جولای بهترین بازی های معاملات از جمله نحوه دریافت $10 جدید کاغذ ماریو

جولای یک ماه بزرگ برای بازی ویدئویی منتشر شده و معاملات به صورت پارسه با تخفیف بزرگ نام عناوین و اخبار منتشر

توسط DOSTEMANSALAM در 27 تیر 1399

جولای یک ماه بزرگ برای بازی ویدئویی منتشر شده و معاملات به صورت پارسه با تخفیف بزرگ نام عناوین و اخبار منتشر شده به طور یکسان.

بازیکنان می توانید دو تا از بزرگترین منتشر شده از ماه Paper Mario: اوریگامی پادشاه و روح تسوشیما 10 دلار کمتر در روز راه اندازی با خرید بازی از خارج در فرد است. بدون markdown هر دو بازی را خرده فروشی برای $60 در ژوئیه 17. دیگر وجود دارد در دسترس افزودنیهای بازی به عنوان به خوبی. بازی های ویدئویی خرده فروش GameStop ارائه شده است یک کاغذ ماریو: اوریگامی کینگ پین مجموعه با خرید بازی پلی استیشن, فروشگاه دیجیتال نسخه لوکس از روح تسوشیما که شامل یک مینی هنر کتاب جذابیت و دیگر در بازی اضافی.

در 50 $Far Cry طرفداران می توانند قبل از سفارش نسخه استاندارد به تازگی اعلام کرد که بازی Far Cry 6 در آمازون برای ایکس باکس یک و پلی استیشن 4. معامله صدق نمی کند به ایکس باکس سری X, PS5 یا نسخه PC بنابراین بازیکنان حاضر به چوب آن را با کنسول های نسل فعلی خواهد از این سود آمازون معامله است.

صحبت از PlayStation Store این هفته مجموعهای از معاملات با تخفیف های بزرگ در برخی از شناخته شده عنوان. بعضی از بازی ها مشخص شده پایین تا 90 ٪ خاموش و بسیاری deluxe نسخه از بازی با تعداد زیادی از افزودنی ها و قدرت پردازش نیز در دسترس هستند. فروش اجرا می شود تا ژوئیه 22. در اینجا چند قابل توجه بازی:

  • Call of Duty: Black Ops III – زامبی تواریخ نسخه بسته نرم افزاری است که 20 دلار از $60
  • آسمان هیچ انسان است $25 از 50 دلار
  • Tom clancy's Ghost Recon انفصال است که 15 دلار از $60
  • Resident Evil 7 است 10 $از $20
  • Dark Souls III – Deluxe Edition نرم افزاری است $21 از 85 دلار
  • Assassin's Creed اودیسه نسخه نهایی بسته نرم افزاری است که 30 دلار از $120
  • Far Cry 3 نسخه کلاسیک است که از 3 $ از $30.
  • Watch Dogs 2 – Deluxe Edition است که 12 دلار از $60
  • Star Wars Jedi: Fallen سفارش Deluxe Edition است $38 از $70

اگر شما یک PC gamer و شما همیشه می خواستم به سعی کنید برخی از بازی ثبتشده' خیمه عناوین شما در شانس هستید. برای $15 بازیکن می تواند دریافت بیش از 170 دلار ارزش بازی از فروتن تابستان, بازی ماجراجویی, بسته نرم افزاری با عنوان Batman: The ثبتشده سریThe Walking Dead: Season 1, The Walking Dead: 400 Days بتمن: دشمن در سایه حالت گرگ میان ما The Walking Dead: The Final فصل و The Walking Dead: Michonne.

غیر ثبتشده بازی مانند Oxenfree و بهشت طاق نیز گنجانده شده است. خریداران پرداخت می تواند به عنوان کمی به عنوان $1 یا آنجا که آنها می خواهند و این مقدار از بازی های آنها از این بسته نرم افزاری بستگی به قیمت آنها پرداخت اما 15 دلار دریافت خواهد شد همه آنها.

به بالا همه چیز خاموش نینتندو تغییر نرم افزار کنترل کننده است که فقط بیش از 10 دلار در آمازون در $59 و نه از جمله حمل و نقل و مالیات. اگر شادی باهم رانش موضوع یک مشکل باقی می ماند و سپس نرم افزار کنترل کننده ممکن است یک جایگزین خوب به خصوص در قیمت فعلی آن.

به روز شده در جولای 16, 2020: اضافه Far Cry 6 قبل از سفارش معامله است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب