خرید رپورتاژ

IMAGE DISTRIBUTED FOR T-MOBILE - Un-carrier President Mike Sievert and CEO John Legere answer caller questions during the announcement of the future New T-Mobile's Un-carrier Moves on Thursday, Nov. 7, 2019, in New York. The Un-carrier unveiled three new initiatives for the proposed combination of T-Mobile and Sprint including the Connecting Heroes Initiative, a 10-year commitment to providing free unlimited talk, text and smartphone data for public and non-profit U.S. state and local law enforcement, fire and EMS agencies. (Brian Ach/AP Images for T-Mobile)
آسوشیتد پرس

در حال حاضر که T-موبایل / با حداکثر سرعت دویدن ادغام بیش از سابق T-Mobile مدیر جان Leger ساخت خود را خروج کامل کمی زودتر از انتظار می رود. در پاییز گذشته Legere اعلام کرد او می خواهم چوب در اطراف به عنوان مدیر عامل از طریق پایان مارس اما استعفا نقش مایک Sievert به عنوان به زودی به عنوان ادغام از طریق رفت و در حالی که گفت: او می خواهم باقی می ماند در هیئت مدیره تا جلسه سالانه در ماه ژوئن.

آستانه و بلومبرگ اشاره می کنند 8-K پرونده با SEC اشاره به تغییر. در آن هر دو طرف اصرار دارند که هیچ چیز نامطلوب در مورد شتاب جدایی حاکی از آن است که “به دنبال گزینه های دیگر.” به عنوان T-Mobile معامله نزدیک شدن پایان آن Legere نام آمده است تا برای چند دیگر سمت های اجرایی, اما در حال حاضر او خارج می شود گفت: “از آن شده است یک امتیاز و افتخار به رهبری T-Mobile به عنوان مدیر عامل طی هفت سال و نیم خدمت در هیئت مدیره. و اگر چه من خواهد شد از خروج از هیئت مدیره فقط چند هفته زودتر از برنامه ریزی شده بود مطمئن باشید که من باقی می ماند T-Mobile #1 fan.”

در این مقاله: T-Mobile, ادغام, John Legere, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو