'ضرب و شتم صابر' در حال حاضر یک آهنگ رسمی طراحی شده برای نگه داشتن شما مناسب

ضرب و شتم بازی ها ضرب و شتم صابر است که به طور گسترده ای به عنوان یک گزینه خوب برای ورزش در

توسط DOSTEMANSALAM در 25 فروردین 1399
'Beat Saber'
ضرب و شتم بازی ها

ضرب و شتم صابر است که به طور گسترده ای به عنوان یک گزینه خوب برای ورزش در VR بین کوره در رفته بازو تکان دادن لب و dodges و ضرب و شتم بازی می خواهد به سرمایه گذاری در آن است. استودیو مدیر عامل سابق و در حال حاضر بازی نوازنده Jaroslav بک به تازگی منتشر شده "FitBeat" یک رایگان آهنگ رسمی است که طراحی شده است به شما یک تمرین است. آن صدای آشنا اگر شما استفاده می شود به نام تجاری از EDM است که شما اغلب می شنوید در این بازی اما این فعالیت ها به وضوح به معنای مالیات بدن خود را در علاوه بر این به طور معمول بازی های رفلکس.

این آهنگ در دسترس است از طریق Oculus (البته) پلی استیشن VR و بخار و آثار آن را در یکی از صابر و 360 درجه حالت در علاوه بر این به طور معمول دو صابر گیم پلی. این نمی خواهد جایگزین کامل بر روی ورزش منظم و واضح است اما آن را نمی ممکن است به. پس از همه, شما احتمالا نمی توانید به باشگاه بروید (یا به طور کامل آن را تکرار) در طول بیماری همه گیر. این به شما می دهد انگیزه ای برای ماندن در حالی که شما در خانه بمانند حتی اگر شما به طور معمول بیم ایده بدنسازی سفر.

در این مقاله: ضرب و شتم صابر, ورزش, oculus, VR واقعیت مجازی تناسب اندام, سلامت, ضرب و شتم بازی ها, ریتم بازی, بازی ها, تصویری بازی ها, اخبار بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن