'Outriders' ویدیو نشان می دهد آن آرپیجی تیرانداز گیم پلی

مردم می توانند پرواز / Square Enix پس از "آشکار" تریلر آنها به اشتراک گذاشته partway از طریق

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399
Outriders screenshot
مردم می توانند پرواز / Square Enix

پس از "آشکار" تریلر آنها به اشتراک گذاشته partway از طریق فوریه شرکت Square Enix و مردم می توانند پرواز را منتشر کرده اند جزئیات جدید در Outriders به عنوان بخشی از یک ماهانه پخش سری در بازی های آینده. پخش ارائه یک شیرجه عمیق به Outriders' سیستم جزئیات چگونه آن کلاس, مورد, مشکل, رابط کاربر و پیشرفت مکانیک کار خواهد کرد.

در آغاز این ویدئو ما در دیدار با Pyromancer یکی از چهار طبقه قابل پخش است که شما قادر خواهید بود به انتخاب کنید هنگامی که Outriders بیرون می آید و بعد از این سال. آنها در یک ماموریت است که می گیرد در یک محیط به نام اولین شهر -- شما می دانید مانند گذشته شهرستان در سرنوشت. اما به نظر می رسد برای اولین بار در شهرستان است نه یک بازیکن توپی مانند آن سرنوشت همتای. به جای بی شماری Zerg موجودات مانند هجوم شهرستان و آنها تلاش خواهیم کرد به شما پایمال با شماره های خود را به عنوان شما سعی می کنید به کار راه خود را از طریق ماموریت.

وقتی که می آید به لحظه-به-لحظه گیم پلی Outriders بیشتر در مشترک با چرخ دنده های جنگ و Mass Effect: آندرومدا از سرنوشتکه حس می کند زمانی که شما در نظر مردم می توانند پرواز مشغول به کار در چرخ دنده های جنگ: قضاوت. شما کنترل شخصیت خود را از ديد شخص ثالث و حتی پوشش شما می توانید در پشت. هر کلاس دارای دسترسی به هشت توانایی های که از آن شما می توانید در هر زمان با اتصال آنها را به کنترل خود را.

جالب ترین جنبه های بازی مردم می توانند پرواز نشان داد آن بود "جهان ردیف" مشکل سیستم. اگر شما بازی Diablo 3خیلی از این صدا آشنا است. هنگامی که شما برای اولین بار شروع به بازی Outridersشما شروع در جهان در ردیف 01. 15 وجود دارد از جمله سطح و شما پیشرفت نردبان با بدست آوردن تجربه های جداگانه از شخصیت خود را به سطح. با هر یک پس از آن ردیف, بازی دشمنان تبدیل خواهد شد قوی تر اما آنها را نیز رها کردن سلاح و تجهیزات بهتر.

علاوه بر این هر زمان که شما دسترسی به جدید جهان ردیف Outriders شما خواهد شد پاداش با تهیه مواد دنده و یا هر دو. گرفتن این است که شما فقط می خواهید کسب درآمد جهانی ردیف در حالی که تجربه بازی در بالاترین سطح دشواری در دسترس شما است. اگر مرگ شما, شخصیت خود را از دست دادن یک در صد از جمعیت ردیف تجربه آنها به دست آورده ایم تا به آن نقطه. برای موفقیت در بالاترین سطح دشواری شما نیاز به تجهیز شخصیت خود را با بهترین ممکن است دنده. مشکل در بازی نیز مقیاس نسبی به تعداد زیادی از مردم شما در حال بازی کردن با, به طوری که شما و دوستان شما نمی توانید حمله رعد اسا از طریق محتوا.

به سوی پایان, جریان, مردم می توانند پرواز با اشاره به بازی را در بازی lore واژه نامه. این استودیو گفت: همه Outriders' داستان خواهد بود "بر روی دیسک" -- به وضوح یک حفاری در سرنوشتکه در ابتدا تنزل آن Grimoire به وب سایت شما تا به حال به عنوان خوانده شده خارج از بازی. این استودیو وعده داده شده برای به اشتراک گذاری بیشتر در مورد بازی زمانی که آن را پخش یکی دیگر از گیم پلی جریان در ماه ژوئن. Outriders خواهد آمد در این فصل تعطیلات در 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X و همچنین به عنوان نسل فعلی کنسول ها و PC است.

در این مقاله: مردم می توانند پرواز Outriders, Square Enix, بازی های ویدئویی, بازی, کامپیوتر شخصی, PS4, PS5, Xbox One, ایکس باکس سری X Steam, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب