تویوتا جدید 2021 Sienna قابل توجه است به دو دلیل. برای اولین بار فقط در این نگاه چیزی: این مقدار زیادی از بدن تیز خطوط و جلو پنجره مشبک است که در حالی که ظاهرا با الهام ژاپنی گلوله قطار به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک فوق العاده ای اخم کردن. آن را به معنای کشتی خانواده ها در اطراف در حالی که همه به دنبال فوق العاده aggro. دوم-و از همه مهمتر -- هر نسخه جدید Sienna ترکیبی است.

تا چه خواهد شد در حدود $33,000 خالص شما وقتی که این رول به نمایندگی بعد از این سال ؟ در میان چیزهای دیگر, 2.5 لیتری چهار سیلندر موتور کمک کرده و همراه با یک جفت موتور الکتریکی طراحی شده توسط باتری زیر پا جلو چاه. (نگران نباشید در مورد شارژ آن باتری یا; این چیزی نیست یک plug-in hybrid.) در پشت سر هم 2021 Sienna تولید حداکثر 243 اسب بخار است که به طرز محسوسی کمتر از آنچه که شما می توانید در زمان محصول را به طور طبیعی آسپيره V6 موتور. که شیب در قدرت ممکن است به معنی این مینی ون است که کمی کمتر سرگرم کننده از خروجی مدل اما باید آن را تشکیل می دهند که در خالص عملی name 2021 Sienna رتبه 33 ترکیبی مایل در هر گالن تا از مدل قبلی 20-ish.

Roadtrippers خواهد بود خوشحال می دانیم که جدید Sienna می توانید دو همان 3,500 پوند از هر آنچه که به عنوان سلف خود و این که تمام سطح تر و تمیز می تواند kitted با تمام چرخ دیسک. و به طور معمول کسانی که سطح تر و تمیز ارائه یک طیف گسترده ای از ویژگی های. نیاز به یک مینی ون با ساخته شده است در خلا ؟ یا کوچک یخچال ؟ 10-inch سر تا صفحه نمایش و یا یک پرنده-چشم دوربین ؟ تویوتا پاسخ به همه موارد فوق است "حتما چرا که نه؟"

که تویوتا خواهد آزادی ترکیبی وانت بسیار نیست یک غافلگیری: تغییر شده است و این موضوع از نشت و حدس و گمان برای ماه می باشد. چه چیزی جالب تر این است که تویوتا به نظر می رسد با توجه به در گاز-تنها ماشین با اجسام حجم به طور کامل. حتی اگر کرایسلر ترکیبی Pacifica ضرب و شتم تویوتا به پانچ و است که به سرعت تبدیل به یک سبز ماشین مورد علاقه پدر و مادر شرکت FCA هنوز هم آن را احساس مهم برای حفظ مدل اصلی در اطراف برای سنت گرایان و افرادی که نیست آماده به ریخت و پاش. با فرض آن دوباره طراحی مدل 2021 نمی مخزن -- یک امکان مجزا هنگامی که شما در نظر گرفتن اثر COVID-19 داشتن در خرید و فروش ماشین در حال حاضر --تویوتا آغوش هیبرید خانواده شاتل به خوبی ممکن است دائمی. اگر آن است که ما قطعا نمی خواهد ذهن به دیدن دیگر خودروسازان به دنبال کت و شلوار.