گوگل شروع به تست آن جایگزینی برای کوکی های شخص ثالث

رافائل Henrique/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images گوگل گرفته شده است یک گام نزدیک تر ب

توسط DOSTEMANSALAM در 12 مرداد 1399
BRAZIL - 2020/03/28: In this photo illustration the Google Chrome logo is displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
رافائل Henrique/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

گوگل گرفته شده است یک گام نزدیک تر به طرد کوکی های شخص ثالث از کروم. غول اینترنت آغاز شده است و تست آن اعتماد نشانه با توسعه دهندگان وعده داده است که بیشتر حرکت خواهد به زندگی می کنند آزمون "به زودی." همانطور که قبل از این شرکت امیدوار است به فاز از کوکی های شخص ثالث در کروم پس از آن می تواند نیازهای هر دو کاربران و تبلیغ کنندگان.

اعتماد نشانه به معنای پرورش اعتماد کاربران در سراسر سایت های بدون اتکا مداوم شناسایی داده ها مانند کوکی های شخص ثالث. آنها از لحاظ تئوری جلوگیری از ربات بر اساس آگهی تقلب بدون بستن اطلاعات به افراد است. این امر می تواند یک چارچوب را به عنوان بخشی از یک بزرگتر حریم خصوصی گودال ماسهبازی از جمله چندین استانداردهای باز.

این شرکت هنوز هم امید به پاک کردن کوکی های شخص ثالث تا سال 2022.

این تست را به عنوان گوگل است و بهبود شفافیت تبلیغات. این معرفی یک "در مورد این آگهی" از ویژگی های است که نشان می دهد تایید نام تبلیغ. آن را در ابتدا در دسترس خواهد بود تنها برای تبلیغات خریداری شده از طریق تبلیغات گوگل و نمایش و تصویری 360, اما آن را گسترش می باید در جای دیگر در 2021. گوگل قول داده است برای جلوگیری آگهی اطلاعات غلط در آن سایت و اثبات صحت برخی از تبلیغات ممکن است کمک کند.

در این مقاله: گوگل, کوکی ها, حریم خصوصی در اینترنت, تبلیغات اینترنتی, تبلیغات, Chrome, توسعه دهنده, توسعه دهندگان, مرورگر, حریم خصوصی, گودال ماسهبازی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن