50 بهترین فیلم در Netflix بکشد در حال حاضر

آخرین به روز رسانی: 13 ژوئن 2020 Netflix ارائه می دهد هزاران نفر از فیلم ها از طریق آن جریان پلت فرم. اگر چه

توسط DOSTEMANSALAM در 24 خرداد 1399

آخرین به روز رسانی: 13 ژوئن 2020

Netflix ارائه می دهد هزاران نفر از فیلم ها از طریق آن جریان پلت فرم. اگر چه این سرویس می تواند شگفت انگیزی دقیق با پیشنهادات خود را, آن را هنوز هم اغلب دشوار است برای پیدا کردن چیزی است که ارزش تماشای میان سیل از انتخاب. بنابراین ما گرفته ام در اب راه رفتن را از طریق Netflix مقاوم و فروشگاه به منظور به شما یک لیست از برخی از بهترین فیلم در Netflix بکشد حق در حال حاضر. این که آیا شما به تند و تلخ فیلم های مستند و یا اسکورسیزی آخرین کانگستر تلنگر لیست ما شما را تحت پوشش.

به دنبال چیز دیگری است ؟ ما همچنین گرد بهترین نشان می دهد در Netflix بکشد, بهترین فیلم های Hulu, بهترین فیلم در آمازون نخست و بهترین فیلم در دیزنی+.

E.T. the Extra-Terrestrial

محبوب کلاسیک برای مردم در تمام سنین, E. T. علمی تخیلی شاهکار است که طول می کشد مهربان رویکرد به بشریت اولین برخورد با حیات هوشمند در کیهان. الیوت (Henry Thomas) is a lonely boy که زندگی خود را با مادر تنها (Dee Wallace) خود را برادر بزرگتر مایکل (رابرت MacNaughton) و خواهر جوانتر او در داستان (درو بریمور). یک روز هنگامی که او را به کاوش در حیاط خلوت الیوت حواس چیزی او را به تماشای. مطمئن شوید به اندازه کافی یک فضاپیمای بیگانه در یک علمی ماموریت به زمین است و به اشتباه به سمت چپ در پشت یکی از خود را. کنار گذاشتن ترس خود را از عجیب و غریب به دنبال موجودی الیوت کار می کند برای کمک به E. T. پیدا کردن راه خانه خود را قبل از دولت می توانید نگه دارید از او.

گوجه فرنگی: 98%
ژانر: کودکان و نوجوانان و خانواده, علمی تخیلی و فانتزی
ستاره ها: Henry Thomas, رابرت MacNaughton, Dee Wallace, درو بریمور
کارگردان: استیون اسپیلبرگ
امتیاز:
PG
زمان اجرا:
114 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

یکی از محبوب ترین و با نفوذ sci-fi movies of all time رسما در Netflix بکشد. (به عنوان قسمت دوم!) مارتی McFly (Michael J. Fox) است عادی بالا معلم مدرسه ابتدایی با یک تا حدودی ناخوشایند زندگی است. او browbeaten توسط مدیر در مدرسه باید تحمل رابطه تیره و تار بین او درس خوان پدر (Crispin Glover) و مادر (Lea Thompson) و می بیند پدرش تحت فشار قرار دادند توسط میانسال قلدر ضربت (Thomas F. Wilson) Marty را پدر سرپرست است. اما زمانی که مارتی را غیر عادی دانشمند دوست Doc (کریستوفر لوید) نوبت یک DeLorean به یک ماشین زمان او سهوا می فرستد مارتی به 1950s, فقط قبل از خود را در حال حاضر-نوجوان پدر و مادر را ملاقات کرد و عاشق او شد. البته حضور او باعث به هم بزنید و آن را به او را به مطمئن شوید که پدر و مادر خود گرد هم می آیند در پایان و یا او را متوقف به وجود داشته باشد.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: اکشن و ماجراجویی, کمدی, علمی تخیلی
ستاره ها: Michael J. Fox, Christopher Lloyd
کارگردان: Robert Zemeckis
امتیاز:
PG
زمان اجرا:
116 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

اگر چه از آن باز می شود بر روی یک زن و شوهر توصیف تمام دلایل آنها عاشق یکدیگر Noah Baumbach را ازدواج داستان به سرعت dispels توهم: این یک داستان از طلاق از یک زن و شوهر از آمدن به تحقق نهایی که قراردادهای آنها می خواهند به سادگی ناسازگار و کثیف روند مرتب کردن جایی که آنها رفتن از وجود دارد. این زن و شوهر در سوال این است که نمایشنامه نویس Charlie باربر (آدام درایور) و بازیگر همسر نیکول (اسکارلت جوهانسون). نیکول می خواهد به حرکت به عقب به لس آنجلس که در آن یک کار جدید در انتظار, در حالی که چارلی را به جای دولت در نیویورک است. این آخرین در یک سری از تنش است که در نهایت آنها را می شکند و دو وکیل تا marshaling نارضایتی خود را به عنوان آنها divvy تا آنچه باقی مانده از زندگی خود را با هم.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: درام
ستاره ها: Scarlett Johansson, Adam Driver, لورا درن
کارگردان: Noah Baumbach
امتیاز:
R
زمان اجرا:
137 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

شده اند وجود دارد چند نوشته در ایندیانا جونز حق رای دادن بیش از چند دهه است همچنان بهترین است. در دهه 1930 Raiders of the Lost Ark زیر ایندیانا جونز (هریسون فورد), استاد باستان شناسی که moonlights به عنوان یک ماجراجو به کاوش در ویرانه های باستانی و غارت گنجینه های خود را به نام علم. هنگامی که او می آموزد که نازی ها به دنبال افسانه ای تابوت عهد جونز و معشوق سابق ماریون Ravenwood (Karen Allen) سر به مصر برای پیدا کردن کشتی برای اولین بار. Raiders of the Lost Ark یک زمین کامل رجعت به کلاسیک خمیر ماجراجویی داستان با جذاب کنایه قهرمان نابکار خائنانی و دیدنی مجموعه قطعات پاشیده در سراسر تنگ اسکریپت.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: درام
ستاره ها: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman
کارگردان: استیون اسپیلبرگ
امتیاز:
PG
زمان اجرا:
115 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Nick Nolte in Cape Fear

رابرت دنیرو و Juliette Lewis هر یک به دست آورده نامزد اسکار برای نقش خود را در مارتین اسکورسیزی بازسازی از سال 1962 تعلیق کلاسیک. وحشیانه هیجان انگیز می گوید داستان از یک کینه توز ex-con که در مجموعه های خارج برای از بین بردن وکیل که موفق به نگه داشتن او در خارج از زندان برای انجام یک سری از تجاوز 14 سال قبل. بیرحمانه به وسیله خانواده از خود دفاع سابق وکیل باهم قرار می دهد آنها را از طریق روانی رینگر.

گوجه فرنگی: 73%
ژانر: درام, راز & تعلیق
ستاره ها: Robert De Niro, Nick Nolte, Juliette Lewis
کارگردان: مارتین اسکورسیزی
امتیاز:
R
زمان اجرا:
128 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Zodiac

زودیاک قاتل که وحشت سان فرانسیسکو در '60s و 70s باقی می ماند یکی از بدنام ترین uncaught جنایتکاران در طول تاریخ است. دیوید فینچر در سال 2007 فیلم زودیاک نمی تلاش برای حل جرم و جنایت; در عوض, آن را با استفاده از این مورد به عنوان انگیزه ای برای مطالعه شخصیت تمرکز بر وسواس از سه مرد در تلاش برای گرفتن قاتل. شخصیت رابرت Graysmith (Jake Gyllenhaal) یک پازل وسواس کاریکاتوریست برای سان فرانسیسکو کرونیکل که جهش در این فرصت برای رمزگشایی یک پیام قاتل فرستاده شده به کاغذ ویراستاران. همراه با خبرنگار جرم و جنایت پل اوری (رابرت داونی جونیور) و کارآگاه قتل دیوید Toschi (مارک رافالو), Graysmith تلاش می کند به قطعه با هم سرنخ قاتل در پشت برگ. با وجود آن طول زودیاک است, تنش, هیجان انگیز, هیجان انگیز, فوق العاده جهت از فینچر.

گوجه فرنگی: 89%
ژانر: درام
ستاره ها: Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo, Robert Downey Jr.
کارگردان: دیوید فینچر
امتیاز:
R
زمان اجرا:
157 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Spider-Man: Into the Spider-Verse

آیا شما اغلب پیدا کردن که داشتن یک مرد عنکبوتی فقط کافی است ؟ 2018 آمار متحرک فیلم Spider-Man: به عنکبوت-آیه ارائه می دهد شما تمام Spider-مردان-زنان -خوک ها شما می توانید برای درخواست (و پس از آن برخی از). این فیلم به شرح زیر مایلز مورالس (Shameik مور) — که طرفداران Ultimate Marvel universe را تشخیص دهد — که می شود از نیش یک عنکبوت رادیواکتیو و توسعه spider-esque ابرقدرت. زمانی که ویلسون فیسک (Liev شرایبر) با استفاده از آزمايش ماشین را امتحان کنید و حرکت بین ابعاد مایل به پایان می رسد تا در یک جلسه خسته, نسخه پیتر پارکر (Jake Johnson) که موافقت خود را با کمک مایل مقابله با جهان-برخورد با بحران. آنها همچنین به کمک برخی از طبقه بندی های متناوب-جهان Spider-مردمی از جمله گوئن استیسی (Hailee Steinfeld), انیمیشن-الهام Peni پارکر (Kimiko Glenn) و hardboiled gumshoe Spider-Man Noir (نیکلاس کیج). به عنکبوت-آیه پرماجرا, فیلم خنده دار فیلم ابرقهرمان است که هیچ تردیدی در مورد پرتاب چیزهای عجیب و غریب در مخاطبان است.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: اکشن-ماجراجویی
ستاره ها: Shameik مور, Jake Johnson, Hailee Steinfeld
کارگردان: Peter Ramsey, باب Persichetti, Rodney Rothman
امتیاز:
PG
زمان اجرا:
117 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

مارتین اسکورسیزی کمک به تدوین این gangster ژانر با فیلم هایی مانند رفقای خوب و کازینوو در حال حاضر او را از بازگشت به این ژانر با The Irishmanیک فیلم است که نقش بسیاری از یادداشت ها به عنوان اوایل گانگستر داستان اما در یک مینور. بر اساس رویدادهای تاریخی این فیلم به شرح زیر فرانک در نهایت انجام شغل برای رئیس جرم راسل Bufalino (Joe Pesci). در طول سال Sheeran رشد می کند و نزدیک به رهبر اتحادیه جیمی Hoffa (Al Pacino) تبدیل شدن به محافظ و محرم که برگ او را در یک موقعیت بی دست و پا زمانی که مافیا تصمیم می گیرد Hoffa است که مشکل بیش از او ارزش است. The Irishman است مراقبه جرم و جنایت, درام, بررسی زندگی آن یاغی شخصیت های بیش از چند دهه از زندگی خود محروم از معمول زرق و برق آن تاکید کند روال فساد میکشد که Sheeran پایین.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: درام
ستاره ها: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci
کارگردان: مارتین اسکورسیزی
امتیاز:
R
زمان اجرا:
209 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Eddie Murphy in Dolemite is My Name

پس از یک وقفه طولانی از پرده نقره ای, Eddie Murphy بازگشت و در غیر معمول است اما پیروز مد. در Dolemite من است ناممورفی نقش رودی ری مور شسته نوازنده که به طور کامل دگرگون شده خود را به '70 blaxploitation شخصیت Dolemite تبدیل شدن به یک فرقه ستاره در این فرآیند است. یکی از رشته ای از فیلم Netflix ساخته شده در سال 2019 در تلاش برای شکستن به اسکار (با موفقیت هر چند نه با Dolemite) این است که بیشتر تحریک آمیز نسبت به متوسط خود را Eddie Murphy, کمدی و می بیند یکی از جهان محبوب ترین کمیک توانست به راحتی در یکی از متنوع ترین نمایشی اگر چه هنوز هم خنده دار نقش تا کنون.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Eddie Murphy, وسلی اسنایپس, Keegan-Michael Key
کارگردان: Craig Brewer
امتیاز:
R
زمان اجرا:
118 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Breaking Bad ممکن است نیاز نیست عاقبت — آخر عالی ارائه بسته — اما آن را یکی از بزرگ به هر حال. El Camino شرح زیر Jesse Pinkman (Aaron Paul) سابق شاگرد مت شخص مهم در میان یکدسته والتر وایت (بریان کرانستون) چیدن که نشان می دهد او را از چپ: سرعت و دور از ترکیب که در آن او شده است می خواهم برگزار زندانی نسبت به آنچه پس از آن به نظر می رسید آینده نامشخص. در حال حاضر جسی در اجرا از قانون تلاش برای ماندن یک قدم جلوتر با چیزی جز عقل خود را و یک تفنگ. El Camino دارای سرعت از کوره در رفته است که Breaking Bad خیلی خوب بود در به جسی تصادفا از یک شکست به بعد. آن را نیز حفظ ترد فیلمبرداری ساخته شده است که نشان می دهد نگاه بسیار خوب است.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: درام
ستاره ها: Aaron Paul
کارگردان: Vince Gilligan
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
122 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در سال 1999 ماتریس تعریف آنچه که ما فکر sci-fi, فیلم اکشن می تواند باشد. بین ذهن دمیدن جلوه های ویژه عمیقا فکری داستان فوتی و فوری, درام ماتریکس رفت و فراتر از معمولی فیلم اکشن. آن برنده چهار اسکار شد و یکی از مهمترین الگوی رفتاری شایسته, کردنی, فیلم های تاثیر گذار برای یک نسل کامل. هنگامی که یک هکر کامپیوتر یاد می گیرد که او را به زندگی می کنند یک واقعیت شبیه سازی شده به نام ماتریس او را کشف او دارای یک نقش بیشتری برای بازی در یک جنگ میان انسان ها و کسانی که تداوم ماتریس. او می رود و پایین سوراخ خرگوش. راه را به پایین. یک کمی زمان بیشتری را بر روی دست های خود را? هر دو عواقب Reloaded و انقلابهستند در Netflix بکشد ،

گوجه فرنگی: 87%
ژانر: اکشن, علمی تخیلی
ستاره ها: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss
مدیر: The Wachowski Brothers
امتیاز:
R
زمان اجرا:
136 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Anthony Hopkins and Jodie Foster in The Silence of the Lambs

The Silence of The Lambs شد و فیلم سوم در آکادمی تاریخ را به نفع خود به "پنج بزرگ" اسکار: بهترین فیلم, بهترین کارگردان, بهترین فیلمنامه, بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر نقش مکمل زن. و این همه به خوبی سزاوار. جودی فاستر به عنوان ستاره Clarice Starling یک دانش آموز برتر در FBI آموزش آکادمی که زیرک تجزیه و تحلیل از قاتلان سریال سرزمین او انتساب بررسی باطل قاتل با نام مستعار بوفالو بیل. و اعتقاد داشتند که دیگر serial killer, Dr. Hannibal Lecter, ممکن است بینش مورد کلاریس را به استاد راهنما نشان می دهد او مصاحبه Lecter به عنوان به خوبی. Lecter آیا می دانید در مورد بوفالو بیل اما اطلاعات خود را در یک قیمت می آید. باهوش روانپزشک می خواهد نقل مکان به یک راحت تر تسهیلات و به صحبت با کلاریس در مورد گذشته او. حفر و به او روح و روان Lecter شناسایی کلاریس را از آسیب پذیری و سوء استفاده از خاطرات خود را به پیدا کردن راه خود را به آزادی است.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: ترسناک, راز & تعلیق
ستاره ها: Jodie Foster, Anthony Hopkins
کارگردان: Jonathan Demme
امتیاز:
R
زمان اجرا:
118 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

کار شغل های عجیب و غریب در حالی که تلاش به آمده تا با یک ایده برای یک رمان jaded نوشتن عمده لی جونگ سو (Yoo Ah-in) اجرا می شود به یک زن او بزرگ شده Shin Hae-mi (Jeon جونگ-seo). او همچنین کار یک مرده-پایان کار به شناور باقی می ماند اما او هیجان زده برای دیدن جونگ سو دوباره و شروع به پرت کردن. زمانی که Hae-mi بازگشت از سفر به آفریقا, اما, او یک دوست در دو: یک تاجر ثروتمند به نام بن (Steven Yeun). جونگ-سو احساس می کند فوری تنفر نسبت به بن که مفتون Hae-mi. به عنوان سه صرف زمان با هم بن خود نشان کوچک به جونگ سو که شروع به درک که در پشت بن خوش برخورد حجاب کمین چیزی خطرناک است. سوزش شدید تریلر روانی است که به لمس در مورد مسائل مردانگی کاهش اقتصادی و حتی سیاست بین المللی است و Netflix فیلم برگ که بیننده فکر پس از آن به پایان می رسد.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: درام
ستاره ها: Moon Sung-keun, چول Seung-ho Kim-Soo-kyung
کارگردان: Lee Chang-dong
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
148 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Alfonso Cuaron به رم باز می شود بی سر و صدا دوربین خیره حرکت در یک کاشی کف به عنوان اعتبار بازی; در نهایت آب هرچه بیش از این طبقه به عنوان صدای یک mop نشت در از فقط offscreen. آن را با قاطعیت دنیوی باز کردن اتصالات برای یک فیلم در مورد یک زن عادی. رم به شرح زیر Cleo (Yalitza Aparicio) یک خدمتکار کار در خانواده ثروتمند دکتر آنتونیو (فرناندو Grediaga) و همسرش صوفیه (Marina de Tavira). Cleo پاک خانه تمایل به کودکان و نگه می دارد خانوار در حال اجرا به عنوان آنتونیو و صوفیه ازدواج سویه است. Cleo نوع شخصیت به طور معمول به پس زمینه رانده از داستان شبیه به این, اما Cuaron باعث می شود او تمرکز به تصویر می کشد روزانه خود کار و تلاش با تعجب بارداری و غیر قابل اعتماد ، این فیلم زیبا و انرژی تشکیل شده است و در تضاد سیاه و سفید.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: درام
ستاره ها: Yalitza Aparicio Marina de Tavira
کارگردان: Alfonso Cuarón
امتیاز:
R
زمان اجرا:
148 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

best movies on netflix kill bill

کوئنتین تارانتینو در دو بخش حمام خون استادانه تقلیدی از ژانرهای مختلف (هنرهای رزمی فیلم های وسترن و بیشتر) و مسلما بهترین کار خود را. داستان مربوط به یک زن شناخته شده به عنوان عروس (اوما تورمن). یک قاتل سابق عروس سعی در خارج شدن از کسب و کار اما او سابق رفقای رهبری او مربی و عاشق بیل (David Carradine) تصمیم گرفت به او اجازه راه رفتن دور قتل او کل حزب عروسی و قرار دادن یک گلوله در سر خود را. سال بعد او از خواب بیدار از کما با یک چیز در ذهن او: انتقام. پوشا تقریبا چهار ساعت و چند قاره ها بیش از آن دو نیمه Kill Bill نشان می دهد تارانتینو را در تمام شکوه و افراط. این فیلم با hyper-تلطیف اقدام تیز گفت و گو و موسیقی متن فیلم پویا که نمونه کلاسیک نمرات فیلم و موسیقی کشور ،

گوجه فرنگی: 85 %
ژانر: اکشن
ستاره ها: اوما تورمن, David Carradine, Lucy Liu
کارگردان: کوئنتین تارانتینو
امتیاز:
R
زمان اجرا:
111 دقیقه (Vol. 1), 136 دقیقه (Vol. 2)

سازمان دیده بان در حال حاضر

Derek Cianfrance را آبی ولنتاین داستان یک رابطه, آن شادی آغاز و پایان تلخ گفت: از طریق یک روایت است که جهش به جلو و عقب در زمان. زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات Dean (رایان گاسلینگ) است که یک دبیرستان ترک تحصیل و کار برای یک شرکت در حال حرکت در حالی که سیندی (میشل ویلیامز) یک med اما با وجود زمینه های مختلف آنها در نهایت آشنایی با سیندی کشیده به دین جوشان عاشقانه شخصیت. پس از سیندی کشف او باردار است (هر چند به احتمال زیاد با سابق او فرزند) آنها شروع به زندگی با هم. این فیلم به بررسی آنها در طول سال خود را با هم به عنوان دو بار پس پرشور رشد به طور فزاینده ای تحریک شده و تا حدودی بی طرفانه و در هر یک از دیگر. آن را با یک نگاه قوس از عشق و صادقانه یکی.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: درام
ستاره ها: Ryan Gosling, Michelle Williams
مدیر: دریک Cianfrance
امتیاز:
R
زمان اجرا:
112 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

از مدیر فرانسیس لی کشور خود خدا زرق و برق دار, داستان عاشقانه, مجموعه ای در میان خشن زیبایی یورکشایر مورها. فیلم شروع می شود با جانی (جاش اوکانر) در یک مزرعه زندگی با پدرش مارتین (Ian Hart) و مادر بزرگ Deirdre (جما جونز). به عنوان پدر و مادر بزرگ خود در هیچ شکل به اداره کار فیزیکی از مزرعه جانی طول می کشد مراقبت از آن سکندری هر شب به نوشیدن و عشق flings با مردان دیگر است. پس از خانواده استخدام یک رومانیایی مهاجر Gheorghe (الک Secareanu) به کمک با کار در مزرعه او و جانی رشد نزدیک است. آن را صمیمی فیلم ساخته شده در اطراف اجراهای ظریف و لی قدردانی گسترده روستا.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: درام
ستاره ها: Josh اوکانر, Alec Secareanu, Ian Hart
کارگردان: فرانسیس لی
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
105 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Netflix نیست فقط اصلی تلویزیون را نشان می دهد; این شرکت همچنین تولید اصلی فیلم و برخی مانند Mudboundکاملا خوب است. درست به آن نام Mudbound wades از طریق خراب کردن نژادپرستی و فقر, بررسی دو خانواده یکی سفید یکی سیاه, از زندگی در یک مزرعه در 1940s, می سی سی پی. مزرعه صاحبان McAllans که حرکت وجود دارد پس از هنری (جیسون کلارک) اقدام به خرید زمین. همراه با همسرش لورا (کری مولیگان); نژادپرستانه و وحشیانه پدر Pappy (جاناتان بانک ها) به McCallans کار زمین با کمک سیاه sharecroppers, Hap (راب مورگان) و فلورانس جکسون (Mary J. Blige). این فیلم به بررسی راه های که در آن این دو خانواده حرکت اجتماعی و سلسله مراتب از زمان و هرج و مرج است که در واقع زمانی که دو پسر جیمی McCallan (Garrett Hedlund) و Ronsel جکسون (جیسون Mitchell) بازگشت از جنگ جهانی دوم است. ضخامت گل از McAllan مزرعه است که هر دو تنظیم و مرکزی استعاره برای فیلم و دوربین تصویر برداری آن را به زیبایی.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: درام
ستاره ها: Carey Mulligan, Jason Clarke, Mary J. Blige
مدیر: Dee Rees
امتیاز:
R
زمان اجرا:
167 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Noah Baumbach ارائه می شود و در عین حال یکی دیگر از شوخ صمیمی, درام, با این Meyerowitz, داستاناست که به دنبال یک خانواده ناکارآمد است که زمانی که پیوست برای اولین بار در در حالی که سعی می کنید به مخلوط کردن تفاوت های خود را. سر از خانواده درخت هارولد Meyerowitz, (داستین هافمن) یک بار-مجسمه ساز بزرگ در حال حاضر هزینه های سن growling در مورد همه چیز. فرزندان او — دنی (آدام سندلر) متی (بن استیلر) و ژان (الیزابت مارول) — تمام زندگی پدر خود را سایه و تمام حمل آستین بار به خاک سپرده شد و آنها در تلاش برای پیدا کردن ارزش در مشاغل خود را. این Meyerowitz, خانواده یک وب سایت از تنش های این رشته به آرامی کشیده و خود را به نقطه شکستن و بازیگران ارائه عملکرد شایسته از مواد. عاطفی پیچیده و به شدت به نوشته این Meyerowitz, داستان خیلی خوب است که شما را فراموش کرده ام آن را و در عین حال یکی دیگر از خانواده درام مجموعه در نیویورک است.

گوجه فرنگی: 93%
ژانر: کمدی-درام
ستاره ها: Adam Sandler, Ben Stiller, Dustin Hoffman
کارگردان: Noah Baumbach
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
112 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

چه چیزی بهتر از یک جدید غرب از برادران کوئن? چگونه در مورد شش ؟ تصنیف شکن Scruggs است sextet از فیلم کوتاه, همه مجموعه در غرب وحشی. آنها به دنبال شخصیت های مختلف از طریق وحشی توطئه که کاوش تم بشر تباهی و کیهانی عدالت (یا بی عدالتی) که عود به طوری که اغلب در Coens' کار می کند. داستان و شخصیت های اصلی wildly مختلف متفاوت است. Eponymous دنباله شرح زیر شکن Scruggs (Tim Blake Nelson) یک sharpshooting گیتار-slinging کابوی رومینگ غرب و آواز از ماجراهای خود. در یکی دیگر از تنهایی اکتشافی (تام ویتس) حفاری برای ثروت خود را. داستان در تصنیف شکن Scruggs سقوط سورئال پایان کوئن طیف آنها تا حدودی خنده دار, گهگاه,, وحشیانه, قصه های عامیانه است که لازم نیست همیشه ترک بیننده احساس آنها آموخته ام یک درس است.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: کمدی-درام
ستاره ها: Liam Neeson, James Franco, Tim Blake Nelson
کارگردان: Ethan Coen, Joel Coen
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
133 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

آن را یک Anglophile به رسمیت شناختن یک Monty Python شوخی است. حتی کسانی که هرگز به تماشای یک قسمت از Monty Python s Flying Circusیا که نمی تواند نام یک عضو از شوق و شعف گروه هستند که احتمالا آشنا با چند صحنه از مونتی پایتون و جام مقدسیک سال 1975 فیلم Netflix بر اساس Arthurian افسانه است. این فیلم به شرح زیر King Arthur (Graham Chapman) و پیروان او — از جمله Lancelot (John Cleese), Bedevere (تری جونز), Galahad (Michael Palin) و پتسی (تری گیلیام) — در تلاش خود را برای پیدا کردن جام مقدس. ماموریت خود را طول می کشد و آنها را دور و گسترده ای را از طریق انواع عجیب و غریب, صحنه های از جمله یک دوئل در مقابل یک شوالیه که نمی دانم زمانی که به تماس آن واریز شده (حتی پس از از دست دادن یک دست یا دو) و برخورد با کشنده خرگوش. این یک فیلم بسته بندی شده با درخشان ایده های پوچ و بازیگران همه ستاره که همچنین باعث می شود برای یک فیلم drinking game.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: کمدی
ستارگان: Graham Chapman, John Cleese, Eric Idle
کارگردان: Terry Gilliam, Terry Jones
امتیاز:
PG
زمان اجرا:
92 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

برای بسیاری از آمریکایی ها 20s خود را از یک دهه از انتقال بدانند چه می خواهند و تخمگذار پایه و اساس برای آینده نه چندان برای فرانسیس Halladay (Greta Gerwig). در 27 فرانسیس است مشتاق رقصنده apprenticing در استودیو است که به نظر نمی رسد بیش از حد مشتاق در او. او زندگی در یک آپارتمان با بهترین دوست او موفق تر سوفی (Mickey Sumner) و خیلی راحت با این ترتیب است که او می شکند تا با دوست پسر خود را زمانی که او می پرسد او را به حرکت در با او. متاسفانه برای فرانسیس سوفی تصمیم می گیرد به حرکت به رویای آپارتمان در ترایبکا ترک فرانسیس به کشف کردن آنچه که او را به انجام بعدی. Frances Ha یک پرتره از یک زندگی به دام افتاده در کهربا به عنوان فرانسیس منحرف از جایی به جای تلاش برای ساختن زندگی خود را. مدیر Noah Baumbach تصمیم به فیلم سیاه و سفید می دهد این فیلم استارک نگاه یادآور فرانسوی, موج جدید, فیلم هایی مانند The 400 Blowsکه احساس می کند مناسب با توجه به فیلم وجودی تم.

گوجه فرنگی: 92%
ژانر: کمدی-درام
ستارگان: Greta Gerwig, Mickey Sumner, شارلوت d'Amboise
کارگردان: Noah Baumbach
امتیاز:
R
زمان اجرا:
86 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

"ما نمی توانیم همه چیز را می دانم." با این کلمات یک خاخام نتیجه یک مدت طولانی و عجیب و غریب و به ظاهر بی معنی داستان ترک لری Gopnik (Michael Stuhlbarg) متلاطم. یک مرد جدی است, یکی از بسیاری از شاهکارهای از برادران کوئن در Netflix شرح زیر لری به عنوان زندگی خود را فرو می ریزد و در مد لغزش از بدبختی است که او نمی تواند درک. همسر خود را ترک او را برای مرد دیگری ناشناس منتقد قرار دادن علمی خود را تصدی در معرض خطر یک دانش آموز تلاش برای رشوه او را برای نمرات بهتر و شاید بدتر از همه هیچ کس نمی تواند به او توضیح دهید که چرا هر یک از این اتفاق می افتد. کمدی, درام, صدا ممکن است افسرده و آن است, اما آن را نیز تکان دهنده خنده دار غم انگیز وتفریحی اکتشاف از درد و رنج انسان در یک گوشه ای کوچک از uncaring جهان.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: کمدی-درام
ستاره ها: Michael Stuhlbarg, Richard Kind, Fred Melamed
کارگردان: Ethan Coen, Joel Coen
امتیاز:
R
زمان اجرا:
106 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

افسانه ای مدیر چینی Zhang Yimou به دنبال خود misbegotten دیوار بزرگ با 2018 را سایهزیبا بازگشت به فرم. این فیلم آغاز می شود که فرمانده Ziyu (دنگ چائو) است که شکست در دوئل با دشمن فرمانده یانگ Cang (Jun Hu) از دست دادن یک شهر مهم در این فرآیند است. این infuriates Ziyu پادشاه که demotes Ziyu به روستایی وضعیت و تلاش می کند به شدت به اصلاح این شهرستان است. مخفیگاه پادشاه واقعی Ziyu است که در آستانه مرگ پس از دوئل جای یک بدن و دو که در حال حاضر باید با قطار به ضرب و شتم یانگ Cang. سایه یک حماسه تاریخی از محدوده بزرگ و سنگین در فتنه و شیک مبارزه با توالی لهجه توسط استارک پالت رنگ.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: درام
ستاره ها: دنگ چائو خورشید لی رایان چنگ
کارگردان: Zhang Yimou
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
116 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

برخی از مدیران کار در عرض یک نوع خود در کل فرصت های شغلی; کوئنتین تارانتینو است که به ظاهر در تلاش برای سعی کنید همه آنها را. 2009, فیلم Inglourious Basterdsخود را در مدرسه فیلم جنگ زیر دو جداگانه توطئه برای ترور هیتلر که قطع با خونین نتایج. Eponymous Basterds یک گروه یهودی-آمریکایی کماندوهای رهبری ستوان آلدو رین (براد پیت) است که دستمزد یک جنگ چریکی در تحت اشغال نازی ها در فرانسه در نهایت teaming تا با اطلاعاتی بریتانیا برای برنامه ریزی یک حمله هیتلر خود را. در ضمن یک یهودی تئاتر صاحب نام Shoshanna (Mélanie Laurent) که خانواده اش به قتل رسید توسط نازی ها می شود یک شات در انتقام هنگامی که آلمانی ها تصمیم به برگزاری یک نمایش یک فیلم تبلیغاتی در تئاتر با تمام نازی فرماندهی عالی در آن حضور داشتند. خشونت و خنده دار در برابر نوبت تیز و گو است که در میان تارانتینو بهترین حرامزادههای لعنتی فوق العاده جنگ ،

گوجه فرنگی: 89%
ژانر: درام
ستاره ها: Brad Pitt, Mélanie Laurent, Christoph Waltz
کارگردان: کوئنتین تارانتینو
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
153 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Gareth Evans,' جدید ترسناک-هیجان انگیز رسول کشیده شده است بیش از چند مقایسه به کلاسیک فیلم ترسناک The Wicker Man, و آن را آسان ببینید که چرا. همانطور که در ترکه یا چوب کوتاه مرد, رسول, به دنبال یک مرد از آمدن به یک جزیره دور افتاده در جستجوی یک فرد از دست رفته تنها برای پیدا کردن یک فرقه است که به چیزی شوم. رسول آغاز می شود در سال 1905 هنگامی که توماس ریچاردسون (Dan Stevens) سر به Erisden یک جزیره دور افتاده جامعه ای که خواهر خود را که به گروگان گرفته شده توسط یک فرقه مرموز. توماس وانمود جدید آغاز و از مجموعه کاوش در این جزیره به دنبال سرنخ به جایی که خواهر خود را ممکن است. تحقیقات خود را طول می کشد برخی از عجیب و غریب تبدیل می شود به عنوان او می آموزد بیشتر در مورد این فرقه و فداکاری آنها مایل به ایجاد. اگر چه رسول شروع می شود و آرام آن را به سرعت تبدیل به یک دیوانه فیلم reveling در گور و خشونت است. این یک فیلم ترسناک می اندازد که همه خویشتن داری به باد.

گوجه فرنگی: 80%
ژانر: رمز و راز, هیجان انگیز
ستاره ها: Dan Stevens, Michael Sheen
کارگردان: Gareth Evans
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
130 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

جادوگر است مفرد star-ساخت دستاورد که اسیر نگرش و معنوی پارانویا از پیوریتن جدید انگلستان برای ایجاد یک قابل ملاحظه ای از مد افتاده دید از وحشت. در قرن 17 این فیلم آغاز می شود به عنوان ویلیام (Ralph Ineson) با توجه به اختلاف بیش از الهیات است که بیرون از خود را در شهرستان همراه با خانواده اش. قابل توجه به حیات وحش ویلیام و همسرش کاترین (Kate Dickie) همراه با فرزندان خود — Thomasin (Anya Taylor-Joy), Caleb (هاروی Scrimshaw), دوقلو رحمت (Ellie Grainger) و جوناس (Lucas داوسون) و نوزاد ساموئل — ساخت یک خانه در لبه یک جنگل تاریک. یک روز در حالی که Thomasin در حال تماشای ساموئل چیزی snatches نوزاد مصرف آن به جنگل. به عنوان خانواده مبارزات با آن hardscrabble وجود شر در جنگل امتداد تهدید به مصرف آنها است. جادوگر موثر است, داستان ترسناک, زمان و سنگین در فضای آن تعهد به اعتبار تاریخی می دهد و آن را متمایز زیبایی.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: ترسناک
ستاره ها: Anya Taylor-Joy, Ralph Ineson
کارگردان: رابرت اگرز
امتیاز:
R
زمان اجرا:
92 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

گرسنه (در اصل با عنوان Les Affamés) آغاز می شود و پس از مرموز طاعون است نابود بسیار کبک تبدیل قربانیان خود را به فریاد گوشت-خوردن هیولا. داستان های مختلف به شرح زیر بازماندگان که در نهایت گروه با هم به مبارزه با گروه ترکان و مغولان اما با وجود آشنایی با طرح این است که یک زامبی معمولی فیلم; آن است که عمدا گام به طرز مرموزی زیبا فیلم ترسناک. شخصیت یک مرد به نام Bonin (Marc-Andre Grondin) که سرگردان در حومه شهر پیدا کردن دیگر بازماندگان و قتل زامبی. به عنوان گروه رشد می کند فیلم به هر یک از شخصیت های مناسب توسعه به طوری که آنها احساس می کنید به طور کامل وزین بر خلاف سهام بازماندگان بسیاری از زامبی فیلم. در حالی که فیلم آن گوری لحظه گرسنه غالبا استخدام یک فضای وحشت ساخته شده از طریق غیر طبیعی تصاویر مانند زمانی که زامبی ها جمع قبل از حرم ساخته شده از مبلمان.

گوجه فرنگی: 87%
ژانر: ترسناک
ستاره ها: Marc-Andre Grondin, Monia Chokri
کارگردان: Robin Aubert
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
103 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Adam Sandler in Uncut Gems

جدا نشده سنگهای قیمتی است که برای ضعیف النفس. این Safdie برادران درام در مورد یک قمار معتاد طلا و جواهر است که بی وقفه شدید استرس بالا و سوار را از طریق جهان از مخاطرات بالا قمار. هوارد رتنر (آدام سندلر) یک کاریزماتیک شهر نیویورک طلا و جواهر است که همیشه در lookout برای بزرگ بعدی نمره. وقتی NBA All-Star Kevin Garnett طول می کشد علاقه Howard اخیر بالا ارزش خرید آن باور او به ارمغان می آورد شانس سندلر باعث می شود یک سری از پر مخاطره شرط است که می تواند منجر به ثروت باد آورده از یک عمر. متاسفانه هر کس در زندگی خود حاضر به صبر کنید که ثروت باد آورده. هوارد به انجام مخاطره آمیز عمل تعادل بین کسب و کار و خانواده و جمع بدهی و بیشتر به نتیجه نهایی.

گوجه فرنگی: 92%
ژانر: درام
ستاره ها: Adam Sandler, LaKeith Stanfield, Kevin Garnett
کارگردان: جاش Safdie بنی Safdie
امتیاز:
R
زمان اجرا:
135 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

پانک راک به ain't حقوق خوب نیست راست. در پایان دم از یک مدت طولانی و ناموفق تور آنها غیر منتظره رزرو در skeevy باشگاه عمیق در اراضی جنگلی دور از اورگان است. نیاز به هر چیزی که آنها می توانید آنها را گیگ. اما زمانی که آنها به طور تصادفی شاهد یک عمل وحشیانه و خشونت پشت صحنه آنها به پایان رسیده مربع خاموش در برابر فاسد شدن باشگاه صاحب دارسی بانکدار (پاتریک استوارت) که انجام هر کاری برای حفاظت از کسب و کار و امنیت است. با وجود ظاهر این است که حقوق ثابت می شود بیشتر به شیطانی چالش بیش از حد انتظار به عنوان گروه قرار می دهد تا یک حیله گری قادر به مقاومت به عنوان آنها مبارزه برای زندگی خود را. اتاق سبز تیره است, suspenseful و سادیستی در تمام بهترین راه های پلیسی باید و ویژگی های قابل توجه اجرای برنامه از آن ستاره ها از جمله در اواخر Anton Yelchin در نهایی خود را, نقش قبل از مرگ غم انگیز خود را.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: هیجان انگیز
ستارگان: Anton Yelchin, Imogen Poots, پاتریک استوارت
کارگردان: Jeremy Saulnier
امتیاز:
R
زمان اجرا:
94 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

best movies on Netflix Pan's Labyrinth

تابه را از دخمه پرپیچ و خم است که زیباترین و قلب-wrenchingly غم انگیز فیلم است. برنده سه جایزه اسکار (در شش بخش نامزد), Pans Labyrinth راه اندازی شد مدیر Guillermo del Toro بر روی جوایز آمریکایی نشان می دهد رادار و معرفی مخاطبان به ترکیب sci-fi, horror, و عناصر فراواقعی است که مشخص کردن سبک خود را. مجموعه پس از جنگ داخلی اسپانیا این فیلم به شرح زیر تخیلی دختر جوان که همچنین ممکن است فقط یک شاهزاده خانم از پادشاهی زیرزمینی. کنار او بی رحمانه نظامی ناپدری و جدا شده از مادر Ofelia (Ivana Baquero) سرگرم خود در این زمینه را از خانه خود در حومه شهر. هنگامی که او اتفاقی بر سنگ دخمه پرپیچ و خم که ریاست آن را یک مشکوک ربالنوع مزارع و گله کوسفند به نام پان (Doug Jones) او خواسته است برای تکمیل سه تهدید کننده زندگی وظایف برای اثبات او افسانه ای شاهزاده بازگشت به اصلاح پادشاهی او. Ofelia سفر ماهرانه خنثی یک چریکی مقاومت به حکومت فاشیستی فرانسیسکو فرانکو و شکننده شکنندگی او به تازگی تشکیل خانواده است.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: درام, فانتزی
ستاره ها: Ivana Baquero, Sergi López
کارگردان: Guillermo del Toro
امتیاز:
R
زمان اجرا:
115 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

اقتباس از رمانی از Stephen King, Gerald بازی طول می کشد یک دنیوی فرض و آن را تبدیل به یک کابوس. ازدواج شده, زن و شوهر جسی (Carla Gugino) و جرالد Burlingame (بروس گرینوود) به امید دوباره علاقه خود را را به یک کنترل از راه دور دریاچه ، جرالد می خواهد به آزمایش با برده, جوراب توری, جوراب جسی به تخت اما پس از استدلال او می میرد از یک حمله قلبی, ترک جسی محدود با کمک این نزدیکی هست. به عنوان کم آبی بدن و شوک در مجموعه جسی در تلاش برای فرار. جرالد را در بازی حفظ تنگ تمرکز بر حالت روحی و روانی آن منجر شود و اگر چه بسیاری از این فیلم می گیرد در یک اتاق مدیر Mike Flanagan باعث می شود استفاده از فضای محدود با مرز بین واقعیت و جسی تخیل در این وحشتناک سازگاری.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: ترسناک
ستاره ها: Carla Gugino
کارگردان: Mike Flanagan
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
103 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Osgood پرکینز' من خیلی از چیزهایی است که زندگی در خانه شانه خالی بسیاری از مظاهر مدرن, ترسناک, فیلم, تجارت در پرش می ترساند و گوری نشان می دهد برای مدت طولانی فراموش نشدنی عکس های تاریک راهرو و ماهرانه نگران کننده توالی. ستاره فیلم اموزش ویلسون به عنوان لیلی Saylor زندگی می کنند, پرستار اختصاص داده شده به مراقبت از سالمندان ترسناک نویسنده Iris بلوم (Paula Prentiss). بلوم خانه واقع توسط New England جنگل وحشت زده است در راه عادی — چراغ کم نور مبلمان گرد و خاکی از عدم مراقبت. به عنوان شب تصویب مجلس می شود وحشت زده در برخی از راه های غیر طبیعی نیز هست و لیلی کشف او ممکن است به تنهایی با جنس زنبق و سوسن. من خیلی از چیزهایی است که زندگی در خانه حرکت می کند در یک عمدی (برخی ممکن است می گویند یخبندان) سرعت اما با استفاده از آن در هر ثانیه به اثر بزرگ ایجاد یک فضای پیوسته نزدیک شدن به عذاب است.

گوجه فرنگی: 58%
ژانر: ترسناک
ستارگان: Ruth Wilson, Paula Prentiss
مدیر: Oz Perkins
امتیاز:
TV-14
زمان اجرا:
89 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

وجود دارد چند موقعیت های اجتماعی بیشتر nerve-wracking از جلسه سابق خود شریک جدید. به عنوان خواهد شد (لوگان مارشال-گرین) می آموزد در دعوتشام با سابق واقعا می تواند یک کابوس است. این فیلم باز می شود با اراده و دوست دختر خود را Kira (Emayatzy Corinealdi) رانندگی به همسر سابق خود بهشت را (Tammy Blanchard) خانه که در آن او و شوهر جدید دیوید (Michiel Huisman) در حال برگزاری یک مهمانی شام. این مراسم به ارمغان می آورد تا خاطرات بد خواهد شد و شب طول می کشد به نوبه خود تیره تر به عنوان بهشت و دیوید همراه با برخی از دوستان جدید خود را معرفی مهمانان به دعوت یک گروه آنها شکل گرفته به دریافت بیش از غم و اندوه. دعوت تنگ است هیجان انگیز و هنگامی که تنش در مجموعه آن هرگز اجازه می دهد تا.

گوجه فرنگی: 88%
نوع: تعلیق
ستارگان: Logan Marshall-Green, Michael Huisman
کارگردان: Karyn Kusama
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
100 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

دوستیابی است که به اندازه کافی استرس زا در جهان از برنامه ها و الگوریتم های طراحی شده برای کاهش انسان به حیاتی خود را امتیاز داده. چه می شود اگر شما تا به حال اضافه شده فشار از دانستن است که اگر شما صرف زمان بیش از حد تنها, جامعه, خواهد, خیال شما نا مناسب و تبدیل شما به یک حیوانی ؟ که فرض Yorgos Lanthimos' عجیب و غریب, گنده, سیاه, کمدی خرچنگ. بعد از طلاق او دیوید (کالین فارل) می رود به یک عقب نشینی که در آن مردم تنها می توانید معاشرت و امیدوارم پیدا کردن یک شریک مبادا آنها را تبدیل به یک حیوان (از خود را انتخاب عادلانه بود). به عنوان دیوید skitters از چشم انداز به چشم انداز در جستجوی یک عاشق او باید اتخاذ به طور فزاینده ای نمایشی شخصیت. خرچنگ conjures تلخ دوستیابی ناکجاآباد که در آن همه بی دست و پا آیین دوستیابی در حال تحت فشار قرار دادند به روح خرد افراط و, اما آن را هنوز هم خنده دار بود البته در زمین-سیاه و سفید راه است.

گوجه فرنگی: 88%
ژانر: کمدی, درام, عاشقانه
ستاره ها: Colin Farrell, راشل Weisz
مدیر: Yorgos Lanthimos
امتیاز:
R
زمان اجرا:
119 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Okja

از مدیر Bong Joon-ho (انگل) این Netflix اصلی به شرح زیر Mija (Seo Hyun), یک جوان دختر کره جنوبی که به مدت ده سال به عنوان سرپرست و همراه به Okja گسترده خوک مانند حیوانات. زمانی که Mirando شرکت ربوده Okja و حمل و نقل او به نیویورک, مدیر عامل شرکت لوسی Mirando (تیلدا سوینتون) آغاز می شود ساخت برنامه های بزرگ برای Mija دوستان — آنهایی که نمی خواهد به خوبی به پایان برای Okja. Mija مجموعه بر روی یک ماجراجویی در سراسر این سیاره به نجات او بهترین دوست, عبور از مسیرهای با سرمایهداران معترضان و مصرف کنندگان هر کدام با خود برنامه برای Okja. Okja رنگ تیره و تار, تحریک آمیز پرتره از سرمایه داری و مصرف گرایی در آن مطلق بدترین. آن را در یک بار داغدار انتقاد از ظلم و ستم از صنعت گوشت و کوتاه اندیش نفاق حتی اکثر مردم خوش نیت.

گوجه فرنگی: 86%
ژانر: اکشن-ماجراجویی
ستاره ها: Seo Hyun, Tilda Swinton, Paul Dano
کارگردان: Bong Joon-ho
امتیاز:
NR
زمان اجرا:
118 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

آلن مور dystopian چشم انداز بریتانیا ترجمه نسبتا خوبی به نقره ای صفحه نمایش با کمک از iconoclastic Wachowski Brothers. در یک کشور حکومت فاشیستی دوز و کلک و اطلاعات تنظیم شده توسط دولت و پلیس حفظ چنگال آهنی بر روی تمام جنبه های زندگی است. زمانی که Evey (ناتالی پورتمن) کارمند برای دولت شبکه تلویزیونی است و نجات از یک حمله توسط یک مرد نقاب دار تنها به عنوان شناخته شده V (Hugo Weaving) او کشیده شده است به مبارزات انتخاباتی خود برای سرنگونی دولت است. در ابتدا مفتون V شور و شوق و دانش او به سرعت در می یابد که روش های خود را ممکن است بیش از حد شدید برای سلیقه. می توانید از روش های خشونت آمیز تولید یک دنیای بهتر, پس از انقلاب ؟ بسیار عالی طراحی رقص و جسورانه مجموعه طراحی V for Vendetta هیجان انگیز, اگر ملودرام, هیجان انگیز در Netflix بکشد حق در حال حاضر.

گوجه فرنگی: 73%
ژانر: Sci-fi
ستاره ها: Natalie Portman, Hugo Weaving
مدیر: لیلی Wachowski, Lana Wachowski
امتیاز:
R
زمان اجرا:
132 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Her (2013)

توجه جامعه را افزایش شیفتگی با قریب الوقوع روند رباتیک عاشقان آن به سختی تعجب آور است که یکی از بهترین داستان عاشقانه, فیلم های دهه گذشته است که در مورد یک مرد و دستیار دیجیتال. او نوشته و کارگردانی شده توسط Spike Jonze (Being John Malkovich, سازگاری) — ایجاد تم خود را در اوایل به عنوان تئودور Twombly (Joaquin Phoenix) روایت نامه ای به یک مرد متاهل, اما با وجود ترک در صدای خود را به عنوان او می خواند از صحنه پرده حقیقت: تئودور با این نسخهها کار برای یک شرکت است که ghostwrites نامه های شخصی برای مردم ریختن کلمات از دهان او در حال مصنوعی نوشته شده از طرف مشتری. این غم انگیز مقدمه به آینده خود را به تصویر می کشد یکی از استریل آپارتمان مشرف گسترده سرد شهرستانها که در آن انسان اتصالات ناپدید مانند برف در آفتاب. تئودور وضعیتی وخیم از فروپاشی ازدواج و زندگی خود را در سفارش او اقدام به خرید آخرین مدل از هوش مصنوعی دستیاران. سامانتا (اسکارلت جوهانسون) به عنوان AI, تماس, خود, ثابت, جذاب همراه و با وجود این واقعیت است که او وجود دارد و فقط به عنوان یک صدا بر روی تلفن خود را دو سقوط در عشق است. او قابل توجه فیلم با زرق و برق دار آپارات, sterling, اجرای, و یک داستان به عنوان فکری آن را به عنوان احساسی.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: درام, عاشقانه, علمی تخیلی
ستارگان: Joaquin Phoenix, Scarlett Johansson, Amy Adams
کارگردان: Spike Jonze
امتیاز:
R
زمان اجرا:
126 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Olivier Assayas' Clouds of Sils Maria دنبال یک بازیگر زن به نام ماریا اندرز (ژولیت بینوش) است که نگران است که زندگی حرفه ای اش پس از سال ها از تحسین شروع به افول است. ماریا راه اندازی حرفه ای او در ویلهلم Melchior بازی Maloja مار بازیگران به عنوان یک زن جوان به نام Sigrid که گمراه — و در نهایت از بین می برد — یک زن مسن تر. محبوب مدیر دنبال کردن Maria درخواست او را به ستاره در تولید جدید از بازی, این بار به عنوان زن مسن, هلنا. مدیر ارائه می دهد نقش Sigrid به رسوا فیلم starlet به نام Jo-Ann الیس (Chloe Grace Moretz). همراه با دستیار ولنتاین (کریستن استوارت), ماریا صرف برخی از زمان در Melchior از راه دور خانه آمدن به grips با گذشت زمان و شخصی خود درام است. Clouds of Sils Maria پیچیده و مراقبه درام است که در می یابد بینوش در بالای بازی خود را.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: درام
ستاره ها: ژولیت بینوش, کریستن استوارت
کارگردان: Olivier Assayas
امتیاز:
R
زمان اجرا:
124 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

best movies on Netflix Y Tu Mamá También

Alfonso Cuarón را Y Tu Mamá También زیر دو نوجوان, Julio (گائل گارسیا برنال) و Tenoch (دیگو لونا) که دوست دختر خود را ترک کرده اند برای تعطیلات تابستان در اروپا است. پس از جلسه Luisa یک زن که همسر Tenoch پسر عموی آنها دعوت او را در یک سفر جاده ای به یک اختراع ساحل به نام بهشت ، پس از آگاهی از خیانت شوهرش را از او قبول خود را ارائه دهد. در طول راه, سه, اصحاب, داستان مبادله و دریافت به دانستن هر یک از دیگر تنگاتنگی هر چند که همیشه برای بهترین. این یک عمیقی فیلم در مورد در حال رشد در میان اجتماعی تحول در مکزیک پر از خیره کننده عکس های مکزیکی روستا حسن نیت ارائه میدهد از تحسین فیلمبردار Emmanuel Lubezki.

گوجه فرنگی: 92%
ژانر: درام
ستاره ها: Maribel Verdú, Gael García Bernal, Diego Luna
کارگردان: Alfonso Cuarón
امتیاز:
R
زمان اجرا:
106 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

بخوان به من الهه شعر و موسیقی غم انگیز داستان Fyre جشنواره است. زاییده افکار از تکنولوژی کارآفرین بیلی مک فارلند و رپ جعفر حکومت ریچارد فرای جشنواره قرار بود با شکوه جشنواره موسیقی در یک جزیره زیبا در باهاما با مهمانان پرداخت شیب قیمت ها به پرواز کردن وجود دارد و لذت بردن از آن همه است. در این جشنواره تبدیل به یک آشغال آتش با شرکت کنندگان پس از رسیدن به اورژانس چادر نفرت انگیز غذا و نه منابع کافی و نه حتی گروههای برنامه ریزی شده به تیتر. Fyre به کنکاش در رمز و راز از این بسیار به کرات رویداد رفت تا catastrophically خاموش ریل ساخت سنگین با استفاده از مصاحبه با افراد استخدام برای کمک به آن را دریافت و در حال اجرا است. این داستان عجیب و غریب از بی کفایتی تقلب و دستکاری قدرت رسانه های اجتماعی.

گوجه فرنگی: 92%
نوع: مستند
ستاره ها: N/A
کارگردان: Chris Smith
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
97 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

The Princess and the Frog

یکی از underrated ترین فیلم در دیزنی انیمیشن طاق شاهزاده خانم و قورباغه ارائه می شود در هر راه شما می خواهم امیدوارم دیزنی فیلم خواهد بود. موسیقی زیبا و خیره کننده انیمیشن سازگار می خندد و یک داستان است که شما الهام بخش و شما را در اشک. تیانا (ابراز شده توسط Anika Noni Rose) یک پیشخدمت زن در 1920s به نیواورلئان که در آرزوی باز کردن رستوران خود را برای به اشتراک گذاشتن پخت و پز خود را با جهان است. هنگامی که او تصادفا در سراسر یک شاهزاده قورباغه ناامید می شود تبدیل به یک انسان او را به طبیعت بهترین ها را از او و او را می دهد, قورباغه یک بوسه. به جز قورباغه نمی تبدیل شدن به یک شاهزاده او می شود قورباغه. بیش از یک سفر هیجان از طریق بایو به بازگشت به او (و خود) به صورت انسان تیانا باید فرار از افسون جادوگر دکتر Facilier و شکستن طلسم قبل از آن خیلی دیر است.

گوجه فرنگی: 85%
ژانر: ماجراجویی, کمدی,
ستاره ها: Anika Noni Rose, Bruno Campos, Keith David
کارگردان: Ron Clements
امتیاز:
G
زمان اجرا:
97 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در اوایل اسپرینگستین در برادویسنگ آیکون خود را توصیف بدین ترتیب: "من هرگز برگزار صادقانه کار در تمام زندگی. من هرگز انجام هر گونه کار سخت است. من هرگز کار 9 تا 5. من هرگز کار پنج روز در هفته تا زمانی که در حال حاضر ... من هرگز دیده می شود در داخل کارخانه و در عین حال این همه من تا کنون در مورد نوشته شده است." بارد از یقه آبی زندگی است که او آن را یک نوع شعبده باز بافی یک توهم در سراسر دهه و بیش از این دوره از برادوی نشان می دهد او خود را نشان می دهد به جهان است. اسپرینگستین در برادوی است پراکنده یک انسان (در بیشتر قسمت ها) نشان می دهد, با, رئیس, بازی stripped-down گیتار آکوستیک و پیانو نسخه از آهنگ های خود را interspersing آنها را با تک گویی در مورد دوران کودکی خود را در نیوجرسی خود را بی وقفه تلاش برای فرار از بن بست شهر از جوانی خود و پدرش مرد او قاب را به عنوان دشمن خود را و الهام بخش برای خود طبقه کارگر شخصیت. این یک خام, خنده دار, مناقصه عملکرد و داده ها با یگدیگر از اسپرینگستین را در آثار مفصل.

گوجه فرنگی: 96%
نوع: مستند
ستاره ها: Bruce Springsteen
کارگردان: تام Zimny
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
153 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

اسکاتلند افتتاح روایت ببر اسکاتلند intones یک محل از فرهنگ غنی و دیدنی, زیبایی های طبیعی است. در میان بسیاری از موجودات که پرسه زدن اسکاتلند پر از دست انداز حیات وحش است که اسکاتلند wildcat که به چشم ندیده شبیه عادی نمام اما مهمترین آنها بزرگتر است. این تنها wildcat چپ در اسکاتلند و جمعیت آن رو به کاهش است. ببر از اسکاتلند به بررسی ماهیت این نادر جانوران چالش هایی که چهره آنها و اخرین تلاش های خود را برای حفظ وجود است. این فیلم با استفاده از مصاحبه با کارشناسان مختلف و Iain Glen (بازی تاج و تخت) را فراهم می کند اندازه گیری روایت.

گوجه فرنگی: N/A
نوع: مستند
ستاره ها: ایان گلن
مدیر: Leanne Gater
امتیاز:
TV-G
زمان اجرا:
58 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در عصر شغل میکرو و همیشه در حال تغییر فرصت ها می توان آن را سخت به تصور کنید که مشغول به کار در همان موقعیت برای چند دهه. در عین حال این چیزی است که آشپز سوشی Jiro Ono انجام داده است; داشتن اجرا رستوران خود را در توکیو از سال 1965 Jiro یکی از مهمترین و انجام سرآشپزها در تاریخ اول آشپز سوشی برای رسیدن به سه ستاره میچلین. David Gelb مستند Jiro Dreams of Sushi بررسی این مرد که با وجود طولانی خود را حرفه ای و فوق العاده دستاوردهای احساس نمی کند که او با تسلط هنر و صنعت خود است. مانند Jiro را سوشی, Gelb سبک مینیمالیستی است; او شانه خالی فانتزی camerawork اجازه نفیس سوشی ستاره از هر شات.

گوجه فرنگی: 99%
نوع: مستند
ستاره ها: Jiro Ono
کارگردان: David Gelb
امتیاز:
PG
زمان اجرا:
81 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Bryan Fogel اول مستند ایکاروسشروع به تلاش برای سند اثرات دوپینگ با فوگل مصرف مواد مخدر به رقابت در یک مسابقه دوچرخه سواری. در یک عمل روزنامه نگاری سرندیپیتی, فوگل در دیدار یک مادر با دکتر, گریگوری Rodchenkov که منجر فوگل به مراتب بزرگتر داستان: یک پسر با حمایت دولت دوپینگ برنامه است که می تواند شک و تردید در اعتبار بین المللی ورزشی است. داستان پشت ایکاروس جالب است به اندازه کافی به آن توصیه می شود; با وجود برخی از گاه به گاه نفخ آن است که اساسا یک زندگی واقعی سیاسی, هیجان انگیز.

گوجه فرنگی: 94%
نوع: مستند
ستارگان: Bryan Fogel
کارگردان: Bryan Fogel
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
120 دقیقه

سازمان دیده بان در حال حاضر

Gianfranco Rosi 2016 را مستند به بررسی بحران پناهندگان در اروپا از طریق یک لنز باریک zeroing در این جزیره کوچک از Lampedusa نهفته است که بین سیسیل و تونس. این فیلم شرح دو داستان متفاوت: که یک گروه از پناهندگان عبور از دریا به Lampedusa و جزایر از جمله یک پسر جوان به نام Samuele. اگر چه بسیاری به انتقاد از این فیلم ساختار با استناد به عدم ارتباط بین این دو داستان Rosi رویکرد قابل توجه است. پناهندگان کهنه بر روی rafts لاغر گرسنگی را برای تکان دهنده مجاورت به داستان جزیره های زندگی در چنین گناه, تنهایی, به نظر می رسد غیر قابل درک است که جنگ و قحطی می تواند بسیار نزدیک است. آتش سوزی در دریا طول می کشد یک رویکرد جسورانه به ساختن فیلم های مستند صرف نظر از دیدگاه های سیاسی.

گوجه فرنگی: 94%
نوع: مستند
ستاره ها: Samuele Caruana, جوزپه Fragapane
مدیر: Gianfranco Rosi
امتیاز:
TV-14
زمان اجرا:
114 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

دیوید فرانسه مرگ و زندگی مارشا P. Johnson بررسی ظاهرا یک مرگ. جانسون خود شناسایی کشیدن ملکه و ستون از همجنسگرایان فعالیت در سال 1993 درگذشت. بدن او پیدا شد شناور در رودخانه هادسون و پلیس حکومت مرگ خودکشی یک داستان بسیاری از کسانی که می دانستند جانسون شک. فرانسه فیلمی فعال ویکتوریا کروز به عنوان او به دنبال شواهدی برای بازگشایی جانسون است اما مستند نیست فقط درست-جرم و جنایت داستان. این فیلم به کنکاش در تاریخ جنبش حقوق همجنس ویژه ضد شورش استون وال و چگونه جناح های مختلف در حرکت هستند و اغلب در تضاد است. این یک روشنگری مستند, حتی اگر آن را حل نمی کند مرکزی مورد سرد.

گوجه فرنگی: 96%
نوع: مستند
ستاره ها: Kurt ولف سو Yacka کاترین Shugrue دوس سانتوس
کارگردان: David فرانسه
امتیاز:
TV-MA
زمان اجرا:
105 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در سن همیشه در حال گسترش نابرابری و اقتصاد تبدیل شده است بیشتر ستیز زمینه بیش از حد معمول. نامزدهای متعدد در انتخابات 2016 ساخته شده پوپولیستی اقتصادی نارضایتی بخش های کلیدی از پیام خود و حتی اقتصاددانان رشد بیشتر pugilistic رقص در soapboxes به بدین تازه وارد شدن یا علیه سرمایه داری. رابرت رایش سابق وزیر کار تحت لایحه کلینتون تبدیل به یکی از محبوب ترین سخنرانان در موضوع سرمایه داری را به گلایه و جدید خود را Netflix, مستند, صرفه جویی در سرمایه داریتلاش می کند برای تشخیص اقتصاد مشکلات و ارائه راه رو به جلو است. در طول فیلم رایش سفر کشور صحبت به کارگران و صاحبان کسب و کار و رهبران سیاسی برای به دست آوردن یک حس از کشور نگرش است. صرفه جویی در سرمایه داری است که به سختی رادیکال — رایش در تلاش است برای نجات سرمایه داری و نه سرنگونی آن است اما به جای آن یک مستند آموزنده.

گوجه فرنگی: N/A
نوع: مستند
ستاره ها: Robert Reich
مدیر: یعقوب Kornbluth ساری گیلمن
امتیاز:
TV-PG
زمان اجرا:
73 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب