صادرات خود را بی حد و حصر باز کردن زبانه های مرورگر با 'TabTopus'

تصویر: دیوید مورفیmacOS: اگر شما یک عادت ترک تن از زبانه باز در سراسر انواع مرورگرها, خوب, در اینجا خبر خوب: ش

توسط DOSTEMANSALAM در 6 تیر 1399
Illustration for article titled Export Your Innumerable Open Browser Tabs With TabTopus
تصویر: دیوید مورفی

macOS: اگر شما یک عادت ترک تن از زبانه باز در سراسر انواع مرورگرها, خوب, در اینجا خبر خوب: شما به تنهایی نیست. سعی کنید که ما ممکن است به ماندن سازمان یافته و تب خاطره فقط... اتفاق می افتد. و گاهی آن باقی نمی ماند محدود به فقط یکی از مرورگر شما نصب شده بر روی سیستم شما—مثلا اگر شما استفاده از سافاری و کروم (یا دیگران) در زمان شخصی.

تبلیغات

این که آیا شما با استفاده از یک مرورگر و یا چهار, ساده ترین راه برای به دست آوردن کنترل خود برگه اعتیاد به ترک ترکیه سرد است. و که من به این معنی نیست که "متوقف کردن با استفاده از زبانه." بلکه همه زبانه ها شما باید بازکمپرسی و آنها را به یک فایل و ذخیره آنها را بر روی دسکتاپ خود را در جایی. و هر زمان من انجام داده ام این من خودم را هرگز قصد بازگشت به آن فایل برای پیدا کردن چیزی است که من می خواهم به سمت چپ ازدحام مرورگر من. من هنوز هم نگه داشتن این فایل فقط در مورد دلیل این که شما هرگز نمی دانید. و شاید شما در واقع بازگشت به آن را! شاید من پرت که طول می کشد "بوقلمون سرد" کمی بیش از حد جدی است.

تبلیغات

برای ایجاد این فایل شما می تواند از طریق فرایند دشوار از کپی کردن و چسباندن Url ها از همه شما را در باز کردن زبانه ها در یک سند. که بسیار سرگرم کننده نیست. شما همچنین می توانید نصب کنید پسوند در همه مرورگرهای خود را و استفاده از آنها را به صورت دستی صادرات خود را باز زبانه. که بهتر است اما هنوز هم یک فرایند است. بهترین راه حل که من فقط به تازگی کشف شده است یک برنامه سرگرم کننده کوچک به نام TabTopus. (فکر می کنم "زبانه" = "هشت پا.")

نسخه کامل TabTopus شما را به مجموعه ای $2 بر روی Mac App Store—و آن کار نمی کند با فایرفاکس همانطور که از نوشتن این. این دو اشکالاتی کنار آن کار می کند واقعا به خوبی با Safari, Edge/لبه کروم و کروم است. همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید مرورگر خود و کلیک بر روی این که آیا شما می خواهم یک متن ساده یا HTML-بر اساس لیست بوک مارک های خود را.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون
Illustration for article titled Export Your Innumerable Open Browser Tabs With TabTopus
تصویر: دیوید مورفی

TabTopus سپس راه اندازی مرورگر شما قطاری از همه از زبانه خود را و شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید یک محل به صادرات و در نتیجه فایل. که در آن است. هنگامی که شما بار گفت: پرونده به نظر می رسد یک چیزی کمی شبیه به این—خسته کننده اما کارآمد:

Illustration for article titled Export Your Innumerable Open Browser Tabs With TabTopus
تصویر: دیوید مورفی
تبلیغات

این است که ارزش $2? اگر شما تنها تا کنون چند زبانه باز در یک مرورگر ، اگر شما مانند من هستید, با 60+ زبانه باز در کروم یکی دیگر از 10 در سیاحت اکتشافی در افریقا و رو به رشد تعداد انگشت شماری در لبه کروم—و شما می دانید این یک الگوی رفتار شما محکوم به تکرار—مطمئن شوید که به راحتی و کاملا به ارزش آن. و اگر یا که TabTopus آغاز می شود به پشتیبانی فایرفاکس خود را 2 دلار خرید خواهد شد که بسیار بیشتر است.

از سوی دیگر منf شما مرورگر-تک همسری یک فرمت مانند OneTab باید همه شما نیاز به صادرات زبانه خود را در تنها مرورگر شما استفاده کنید. هر چه اولویت خود را, من می توانم توصیه عمومی رویکرد بیشتر. نه تنها شما آزاد کردن برخی از پردازش منابع و از بین بردن یک چشم درد در بالای نوار آدرس شما خودتان صرفه جویی در زمان و تلاش به روگرفت از تمام زبانه خود را به بوک مارک ها, مرتب سازی آنها و سپس فراموش کردن در مورد آنها را برای سه سال آینده به هر حال.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب