عقاب که چین با شکارچی جنگجو و قاتل ها در ادیسه. امتیاز شما قرار داده ایم در هر دسته بندی می شوند و سپس همراه خود را به شکل کلی قدرت و امتیاز و نقشه در نسخه ی نمایشی من تا به حال یک "پیشنهاد قدرت" شکل تزیین شده که در آن "توصیه می شود سطح" استفاده می شود. بنابراین مبادله در سطح راهگاهی برای قدرت راهگاهی.

برخی از ویژگی های جدید بیشتر از دیگران اگر چه شما هنوز هم می تواند ردیابی اصل و نسب خود را. در اودیسهشما می توانید از سرنگونی حاکمان به تغییر موازنه جنگ; در سالن پذیرایی خدای اودینشما می توانید ایجاد دیپلماتیک مشارکت با تسهیل ازدواج بین قبیله. نسخه ی نمایشی درگیر یک ازدواج و پذیرایی میزبان تعدادی از مانع minigames از جمله نوشیدن و مسابقات تیراندازی با کمان. وجود دارد به نظر می رسد مقدار زیادی از مانع minigames و فعالیت های خود را برای پر کردن زمان با در شرق آنجلیا; آن را در حال حاضر تایید شده است که شما می توانید ماهی در نورویچ (یا Northwic به عنوان بازی آن را خواند) من درگیر در flyting, یک شاعرانه رقابت است که نشسته است در جایی بین رپ نبرد و جزیره میمون را توهین و دعوا.

یوبی سافت
تصویر های اعتباری: Ubisoft

من به دنبال به جلو به سالن پذیرایی خدای اودین ، پس از به تازگی از شنیدن بسیاری از اعضای خانواده' نام در اودیسه (من نصف یونانی نشین قبرس) انتخاب در محل این زمان در اطراف احساس می کند مانند Assassin's Creed تیم به طور مستقیم هدف قرار دادن آن ها در من. داشتن زندگی در انگلستان, همه زندگی من, من نمی توانم صبر کنید برای کشف برخی از تاریخچه آن هستم و در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک سفر به برخی از شرق آنجلیا تاریخی که به ویژه در نسخه ی نمایشی. اما در حالی که من می دانم من قصد دارم برای لذت بردن از سالن پذیرایی خدای اودینمن هنوز هم نگرانی.

Odyssey یک بازی بزرگ است که خواستار 65 ساعت از وقت من در زمانی که نیمی از آن را بسنده. من شنیده ام بسیاری از استدلال است که این نقشه بیش از حد بزرگ بود -- Valhalla's است که به ظاهر از یک اندازه مشابه شامل انگلستان و بخش هایی از مدرن روز نروژ -- اما من فکر نمی کنم که این. نقشه را می توان به عنوان بزرگ یوبی سافت را دوست دارد تا زمانی که وجود تنوع در آنچه شما انجام می دهند.

در playthrough از اودیسهکه صدها نفر از sidequests در حالی که به خوبی نوشته شده است بیشتر درگیر دقیق همان گیم پلی و بیش از دوباره. و من صرف ساعت بازی بسیار شبیه برخورد به منظور بالا بردن شخصیت من به یک سطح که در آن من می توانم پیشرفت داستان. من همه برای قرض گرفتن عناصر آر پی جی به گسترش یک بازی آسیاب است که یک ویژگی است که هر کسی برای درخواست. برای من فعالیت های اضافی و تاب تازه در مفاهیم می تواند راه را برای ساخت این جهان زیبا است که یوبی سافت است که گر چه هنر کمتر احساس کم عمق, اما من امیدوارم که آنها در ترکیب با قانع کننده داستان سرایی و گیم پلی بازی تنوع و زمان اجرا را می کند که بیش از حد لزوم ماندن خود خوش آمدید.

Assassin's Creed Valhalla منتشر خواهد شد در نوامبر 17th برای PlayStation 4, Xbox One, PC و گوگل Stadia. آن را نیز در آینده به 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X اما این که آیا آن را در نوامبر 17th نیست واقعا برای یوبی سافت.

در این مقاله: یوبی سافت, یوبی سافت رو به جلو, بازی assassins creed, بازی assassins creed valhalla, پیش نمایش, پلی استیشن, xbox, pc, استادیوم, ویژگی های بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب