فورد با استفاده از کیسه هوا مواد به پزشکی لباس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

فورد یکی از تعدادی از خودروسازان pivoting برای تولید تجهیزات پزشکی در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399

فورد یکی از تعدادی از خودروسازان pivoting برای تولید تجهیزات پزشکی در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در برخورد با کروناویروس بحران است.

در یک به روز رسانی در این هفته ماشین های غول پیکر را نشان داد کشت از طرح های جدید که شامل ساخت پزشکی لباسهای از مواد مورد استفاده برای تولید کیسه های هوا. لباس را به صورت بخشی از تجهیزات طراحی شده برای کمک به جلوگیری از بیمارستان کارگران از پیمانکاری coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19. امکانات پزشکی در مکان هایی مانند شهر نیویورک است که ضربه سخت توسط ویروس ها رنج می برند کمبود تجهیزات است.

کار با کیسه هوا تامین کننده Joyson سیستم های ایمنی (JSS) و تولید تنظیم شده است برای رسیدن به 75,000 لباسهای یک هفته پنج شنبه, مارس 19 قبل از پوسته پوسته شدن تا 100,000 یک هفته به زودی پس از.

"توسط جولای 4, Ford-تامین کننده JSS را برش و دوختن 1.3 میلیون لباسهای که خود آزمایش به استانداردهای فدرال و قابل شستشو هستند تا به 50 بار" خودروساز گفت: در انتشار ترسیم تلاش های خود اضافه کرد که بیش از 5000 لباسهای در حال حاضر تحویل داده شده است به بومانت سلامت بیمارستان در شهر دیربورن و Farmington Hills, Michigan.

در یکی دیگر از تلاش فورد در حال کار با مینه سوتا بر اساس 3M به تولید یک هوا-تصفیه تنفسی (PAPR) طراحی شده برای کمک به حفاظت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی حرفه ای مبارزه با COVID-19.

به تازگی طراحی شده PAPR ویژگی های یک کاپوت و سپر صورت را پوشش می دهد که یک کارگر سر و شانه در حالی که یک راندمان بالا (هپا) سیستم ارائه می دهد تامین فیلتر هوا برای تا هشت ساعت است.

دمنده هوا سیستم که فورد اشاره می کند که شبیه به فن های موجود در F-150 را تهویه صندلی های طراحی شده توسط یک باتری قابل شارژ قابل حمل باتری را قادر می سازد که ماسک به باقی می ماند در استفاده از ثابت.

تیم توسعه می گوید آن را با اعتماد به نفس طراحی جدید دریافت تایید مورد نیاز تا پایان مارس هموار کردن راه برای بیش از 100 ، 000 واحد مونتاژ در یک فورد تسهیلات در نزدیکی تخت, سنگ, میشیگان — به دست به سلامت کارگران است.

فورد و 3M قصد کمک مالی به هر سود آنها کسب درآمد از فروش PAPR به COVID-19-مربوط به سازمان های غیر انتفاعی.

خودروساز نیز وام ساخت آن پشتیبانی برای کمک به ترمو فیشر علمی به بیش از سه برابر تولید COVID-19 مجموعه کیت برای بیمار تست ویروس. ترمو فیشر اجرایی جان Reuss اظهار نظر که آن را "بزرگ به صنایع مختلف که با یکدیگر برای حل یک مشکل شایع است."

فورد همراه با دیگر خودروسازان که شامل تسلا هوندا واکسهال و رولز-رویس نیز می تواند کمک به تولید مقدار مورد نیاز هواکش به عنوان بخشی از تلاش های بیشتر برای مقابله با شیوع کروناویروس.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن