بیشتر مبلمان از عملکرد Electrohome را کینگستون 7-در-1 گردونه دروازه ورود به وینیل رکورد جمع آوری

Electrohome کینگستون 7-در-1 وینیل رکورد پخش | $200 | آمازونشما می دانید یک فرد است یا خوش برخورد و یا طاقت فرس

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399

Electrohome کینگستون 7-در-1 وینیل رکورد پخش | $200 | آمازون

شما می دانید یک فرد است یا خوش برخورد و یا طاقت فرسا هنگامی که شما در پیدا کردن آنها گوش دادن به وینیل. بگویید که آیا آنها نیز باید یک جریان موسیقی اشتراک. کسانی که حاضر به شرکت در 21st-century technology سقوط به دومی جعبه. من برای یک استفاده می شود برای لذت بردن از هر دو تا همین چند سال پیش زمانی که من سابق هم اتاقی احتکار تمام سوابق من در جای خود و هرگز به آنها پشت پس از من نقل مکان کرد. (سینی دوار خود را از قطع شده است اما مدرن آن روز که معادل به روز رسانی سونی PS-LX310BT.)

تبلیغات

که 2017. پس از آن من می خواهم زندگی من بهترین وینیل زندگی تا ماه مارس این سال که Electrohome من فرستاده خود را 7-در-1 سینی دوار/Bluetooth/3.5 mm جک/AM/FM رادیو/پخش CD/USB دسته کوچک موسیقی جاز. در واقع هر راه شما می خواهید برای گوش دادن به موسیقی این چیزی رو شما پوشش داده شده است. های موجود در آن مخلوط می *چک یادداشت* سه روش پخش موسیقی از گوشی خود را پس نگران نباشید اگر شما وینیل مجموعه نیست به مردن فقط رتبهدهی نشده است.

معدن مسلما خیلی ناب—در حالی که من استفاده می شود به یک فروشگاه تمام آلبوم ها به تلنگر از طریق, من در حال حاضر خود را ناب /mu/-هسته ای خنثی شیر هتل در هواپیما بیش از دریا, Kendrick Lamar را خوب بچه م.یک.یک.d شهرو hilariously از موسیقی متن به فیلم Bohemian Rhapsody. و در حالی که این صدا ممکن است مانند یک داستان من ساخته شده تا پوشش من, کون, که یکی از آخرین نشان داد تا در پست چند روز پیش با صفر هشدار. من آن را سفارش دهید. اگر شما می دانید که من این آلبوم که آیا به عنوان یک شوخی و یا شیرین کاری تبلیغاتی لطفا راهنمایی gcarey@theinventory.com.

تبلیغات
G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

مطمئن شوید که آن را کلیشه اما در طیاره بیش از دریا همیشه از من به ارمغان می آورد به یک زمان ساده تر به عقب زمانی که من فکر کردم خنثی شیر هتل "زیرزمینی" و همچنین ska برای برخی از دلیل. خوب بچه م.یک.یک.d شهر باعث می شود من دلتنگ که برای یک بار در کالج من رو راه بیش از حد مست در یک روز هفته و zonked به یک کپی هم اتاقی من تا به حال دروغ گفتن در اطراف. به عبارت دیگر این آلبوم را به ذهن متبادر خاص در مقاطع که من شنیده ام آنها را در بازی کمرنگ در پس زمینه. این است که می گویند من نمی خواهد با خشونت ادا کردن "من LOOOOOVE شما JEEEESSUS CHRRRIIIIST" در بالای ریه ها من زمانی که پادشاه هویج گل, امتیاز. 1 & 2 رسید. هیچ وعده.

قبل از اینکه من بیش از حد در علف های هرز که در آلبوم صدای بهترین پس از چهار فنجان آب جنگل بیایید به این گردونه. اول آن است اما فکر نمی کنم از آن را به عنوان فقط یک music player; در 13.5 x 17.3 x 12.25" به کینگستون 7-در-1 است که مبلمان و دکوراسیون خانه. آن را به معنای صنوبر تا یک خانه یا آپارتمان است که به سادگی چیزی از دست رفته. شاید شما باید یک طرف میز را با هیچ چیز در آن است. خوب در اینجا چیزی است که برای پر کردن این فضا با موسیقی و تصفیه شده, در یک e s t h e t i c. متاسفانه به من اظهار تاسف چندین بار در این سایت پس از آغاز کار من در اینجا ما لازم نیست که مشکل من 500-sq. ft خانوار پس از آن به جای clutters ما ناهار خوری منطقه و حتی بیشتر. اما من مشکل من اعتراف کنم.

پس از آزمایش آن به طور گسترده عمدتا در حالی که پخت و پز و یا انجام کارهای من ادعا تطبیق پذیری است بهترین دلیل برای خود کینگستون 7-در-1 گردونه. برای بهره گیری از آلبوم شما لازم نیست خود را بر روی وینیل, بلوتوث, aux-in و پخش CD پشتیبانی از اضافه کردن لایه های ابزار آنالوگ turntables نبود. حمل و نقل پیچ باعث می شود آن را ممکن است به حرکت و یا سفر بدون خطر آسیب. شامل 45 آداپتور باز می شود تا جهان از 7" سوابق شما می توانید چرخش. بر روی کاغذ Electrohome رکورد بازیکن چخ است در, است که تا زمانی که شما در نظر ساخته شده است در بلندگو. من دروغ نمی گم کیفیت صدا را بمکد!

تبلیغات

جدا از وام خود را کاملا به تزئینی, فریمسود اصلی به وینیل شما شنیدن بیشتر از جمع است و چشم انداز مثبت در کیفیت صدا در مقایسه با سی دی و جریان. چون وینیل فشرده در یک فرمت فشرده سازی lossless آن را ندارد به فشرده برای دیدار با دیجیتال سازی مورد نیاز است. دستاوردهای نیست به صورت خودکار هر چند. شما نیاز به راست بلندگو برای این کار و این به سادگی آن است. برای آنچه در آن ارزش, RCA و aux کردن آن را آسان به قلاب تا یک سخنران خارجی. از آنجا که ما در حال حاضر یک Sonos حرکتمن وصل است که با استفاده از یک کابل صوتی 3.5 mm و به من دستور داد در آمازون به طور خاص برای این بررسی. فقط می خواهم که مشکل حل شد.

تبلیغات

در پایان روز Electrohome کینگستون 7-در-1 بازیکن سابقه است که یک رجعت محور اول و یک موزیک پلیر دوم. اگر دلتنگ kitsch با دقت توصیف حس خود را از سبک و شما باید فضا برای برجسته نشان دادن آن—این گردونه است برای شما. اگر نه در نظر گرفتن یکی از این توانمند جایگزین. تا آنجا که کیفیت صدا ناامید اجازه دهید آن صورت, بیشترین رکورد بازیکنان فاقد ساخته شده است در بلندگو در دسترس نباشد. و روشن نیست که شما باید برای خرید یک سیستم صوتی خارجی به انفجار و آهنگ های خود را, آنها فقط صدای نیمه مسطح اگر شما نمی.

تبلیغات

به عنوان برای آلبوم من چیدن بعدی در اینجا 10 صفحه در لیست خواسته های من در هیچ منظور خاص:

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن