چگونه به حفظ حساب PSN خود را

حفاظت از خود را به حساب شبکه پلی استیشن نیست همه سرگرم کننده و بازی. خود را با آدرس و اطلاعات پرداخت و بازی

توسط DOSTEMANSALAM در 15 اردیبهشت 1399

حفاظت از خود را به حساب شبکه پلی استیشن نیست همه سرگرم کننده و بازی. خود را با آدرس و اطلاعات پرداخت و بازی کتابخانه متصل خود حساب PSN و بازی های دیگر حساب های نخست اهداف هکرها. این مهم را به انجام همه شما می توانید به نگه داشتن آن امن است. در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید به نگه داشتن حساب PSN خود را امن است.

استفاده از یک رمز عبور قوی

اولین گام در امنیت تقریبا هر حساب کاربری است که با استفاده از یک رمز عبور قوی. بهتر است به یک رمز عبور منحصر به فرد برای همه حساب و نیست که مشترک با سرویس های دیگر مانند خود را به آدرس ایمیل یا پروفایل های رسانه های اجتماعی. این مانع از حساب های دیگر از خطر بیافتد و اگر یک رمز عبور است که به بیرون درز کرد. کلمه عبور نیز باید متفاوت باشد در شخصیت با استفاده از ترکیبی از اعداد و حروف و کاراکترهای خاص با هیچ اطلاعات شخصی گنجانده شده است.

فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت

دو فاکتور تأیید هویت قدرتمند و در لایه دوم برای حفاظت از حساب PSN خود را. فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت از طریق تنظیمات حساب در یک مرورگر و یا حرکت به تنظیمات سیستم بر روی PS4 خود را به طور مستقیم.

PSN 2 Factor Authentication

از تایید دو مرحله ای از ویژگی های است که در امنیت بخش تحت عنوان "تأیید اعتبار 2 مرحله ای." برای فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت شما نیاز به قرار دادن در شماره تلفن همراه خود را. انتخاب یکی است که اغلب به آسانی در دسترس تنها به شما.

ساخت یک توجه داشته باشید از نسخه پشتیبان تهیه کد می تواند به شما کمک کند به دست آوردن دسترسی اگر شما قادر به استفاده از تلفن خود را برای یک کد منحصر به فرد.

پیگیری باری

دو فاکتور تأیید هویت نیز اجازه می دهد تا شما را به بررسی تلاش ورود به سیستم و جلوگیری از کاربران غیر مجاز از دسترسی به حساب PSN خود را. اگر شما یک کد ارسال شده به تلفن خود را بدون تحریک وارد شوید یا دیدن هر گونه تلاش ورود شما باید تغییر رمز عبور خود را بلافاصله.

این نه تنها محدود به گوشی خود را. شما همچنین می توانید چک کنید اگر کسی دیده است ورود خود را با مراجعه به آدرس ایمیل مرتبط با حساب PSN خود را در هر مرورگر وب است. شما باید دریافت اطلاعیه هر زمان کسی سیاهههای مربوط وجود دارد.

جلوگیری از به اشتراک گذاری اطلاعات

این دانش مشترک به اشتراک گذاشتن کلمه عبور, اما آن را فقط به عنوان مهم برای جلوگیری از سایت های با بیش از حد خوب-به-می شود-true "پیشنهادات ویژه" که نیاز به اطلاعات خصوصی. حتی به اشتراک گذاری اطلاعات حساب با دوستان نزدیک باید اجتناب شود. کامپیوترهای عمومی نیست توصیه می کنند اما اگر شما با ورود به یکی همیشه مطمئن شوید که برای ورود به سیستم با موفقیت و هرگز خود را ذخیره کنید شناسه کاربری و یا رمز عبور بر روی آن.

در همین راستا عمومی Wi-Fi را بدون حفاظت از رمز عبور و یا که بسیاری از افراد به اینترنت دسترسی دارند باید اجتناب شود. این مصالحه می تواند حساب خود را به عنوان هکرها اغلب چفت بر روی شبکه Wi-Fi عمومی مکانهایی مانند کافی نت ها و مدارس و کتابخانه ها به عنوان این است که زمین بازی خود را. آنها قادر به دسترسی به اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته شده است با اتصال به اینترنت برای هک کردن به دستگاه خود را به طور مستقیم و یا به سادگی به سرقت اطلاعات خصوصی خود را مانند ایمیل و شماره تلفن و رمز عبور بدون شما حتی متوجه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب